باس است: کثیف درایو به فروش می رساند برای اولین بار از چهار کنسرت

هفته گذشته Feyline ارائه و LionShare ارائه میزبانی از چهار, کثیف, درایو, باس سنگین, کنسرت, در مسیر بالا بازار. حدود 350 ماشین با نزدیک به 2000 نفر آمد برای به فروش می رسد-را نشان می دهد با Peekaboo سولی, Templo و فرشته ریشه.

تایلر Fey از Feyline می گوید تدارکات از قرار دادن در full-تولید رانندگی در کنسرت, در این بیماری همه گیر آسان نیست اما او فکر آن را یک ضرورت مطلق را واقعی تولید ارزش برای طرفداران.

“من فکر می کنم ما واقعا خوب کار ساخت تولید چیزی است که می تواند در یک سطح نرمال بالا-تولید کنسرت. که واقعا مهم برای تیم ما است و قطعا آنچه ما در مورد اجرای. من فکر می کنم طرفداران واقعا پاسخ خوبی به آن است.”

در حالی که مایل بالا بازار کک بدیهی نیست واقعی رانندگی با نود و پا صفحه فی می گوید او و مردمی در LionShare می خواستم همه از اولین ماشین به ماشین آخرین به غوطه ور در یک تجربه کامل.

اتومبیل, با پنج تا هشت نفر حداکثر در هر ماشین پارک شده در یک الگوی شطرنجی که اجازه می دهد تا برای همه به موقف اجتماعی فاصله; متوسط چک انجام شد در درب و ماسک صورت مورد نیاز در طول برگزاری است.

Dirty Drive-In at Mile High Flea Market on Thursday, July 9.گسترش

کثیف, رانندگی در مسیر بالا بازار در روز پنج شنبه, جولای 9.

فرانکی Zarantonello

در طول ماه جولای وجود خواهد داشت سه کثیف تر از رانندگی در کنسرت. در روز پنج شنبه, جولای 16, کلرادو, ساکن خاک میمون را تیتر با پشتیبانی از SoDown, DMVU و G فضا. فی می گوید: پاک کننده که به تازگی با عنوان دیجیتال در سراب آنلاین جشنواره خواهد بود و آوردن مشابه صوتی و تصویری مجموعه ای با او در حالی که Zeke بیت Chee, GrymeTyme و Cevia نیز در این لایحه است.

در حالی که بسیاری از اقدامات انجام در این درایو در کنسرت باس محور فی می گوید: این مجموعه توسط ماهی قرمز آفریقای جنوبی متولد الکترونیکی اواز یا موسیقی دو نفری که در حال حاضر مستقر در سان Diego خواهد شد احتمالا خوش بین خانه پرنیان.

Dirty Drive-In at Mile High Flea Market on Thursday, July 9.گسترش

کثیف, رانندگی در مسیر بالا بازار در روز پنج شنبه, جولای 9.

فرانکی Zarantonello

از آنجا که بسیاری از بزرگ و کوچک مقیاس کنسرت لغو شده و یا به تعویق افتاد بیش از این بیماری همه گیر از جمله تقریبا در هر سنگ قرمز نشان می دهد تا کنون, کثیف, رانندگی در کنسرت ممکن است نزدیک ترین چیزی که مردم می توانند تجربه با تولید کامل.

“چه کسی می داند که ما می توانیم بازگشت به چیزی که واقعی” فی می گوید. “در نهایت من فکر می کنم این ماشین را نشان می دهد می توان در اینجا به ماندن بگیرید. اگر آنها نمی آیند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر شاید آنها می شده اند یک نوع واقعی جشنواره به پرتاب یک روز. این نوع مانند ماشین کمپینگ در دیدار های جشنواره.

“اما من فکر می کنم وجود دارد قطعا برای رفتن به تحقق این بود که در واقع بسیار سرگرم کننده است.” “و این نه فقط آنچه که ما انجام شد به دلیل COVID اما من فکر می کنم مردم واقعا تجربه لذت از همه چیز که من دیدم.”

بلیط برای, دیگر, کثیف, رانندگی در کنسرت, در اینجا در دسترس هستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de