Bartenders در حال گرفتن خلاق با بطری کوکتل برای رفتن

This Baker distillery started bottling their own cocktails.گسترش

این بیکر رسومات شروع به بسته بندی مایعات جایگزین, خود, کوکتل.

انحراف تقطیر

تصور کنید یک شب عاشقانه در خانه با سرد بطری margaritas یا کنده از یخچال و یا قرار دادن به یک سطل یخ, و شما لازم نیست به آن را. بطری کوکتل شده اند ساخت دنور نوشیدن صحنه همیشه از آن قانونی شد برای خرید مشروبات الکلی برای رفتن از رستوران ها و کافه ها. انبار کردن و یا سفارش با یک وعده غذایی و افراط در کوکتل خوشمزه در ایوان در خانه از میله از این دنور رستوران.

آس خوردن خدمت

501 شرق 17th, خیابان
303-800-7705

بالای شهر آس خوردن خدمت باز است دوباره و مطمئن شوید کسانی که آن را از دست رفته می تواند صفحه اصلی را boozy بطری کوکتل. سفارش 750 میلی لیتر بطری گرفتن من اگر شما می توانید یک تمشک حاوی تکیلا نوشیدنی مخلوط با گشنیز تازه آهک و چیلس که در خدمت حدود هشت نفر برای $55. در همان اندازه بطری نیز وجود دارد Tosuto Ume قدیمی از مد افتاده با آرای سفید بلوط ویسکی, تست آلو لیکور و bitters برای $60. و یا وجود دارد خاردار در, را در بازی های کلاسیک blackberry خاردار که شامل جین, Ace, زنجبیل, شربت لئوپولد برادران شاه توت و آب نارگیل و لیمو برای $55. سفارش پیش رو را انتخاب کنید تا در راحتی شما.

One of the bottled cocktails at American Elm.

یکی از بطری کوکتل در آمریکا علم.

جسی تورس

آمریکا Elm

4132 غرب خیابان 38
720-749-3186

آمریکایی علم barman جسی تورس یکی از اولین در شهر به پرش بر روی بروید کوکتل هنگامی که آنها قانونی شد. مهمان این برکلی رستوران می توانید انتخاب کنید تا یک مجموعه ای از پیش ساخته شده از بطری کوکتل از کلاسیک به خلق منحصر به فرد. در حال حاضر منوی امکانات مدرسه بازدید مانند $45 Negroni و 36 $مارگاریتا و همچنین تخصص کوکتل مانند مه گل طراوت ترکیب ودکا مخملی Falernum, آناناس moscato و روشن آب لیمو برای $36. هر بطری خدمت بین چهار و پنج نوشیدنی و می تواند سفارش آنلاین برای منظقه انتخاب کنید تا.

Coperta

400 شرق 20th, خیابان
720-749-4666

نگاهی کوکتل های مورد علاقه خود را به در دستی بطری از Coperta. در این اخیرا دوباره باز بالای شهر نقطه وجود دارد batched نوشیدنی از جمله Negronis, Boulevardiers, عمرو Manhattans از eateries خاص خود را پانچ و یک پیچ و تاب و های قدیمی از مد افتاده ساخته شده با مادر بزرگ, پدر 114 ویسکی و عمرو برای $23. دیگران پور حدود هشت نوشیدنی و شروع در $50. این فرمت در دسترس است تنها برای بایگانی اطلاعات به صورت آنلاین و محل سفارش خود را.

Curio Bar in the Denver Central Market makes to-go cocktails in bottles.

چیز غریب نوار در دنور بازار مرکزی باعث می شود به رفتن کوکتل در بطری.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

چیز غریب نوار در دنور بازار مرکزی

2669 Larimer, خیابان

فقط در مورد هر نوشیدنی از چیز غریب نوار را می توان دستور داد برای رفتن اما لارج فرمت کوکتل که واقعا گرفتار چشم ما — به خصوص چهار نفر کنتاکی باک در یک بطری است. سعی کنید که یا توت فرنگی Negroni شامل خانواده جونز جین توت فرنگی-تزریق Campari و آب سیب شیرین; یا بروکلین با جنگل چاودار خشک و آب سیب و برنج حمالت عامر و عرق البالو لیکور. اینها فقط تعداد کمی از 22 اونس گزینه های در دسترس برای سفارش آنلاین در حال حاضر هر چند منو را تغییر می دهد.

انحراف تقطیر

900 غرب خیابان اول
720-645-1539

انحراف تقطیر نشده بازگشایی آن مزه اتاق در حیاط در سانتا فه اما سه بطری کوکتل در دسترس هستند برای بایگانی اطلاعات همراه با صف منظم از ارواح. گل رز-A-ریتا را در بازی های مارگاریتا اما با انحراف مرکبات آناناس جین. آیا با نمک, اما شما می توانید پور کوکتل بیش از یخ در یک لیوان را با یک شور لبه هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی. در سمت شیرین است که در کلرادو آتش ساخته شده با این رسومات را تجارت ادویه جین شربت افرا و housemade دودی-شکلات bitters. همچنین به آزتک ترش غلغله; این یک ویسکی ترش ساخته شده با چاودار. هر بطری در خدمت شش نفر برای $18 در هر و می تواند خریداری شده در کارخانه یا محل تقطیر یا در مشروب مغازه ها در اطراف شهر.

Buy a bottled cocktail from Hudson Hill and pour it yourself at home.

خرید یک بطری کوکتل از هادسون تپه بریزید و خودتان آن را در خانه.

هادسون هیل

هادسون هیل

619 شرق 13th, خیابان
303-832-0776

Veer از ساده ویسکی و نوشابه با یک ماهرانه گردد و بطری کوکتل از هادسون تپه. هر یک نوشیدنی است بار خود دستور می آید و در دو یا چهار نفر نفر شروع در $22. وجود دارد حدود ده کوکتل در منوی اما از دست ندهید دمپایی شیشه ای ساخته شده با مانزانیلا شری عمرو مونته نگرو و عسل و پرتقال و لیمو تازه یا بدون ما با mezcal ترش و دارچین و لیمو و دم سرد.

Steuben را بالای شهر

523 شرق 17th, خیابان
303-830-1001

در حالی که Arvada, Steuben را هنوز به بازگشایی مصرف کنندگان می تواند جذب در خانه با Steuben را بالای شهر بزرگ-دسته کوکتل های کلاسیک. وجود یک رم پر از زامبی است که در خدمت چهار برای $50; چهار تا شش وعده زانو زنبور عسل برای $50; و هشت فرد بطری batched ویوکس Carre یک نجیب کوکتل با چاودار آب سیب شیرین, کنیاک, Dom نوعی کنیاک مقوی و bitters برای $70. سفارش پیش رو برای pick-up.

Cocktails bottled in jars and ready to be picked up from Tavernetta.

کوکتل بطری در کوزه و آماده برداشت می شود تا از Tavernetta.

Tavernetta

Tavernetta

1889 16th, خیابان
720-605-1889

پرش نیست نوشیدنی های فانتزی خود را با در خانه, ایتالیایی, جشن; انتخاب کنید تا یک دو-به-دو-فرد بطری چیزهای خوب از Tavernetta. در حال حاضر takeout منو وعده Negronis موشک های کاغذی, اسپرسو, martinis پلمس و یک خانه تخصص به نام دیر شده برای قطار ساخته شده با Wheatley ودکا, گریپ فروت, لیمو, عسل, نارگیل و آناناس. قیمت 26 دلار برای دو نفر یا 52 دلار برای یک بطری است که در خدمت چهار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de