دموکرات MJ Hegar برنده سنا نامزدی در تگزاس

AUSTIN تگزاس (AP) — تگزاس’ MJ Hegar موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات را برای آمریکا در اولیه انتخابات روز شنبه بود که به تعویق افتاد و ماه بیش از ترس از coronavirus تنها برگزار می شود, به عنوان شیوع بدتر از همیشه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق در کاخ سفید, Ronny جکسون نیز برنده ایران با نامزدی برای یک روستایی کنگره صندلی در یک روز که در تگزاس تنظیم یک رکورد جدید برای coronavirus موارد و گزارش 87 جدید مرگ و میر. برخی از استان ها در حوزه های رأی گیری به عنوان ویروس ترس ایجاد کمبود انتخابات کارگران اگر چه گزارش ها از صف های طولانی بودند پراکنده حتی به عنوان مردم در انتخابات بالاتر از نمونه اولیه رواناب.

Hegar پیروزی یک پیروزی برای ملی دموکراتیک گروه هایی که مورد حمایت جمهوری — به عنوان سابق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پیت Buttigieg و بهداشت ، الیزابت وارن — اعتقاد سابق نیروی هوایی خلبان هلیکوپتر دارای یک مانده به درخواست تجدید نظر می دهد که این حزب بهترین شات در ناراحتی در امریکا بزرگترین قرمز دولت است.

اما این دور از یک پیروزی قاطع بر دولت ایالت رویس غرب شده اند تگزاس اولین بار, سیاه, Senator در صورت انتخاب در نوامبر است. نزدیک حاشیه منعکس تفرقه در میان رای دهندگان دموکرات دو سال پس از کنگره سابق Beto o’rourke احیا حزب آستین خفته امید در تگزاس نزدیک به برکناری جمهوری خواه تد کروز سناتور.. اواخر سه شنبه Hegar تا به حال بیش از 52 درصد از آرا.

او خواهد بود یک underdog علیه جمهوری خواه ایالت John Cornyn و دموکرات ها در سراسر کشور نه دیدن مسابقه رقابتی به عنوان شانس خود را از کوه در می رم کرسی سنا در ایالت آریزونا در کلرادو و مین.

Hegar گفت که این یک مسابقه او می تواند برنده. “مردمی از انرژی است که jelled پشت این کمپین و توانایی ارتباط با مردم به خاطر من به طور منظم کار تگزاس مامان واقعا تحت فشار قرار دادند و ما را به این نقطه است.”

دموکرات ها امیدوارند که مغلوب ساختن پیشی جستن را تضعیف نظرسنجی شماره خواهد بود یک بار برای ایران بلیط.

با پوشیدن ماسک و تلاش برای نگه داشتن فاصله خود رای دهندگان رهبری را به نظر سنجی در فروزان 100-بعد از ظهر درجه حرارت و در یک لحظه کالیفرنیا ، گرگ ابوت است که ترغیب مردم به ماندن در خانه به عنوان تگزاس در تلاش برای مهار یکی از بدترین شیوع کروناویروس در کشور است.

ابوت که هشدار داده است که عفونت اعداد به احتمال زیاد خواهد شد حتی بدتر نمی عبارتند از حوزه های رأی گیری در زیر اخیر ایالت ماسک منظور و بر خلاف بسیاری از ایالت تگزاس مبارزه کرده است تلاش برای گسترش پست الکترونیکی-در انتخابات در طول بیماری همه گیر. در روز سه شنبه تگزاس گزارش یک رکورد 10,745 تایید موارد جدید در یک روز و میزان موارد مثبت نیز صعود به حدود 17 درصد نیز بالا جدید.

جکسون یک بازنشسته نیروی دریایی دریادار شکست داد جاش Winegarner در اولیه رواناب و در حال حاضر خواهد شد به شدت مورد علاقه در ماه نوامبر در عمیقا قرمز تگزاس تکدی. مغلوب ساختن پیشی جستن تایید سابق خود دکتر دو سال بعد از او نامزد او را به رهبری وزارت امور جانبازان و گفت او را تحت تاثیر قرار جکسون زمانی که دکتر به گزارش درخشان از رئیس جمهور و سلامت روانی خوبی بودن.

که نامزدی بود از خط خارج اتهامات که جکسون که تا به حال extolled مغلوب ساختن پیشی جستن “باور نکردنی ژن” نوشید در کار و بیش از داروهای تجویز شده. جکسون را رد اتهامات سوء رفتار و عقب نشینی نام خود را از نظر.

انتخابات دور دوم انتخابات در تگزاس به طور معمول پایین مردم در انتخابات و بعد از ظهر سه شنبه, انتخابات, مقامات گزارش چند مورد از صف های طولانی در این ایالت در شهرستانهای استان است. صبر کنید حدود 15 دقیقه در شهری هوستون چند مرکز خدمات در شهر شیک ریور اوکس محله که در آن Christina Falugi گفت که او احساس امن با پوشیدن یک ماسک و دیدن نظرسنجی کارگران سعی کنید برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

“این بهترین ما می توانیم انجام دهید تا صدای ما شنیده می شود در این زمان عجیب و غریب,” او گفت:. اما او افزود: “آن چه مرا نگران برای دیگر انتخابات در یک بیماری همه گیر.”

در حومه هوستون رواناب به جای یکی از شش کرسی مجلس افتتاح شد تا موجی از ایران بازنشستگی در تگزاس به پایان رسید با Fort Bend County Sheriff Troy Nehls شکست Kathaleen دیوار یک توافق megadonor که صرف میلیون ها دلار در کنگره شکست خورده مناقصه دو سال گذشته است. دموکرات ها بر این باورند صندلی رقابتی در ماه نوامبر.

سابق جمهوری خواه در کنگره ایالات متحده پیت جلسات بود که رییس از او دیرین منطقه دالاس در سال 2018 برنده ایران با نامزدی برای یک روستایی صندلی در وکو حتی اگر بازنشستگی مناظره Rep. لایحه Flores, انتقاد همکار سابق خود را برای تعویض به دوستانه تر منطقه است.

ترس بیش از coronavirus نگه داشته و برخی از نظرسنجی کارگران خانه مجبور سن آنتونیو برای باز کردن کمتر از حوزه های رأی گیری از اصل برنامه ریزی شده. “این است که به خصوص به چالش کشیدن انتخابات روز” گفت: Bexar County انتخابات مدیر ژاک Callanen گفت.

بیش از 1 میلیون رای ریخته شد در رای گیری اولیه — بالاتر از ابتدايی ترين runoffs در سال های اخیر اما تنها کسری از دولت 16 میلیون ثبت نام رای دهندگان.

رواناب در اصل برای برنامه ریزی است. اما مانند بسیاری از فرمانداران ابوت در ماه مارس تحت فشار قرار دادند به تاریخ به عنوان ویروس شروع به برگزاری در سراسر کشور است.

اما بحران بهداشت عمومی در تگزاس در حال حاضر بسیار وخیم بود. بستری شدن در بیمارستان شده اند دو برابر شدن هر دو هفته و عفونت نرخ باید افزایش یافت در پی ابوت شروع شده است یکی از تهاجمی ترین reopenings در امریکا است.

رای گیری طرفداران گفت: پراکنده گزارش از آخرین لحظه های نظرسنجی بسته و نظرسنجی مکان های باز دیر شد نشان دهنده یک شکست انتخاباتی برای برنامه ریزی به اندازه کافی و گسترش رای گیری غایب.

“تگزاس تاسیس خود را به عنوان یکی از خصمانه ترین ایالت در کشور وقتی که می آید به اذعان اثر این بیماری همه گیر در انتخابات گفت:” کریستن کلارک رئیس و مدیر اجرایی وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون است.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران John L. Mone در هوستون و کریستینا A. کسیدی در آتلانتا کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de