“این واقعا ویرانگر’: دانش آموزان احساس rites of passage را تکذیب کرد به عنوان مدارس اقامت بسته به سقوط

اولین روز مدرسه بود بزرگتر از همیشه در این سال است. باد با هر دو پیش بینی و ترس در میان یک بیماری همه گیر از آن بود که انتشار از پنج ماه حبس در پایان آنچه که تا حد زیادی به میزان طولانی ترین, سخت ترین و خسته کننده ترین تابستان استراحت در نسل.

بنابراین برای بسیاری از دانش آموزان, اهمیت تصمیم روز دوشنبه به تعویق انداختن افتتاح مدارس در لس آنجلس فرود آمد با کسل کننده ضربه از ناامیدی. هیچ نواز با دوستان قدیمی و یا پیدا کردن امکانات جدید بدون ورزش هیچ رقص بدون پخش هیچ جمعه شب چراغ, بدون messing اطراف در سالن های شدید هیچ درس و بحث — هیچ پایانی در چشم.

از همه بدتر برای نوجوانان به ویژه: فرار از خانه.

Coronavirus افزایش متقاعد لس آنجلس Unified School District رهبران که حتی با احتیاط و اجتماعی فاصله خطر بیش از حد بالا بود برای باز کردن دانشگاه در اوت. 18.

تبلیغات

جاش کلمن حال انتقال به دورسی دبیرستان به عنوان یک دانشجوی سال دوم در ماه فوریه زمانی که مدارس بسته یک ماه بعد. یک ستاره کارفرمایی با معدل 4.0 او نمی تواند صبر کنید برای بازگشت در کلاس شروع به پیدا کردن دوستان جدید. او امیدوار بود که این منطقه را از طریق با برنامه ای به دانش آموزان چرخش از طریق مدرسه حضور دو یا سه روز در هفته, پر کردن شکاف ها با آموزش آنلاین.

“من فکر می کنم که هنوز هم باید گزینه,” او گفت:. “این واقعا ویرانگر ما نمی تواند به عقب برویم.”

او نگرانی در مورد دوستانی که “سخت چیزهایی که در خانه است.”

“بودن در مدرسه تنها نکته مثبت که در روز خود را,” او گفت:.

تبلیغات

جاش گفت: چند دانش آموزان وارد کلاس های آنلاین مدرسه ارائه شده در فصل بهار است. “است که من افت کردن. وجود هشت یا نه دانش آموزان در کلاس های 30 یا 40.”

الا دنیس افزایش ارشد در کلیولند منشور دبیرستان گفت: علوم انسانی کلاس ها رنج می برد در محیط آنلاین. او تا به حال دو دوره در بهار در نقش نژاد در جامعه است.

“معلمان من می خواهم ما را به سخنرانی یک یا دو نفر از دانش آموزان بپرسید یک سوال” الا گفت. “این سخت است به یاد زمانی که شما در حال گوش دادن به سخنرانی ها و یا [نگاه] پاورپوینت. شما فقط دیدن عبارت بر روی صفحه نمایش. آن را به اندازه کافی نیست. آن را قطعا دشوار است برای گرفتن چیزهایی که انجام می شود در این نوع از محیط زیست است.”

او متوجه شد چقدر حمایت او از تماس شخصی با دوستان و معلمان است.

تبلیغات

“بعد از کلاس من را بیش از رفتن به آنها را. آنها را تشویق من و سپس من می خواهم به کلاس بعدی,” او گفت:.

این لحظات در بین کلاس ها که Isaias Vaquerano نتواند از دیدن دوستان خود گفت: سلام در راهرو درخواست معلمان خود را در مورد خانواده خود decompressing از یک کلاس به بعد.

Isaias یک ورودی ارشد در بلمونت دبیرستان, برنامه ریزی برای انجام درام, خط, در, سقوط, کشتی در زمستان و اجرای آهنگ در بهار.

اما در حال حاضر او در انتظار به انجام بسیاری از که — حتی اگر این منطقه می گوید آن را باز مدارس به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است.

تبلیغات

“من فقط از نوع bummed اما من فکر می کنم من ممکن است قادر به پیوستن به خط درام زمانی که من به دانشگاه,” او گفت:. “بنابراین من نوع تفکر در مورد آن است. و همان چیزی که با ورزش بیش از حد.”

ایزابل Marroquin بود با چالش های بهداشت روانی سال گذشته در کلاس هشتم و تصمیم گرفت در ماه ژانویه به سوئیچ به یک مدرسه آنلاین برنامه. زمانی که او شروع به مطالعه در خانه او نمی دانم این عمل را به زودی تبدیل به هنجار شده است.

“من شروع به گرفتن از آن خسته. من شروع به از دست رفته جسمی که در یک کلاس درس دیدن همه معاشرت با مردم گفت:” ایزابل که جنس مایع.

ایزابل بود مشتاق برای دریافت یک شروع جدید در ماه آینده به عنوان دانشجوی سال اول در پانوراما دبیرستان که در آن او می خواهم را امتحان کنید برای بسکتبال تیم و پیوستن به یک جامعه+ باشگاه.

تبلیغات

در حال حاضر ایزابل مطمئن نیست چگونه او را دیدار با همکلاسی های خود را. او نمی داند که اگر extracurriculars ادامه خواهد داد آنلاین و مشکوک است بسکتبال را یک فصل است. و او در می یابد آن را دشوار است برای تمرکز در کلاس در حالی که او در خانه است.

“بدیهی است که این تصمیم به مدرسه آنلاین در این سال بود که واقعا ناامید کننده بود,” او گفت:.

اما برای بسیاری از دانش آموزان که ناامیدی معنا نیست که آنها مخالف با سرپرست تصمیم. در عوض آنها نا امید است که این کشور تا به حال ساخته شده است پیشرفت بیشتری در نگه داشتن این ویروس در خلیج.

هیچ کس در Kahlila ویلیامز گروه متن شگفت زده شد اخبار.

تبلیغات

“حداقل ما می دانیم که برای اطمینان حاصل کنید — به جای این که تعلیق و انتظار تا ماه اوت گفت:” Kahlila صعود ارشد در دختران دانشگاهی آکادمی رهبری.

بین سنبله در coronavirus موارد عدم اطمینان از سرپرست به تازگی در اطلاعیه بارگیری و هیئت مدیره مدرسه در جلسات Kahlila گفت: همه آنها تو را دیدم این اومده.

هنگامی که آنها به سمت چپ مدرسه در ماه مارس وجود دارد ناگفته درک است که دانش آموزان و معلمان نمی دیدن یکدیگر برای مدت زمان طولانی.

“چگونه آن را به کار گرفته و در وهله اول شد واقعا … آمادگی برای,” او گفت:. “من به نوعی احساس مانند آنها باید هرگز به ما گفت دو هفته” خواهد بود طول خاموش کردن.

تبلیغات

Kahlila نا امید او نمی خواهد بود قادر به طرح گذشته خود بازگشت و یا نگه سیاه اتحادیه دانشجویی جلسات در فرد است. اما در حال حاضر با گذشت زمان به طرح او می تواند سازماندهی مجازی BSU جلسات و هنوز هم برنامه قوی ماه تاریخ سیاه, او گفت:.

این وقایع هفته و یا ماه به دور — اما Kahlila نیست تصور اینکه پشت در کلاس در هر زمان به زودی.

“ما به احتمال زیاد نمی تواند بازگشت به مدرسه در ماه نوامبر با تمام احتیاطی و قادر به بازگشت به خانه,” او گفت:.

Nyslai best rapper alive, صعود ارشد در UCLA جامعه مدرسه در Koreatown گفت که او خیالش راحت است که کلاس های خود را باقی خواهد ماند آنلاین در این پاییز. او گفت: این شهرستان تصمیم نشان می دهد که مدیران مدرسه در مورد مراقبت از سلامت دانش آموزان. او فقط امیدوار است COVID-19 شیوع برطرف کردن کافی است که او می تواند انجام دهد او آخرین ترم در کلاس.

تبلیغات

“بسیاری از ما هنوز هم امیدوار است که آن را باز خواهد شد برای ترم بهار هنگامی که پارگی کیسه آب اتفاق می افتد,” او گفت:.

اما او بیش از حد در حال حاضر به دنبال فراتر از آن.

“حتی اگر این بیماری همه گیر در زمان برخی از تجارب دور من می دانم که من باید سال کالج تجارب آینده” Nyslai گفت:

الا در کلیولند منشور دبیرستان می گوید: سال گذشته به عنوان یک junior او احساس تاسف برای تمام سالمندان از دست دادن خود را بزرگ rites of passage: بهار ورزش قهرمانی, مدل و فارغ التحصیلی.

تبلیغات

روز دوشنبه او احساس کمی از dejá vu.

“در حال حاضر که من در مورد آن فکر می کنم من ارشد سال ممکن است حتی نمی تواند هر چیزی باشد,” او گفت:.

بار نویسنده کارکنان Sonali Kohli کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de