دادگاه دریافت خلاق به راه اندازی مجدد منصفه در میان همه گیر

آن را جدید مکزیک برای اولین بار محاکمه با حضور هیئت منصفه پس از همه گیر فلج ایالات متحده در سیستم عدالت کیفری و دفاع وکیل روبرتا Yurcic عصبی شد.

دادگاه تا به حال ساخته ست پانل در دفاع از جدول به عنوان یک سپر در برابر coronavirus و Yurcic می تواند به برقراری ارتباط با مشتری خود را با عبور از یادداشت ها از طریق یک سوراخ در سد. اما مرد به اتهام قاچاق مواد مخدر نمی تواند خواندن و نوشتن به طوری که او احساس او تا به حال چاره ای جز نزدیک است.

“من در واقع تا به حال به اولویت بندی کمک های موثر بر ایمنی خود و ایمنی” Yurcic گفت.

مشابه معضلات بوجود آمده اند در دادگاه در سراسر ایالات متحده و حتی به عنوان تایید ویروس موارد صعود در بسیاری از ایالت ها و برخی دادگاه رو به رو حقوقی جمع شدن شروع به برگزاری منصفه دوباره. برخی از وکلای شکایت دارند که اقدامات ایمنی اضافه شده کافی نیست و آنها تجاوز در حقوق اساسی متهم کرده است.

بسیاری از دادگاه ها الزامی ماسک برای همه, غربالگری افراد برای تب و گسترش منصفه در صندلی به طور معمول متعلق به مردم است. بعضی از آنها محدود کردن تعداد افراد مجاز در دادگاه و جریان ویدئو از موارد اجازه می دهد تا به تماشای از راه دور.

مشکل شروع به شکل گرفتن این گذشته زمانی که هزاران نفر از منصفه بودند را در خود نگه دارد از آنجا که از virus بحران است. مهلت قانونی باقی مانده است در بسیاری از مکان ها. برای نگه داشتن چرخ عدالت تبدیل قضات را تبدیل به ویدئو کنفرانس برای برگزاری برخی از جلسات و حداقل یک مدنی محاکمه با حضور هیئت منصفه برگزار شد از طریق زوم در حومه دالاس.

دادگاه در برخی از جوامع با توجه به چیدن داوران توسط ویدئو و یا در حال حرکت داوران جهت گیری و یا محاکمات خود را به فضاهای بزرگتر مانند مراکز کنوانسیون یا مدارس. دیگران باید نصب پلکسی گلاس موانع اطراف شاهد می ایستد و یا در هیئت منصفه جعبه.

وکلا می گویند که ترس برای سلامت خود را — به خصوص مسن تر وکلایی که بیشتر در معرض خطر عوارض ناشی از ویروس است. برخی دیگر نگران هستند که مشتریان خود را نمی خواهد یک نمایشگاه عکاسی به دلیل پریشان منصفه را در تلاش برای تمرکز بر شواهد و یا عجله از طریق مذاکرات به سرعت. ماسک وکلای مدافع می گویند, آن را غیر ممکن برای هیئت منصفه به منظور بررسی گواهی اعتبار به دلیل پوشش مبهم صورت.

“اگر شرایط به گونه ای است که ما نمی توانیم به مردم در قانون اساسی حمایت آنها وعده داده شده بود ما مجبور به صبر کنید تا زمانی که ما می گفت:” جاشوا Hedrick یک ناکسویل تنسی وکیل مدافع برنامه ریزی شده سعی کنید یک carjacking مورد در اواخر این ماه. “این حقوق است که ما به عنوان مردم و آنها را همه جا بروم فقط به خاطر آن ناخوشایند است.”

دادستان مخالف Hedrick پیشنهاد برای به تاخیر انداختن محاکمه و گفت: عدالت نمی توانید صبر کنید برای این ویروس به ناپدید می شوند.

“وجود دارد یک احتمال قوی است که COVID-19 خواهد بود در حال حاضر در جامعه ما از طریق سال آینده و احتمالا سال آمده است. ما نمی توانیم تعطیل سیستم دادگاه و منتظر وضعیت مناسب قبل از ما شروع به تلاش موارد” دادستان گفت: قاضی در یک دادگاه تشکیل پرونده.

متهمان بدون شک قانون اساسی را به چالش می کشد به کروناویروس محدودیت اما معلوم نیست چه کسانی که موفق خواهد بود گفت: پائولا Hannaford-Agor مدیر مرکز برای داوران مطالعات با مرکز ملی دادگاه های ایالتی. دادگاه رهبران در حال تلاش برای تعادل عمومی نگرانی های بهداشتی با حقوق متهم, او گفت:.

“قطعا وجود دارد هیچ قانون مورد وجود دارد که مذاکرات در مورد این” او گفت:.

قانونی مهلت و بلندی افتاده از موارد حل نشده مجبور سالن عدالت به دریافت خلاق به متهمان روز خود را در دادگاه ساخته شده است و نه اجتماعی فاصله.

در مرکزی ایلینوی, شهرستان شهرستان مکلین یک مدرسه است که حال تبدیل به یک دادگاه به محاکمه. قضات در کلمبوس, اوهایو در حال برگزاری ترافیک و اخراج جلسات در شهرستان مرکز کنوانسیون. در شهرستان Franklin County دادگاه از موضع مشترک پلکسی گلاس احاطه شاهد ایستادگی مردم شهادت می توانید ماسک خود را و هیئت منصفه در حال تقسیم پلکسی گلاس موانع اداری گفت: قاضی استفان مک اینتاش.

“ما نمی تواند تضمین نماید که شما می توانید گرفتن coronavirus اما من فکر می کنم ما قرار داده ایم کافی احتیاطی و مراحل را در اینجا برای محافظت از آنها را به عنوان به خوبی به عنوان ما می تواند در دادگاه محیط زیست” قاضی گفت.

در دادگاه فدرال در Charlotte, North Carolina, پرستار استخدام به مردم را در دماهای آنها وارد ساختمان شده و قدرت به نوبه خود هر کسی دور گفت: کارمند فرانک جان. بعد از هر بار شاهد برگ ایستاده دادگاه کارگر پاک مقدس شاهد قرار داده و دست خود را در زمانی که آنها در زمان سوگند و صندلی آنها نشست.

زمانی که وکلا و قاضی نیاز به یک مکالمه خارج از گوش رس از داوران از آنها استفاده می شود به اجتماع افراد یک تیم در نزدیکی نیمکت. در حال حاضر آنها نشسته و چت بیش از یک دستگاه مخابره ترانزیستوری-مانند سیستم در حالی که دادگاه کارکنان پمپ سفید سر و صدا به اتاق به طوری که هیچ کس دیگری می تواند بشنود جانز گفت.

مورد اول به جلو حرکت کند و پس از محاکمه با حضور هیئت منصفه از سر تسلیم نه حکم گناه هدف قرار دادن خانه اهمیت برگزاری دادگاه با وجود چالش های دانشگاه جانز گفت.

متهم در این مورد می “هنوز نشسته بود در زندان به عنوان ما صحبت می کنند انتظار اگر ما تا به حال تحت فشار قرار دادند از طریق این محاکمه” جانز گفت. “ما همه نوع نگاه در هر یک از دیگر و گفت:” عجب است که چرا ما باید برای انجام این کار.'”

در شهرستان Hennepin, مینه سوتا, قاضی که ریاست اولین محاکمه با حضور هیئت منصفه به اتفاق می افتد پس از coronavirus متوقف موارد فرود در قرنطینه روز بعد هنگامی که یک عضو از کارکنان خود پایین آمد با بیماری استار تریبیون گزارش داد.

به همین دلیل Yurcic می گوید خطر از برگزاری منصفه باقی مانده است بیش از حد بزرگ است.

“من عاشق این سیستم. من عاشق این کار است که من … اما من فکر نمی کنم ما می تواند توجیه گرفتن در آن خطرات” Yurcic گفت. “بله من وکیل هستم, اما من هم یک همسر. من یک مادر. من پدر و من نمی خواهم به مرگ انجام این کار است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>