مرد کشته شده توسط پلیس پس از ماسک اختلاف در میشیگان فروشگاه

دیترویت (AP) — Michigan sheriff معاون در روز سه شنبه به ضرب گلوله یک مرد مظنون به سلاح سرد مرد دیگری که به چالش کشیده بود او را در مورد پوشیدن ماسک در یک فروشگاه, پلیس گفت:.

تیراندازی رخ داده در شهرستان یتن غرب از لانسینگ حدود 30 دقیقه پس از سلاح سرد در کیفیت فراورده های لبنی فروشگاه, دولت, پلیس ستوان برایان Oleksyk گفت.

یک کلانتر معاون خال خال مرد خودرو در یک محله مسکونی و به ضرب گلوله او را هنگامی که او از ماشین خود و تلاش برای حمله به او Oleksyk گفت.

“رها کردن سلاح! رها کردن سلاح!” افسر 22-سال کهنه خواستار توجه به امنیت محله تصویری منتشر شده توسط پلیس.

مرد شان Ruis شد برگزاری یک پیچ گوشتی و چاقو ایتون شهرستان کلانتر تام رایش گفت.

“این بسیار مایه تاسف است او تا به حال به استفاده از سلاح خود را, اما او تا به حال به صرفه جویی در زندگی خود” رایش گفت. “او تا به حال به استفاده از نیروی مرگبار. او آن را به درستی.”

Ruis, 43, از گرندلج که مشغول به کار در میشیگان گروه حمل و نقل, درگذشت یک بیمارستان است. او مظنون به سلاح سرد 77 ساله در داخل فروشگاه هنگامی که او مواجه شد در مورد پوشیدن ماسک Oleksyk گفت.

سلاح سرد قربانی در شرایط با ثبات در یک بیمارستان است. رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer دستور داده است تا مردم را به پوشیدن ماسک در فروشگاه ها به منظور کاهش خطر گسترش coronavirus.

“هدف در اینجا این است که به امن است. همه ما باید برای انجام بخشی از ما تا این نیست گسترش” رایش گفت.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به پوشیدن ماسک برای برخی تبدیل به یک بیانیه سیاسی و شده اند وجود دارد دیگر برخورد خشونت آمیز. در ماه مه یک گارد امنیتی در یک خانواده فروشگاه دلار در فلینت بود به ضرب گلوله پس از انکار ورود به یک مشتری بدون ماسک.

رهبر اکثریت سنا مایک Shirkey یک جمهوری خواه گفت: ماسک ها مهم است. اما او همچنین خواست عموم مردم به مقابله با مردم بیش از یک فقدان یک ماسک.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای خطر سلامت خود و یا زندگی خود را در طول بحث از پوشیدن ماسک در” Shirkey گفت.

___

دنبال اد سفید در http://twitter.com/edwhiteap

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de