ماسک پیشنهاد خیلی بیشتر حفاظت در برابر coronavirus از بسیاری از فکر می کنم

وجود مشترک خودداری کنند که ماسک نمی محافظت از شما; آنها محافظت از افراد دیگر از خود میکروب ها است که به ویژه مهم است برای حفظ ندانسته آلوده مردم از گسترش coronavirus.

اما در حال حاضر وجود دارد نصب شواهدی وجود دارد که ماسک همچنین محافظت از شما.

اگر شما به اندازه کافی تیره بخت به برخورد عفونی فرد با پوشیدن هر نوع چهره و پوشش را کاهش می دهد مقدار از ویروس است که بدن خود را در.

آن را به عنوان معلوم است که خیلی مهم است. تنفس مقدار کمی از ویروس ممکن است منجر به بیماری و یا مراتب بیشتر عفونت خفیف. اما استنشاق حجم عظیمی از ذرات ویروس می تواند منجر به بیماری های جدی و یا مرگ.

تبلیغات

که این استدلال دکتر مونیکا گاندی, UC San Francisco استاد پزشکی و مدیر HIV درمانگاه زوکربرگ در سن فرانسیسکو عمومی بیمارستان در حال ساخت در مورد اینکه چرا شما را تبدیل شدن به آلوده به ویروس — پوشش هنوز هم می تواند به محافظت از شما را از بیشتر بیماری شدید.

“وجود دارد این نظریه که در صورت پوشش باعث کاهش [مقدار ویروس شما در معرض] و شدت بیماری گفت:” گاندی که همچنین مدیر مرکز تحقیقات ایدز در دانشگاه سان فرانسیسکو.

ایده نیاز به ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی تبدیل شده است به طور فزاینده فشار و سیاسی موضوع به عنوان کالیفرنیا و بقیه ملت خروش در موارد جدید به عنوان اقتصاد بازگشایی.

کالیفرنیا این هفته دستور reclosure از بسیاری از کسب و کار شامل یک ایالت توقف همه داخل سالن ناهار خوری و بسته شدن میله های زندان. دولت همچنین دستور بسته شدن — در ده ها تن از آمار استان ها از جمله L. A. شهرستان — از داخل ورزشگاه الاذکار, مو سالن ناخن سالن و دفاتر برای غیرضروری صنایع.

تبلیغات

اما کارشناسان می گویند ماسک ضروری برای مردم به پوشیدن زمانی که آنها بیرون رفتن در مکان های عمومی مانند فروشگاه و یا رفتن به قرار ملاقات های پزشکی و زمانی که به افراد دیگر در ساحل و یا پارک.

کالیفرنیا موظف است پوشش صورت در تنظیمات عمومی پس از ژوئن 18 و تعداد رو به رشد جوامع می گویند که آنها خواهد بلیط افرادی که نافرمانی از قوانین. اما همچنان مقاومت را به دولت الزامی پوشیدن ماسک در برخی از گوشه و کنار کشور از جمله اورنج کانتی.

برخی از رهبران در اورنج کانتی را به عقب رانده برابر نیاز دانش آموزان به پوشیدن ماسک باید به آنها بازگشت به کلاس های درس در پاییز.

در سیاست توصیه های تایید شده توسط Orange County, تخته, آموزش و پرورش روز دوشنبه در یک سند آمده است که “نیاز کودکان به پوشیدن ماسک در مدرسه نه تنها دشوار اگر نه غیر ممکن است برای پیاده سازی — اما [است] نه بر اساس علم است. آن را حتی ممکن است مضر باشد.” مناطق منحصر به فرد را نهایی می گویند که چگونه مدارس باز است.

تبلیغات

برخی از کارشناسان بهداشت و وحشت زده شد که توسط زبان.

“این ضد ماسک لفاظی است که ذهن دمیدن خطرناک و مرگبار و پلاریزه,” گفت: دکتر پیتر چانه-هنگ استاد پزشکی و بیماری های عفونی پزشک متخصص در دانشگاه سان فرانسیسکو. “هیچ مدرکی وجود ندارد که این خطرناک است.”

در واقع با پوشیدن ماسک می تواند کمک به جلوگیری از کودکان از آلوده شدن و درد و رنج جدی عواقب ناشی از عفونت مانند multisystem التهابی سندرم یک بیماری نادر است که دیده شده است در کودکانی که آلوده شده اند coronavirus. “کودکان و نوجوانان نه تنها انتقال, اما آنها مریض می تواند به عنوان” چانه-هنگ گفت.

در حالی که کودکان کمتر احتمال دارد به منظور توسعه بیماری شدید از coronavirus از بزرگسالان آنها هنوز هم می تواند آلوده شود مسری و انتقال این ویروس به افراد دیگر گاندی گفت.

تبلیغات

پوشیدن ماسک در مدرسه نه تنها کاهش توانایی خود را برای انتقال این ویروس به دیگر همکلاسی ها و معلمان و مدیران, اما همچنین محافظت از دانش آموزان از آلوده شدن با دوز زیادی از ویروس از افراد آلوده.

نرخ انتقال برای coronavirus شده اند در حال افزایش در سراسر کشور. نزدیک به 1000 سان فرانسیسکو تقریبا 4,600 موارد تشخیص داده شده اند فقط در دو هفته گذشته گفت: دکتر گرانت, Colfax, شهر, مدیر بهداشت عمومی.

در سان فرانسیسکو تقریبا نیمی از تمام کسانی که آزمایش مثبت در این شهرستان در حال Latinos او گفت: حتی اگر Latino ساکنان را تشکیل می دهند فقط 15 درصد از جمعیت شهر است. به طور کلی این شهر دیده می شود 7.8 عفونت های جدید در هر 100 ، 000 ساکنان گذشته بیش از هفت روز به مراتب بالاتر از هدف خود را از بیش از 1.8 عفونت های جدید در هر 100 ، 000 نفر است.

“این دوباره نشان می دهد که این ویروس در حال گسترش در سراسر شهرستان به ویژه در بخش جنوب شرقی شهر” Colfax گفت.

تبلیغات

برای هر یک نفر که قرارداد این ویروس یکی دیگر از 1.25 مردم به طور متوسط در حال حاضر آلوده است. “ما واقعا نیاز به درایو آن را به 1 یا پایین تر به سرعت و به زودی به عنوان ممکن است.”

نرخ انتقال نیز با افزایش از 1 در L. A. شهرستان در ماه ژوئن اما کاهش یافته و به 1. “این ویروس در حال حاضر ماهواره در جامعه ما” بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

به همین دلیل ماسک بسیار مهم در کنترل گسترش از coronavirus است که می توان آن را به طور گسترده ای گسترش افرادی که مشخصه بیمار — یا به این دلیل آنها نشده و در عین حال نشان داده شده است نشانه ای از بیماری و یا آنها را صرف دوره کامل از عفونت خود را با علائم کم و یا هیچ در تمام.

یک قطعه کلیدی از شواهد برای این پدید آمده در اوایل سال جاری در الماس شاهزاده کشتی کروز که انجام شده آلوده خدمه و مسافران در آسیا است. یک مطالعه منتشر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری یافت می شود که از 712 نفر تست مثبت برای این ویروس نزدیک به نیمی بودند بدون علامت در زمان تست.

تبلیغات

“ما همچنین می دانیم که بار ویروسی است که بالاترین زود هنگام بیماری,” دکتر گفت: Chaz Langelier استادیار در دانشگاه سان فرانسیسکو در طول پانل بحث و گفتگو. در واقع 44 درصد از انتقال معتقد هستند زمانی رخ می دهد که فرد آلوده بدون علائم با توجه به مطالعه منتشر شده در طبیعت پزشکی است.

که متفاوت از آنفولانزای فصلی که در آن اوج infectiousness رخ می دهد در مورد یک روز پس از شروع علائم Langelier گفت.

ماسک آیا فیلتر کردن تمام ذرات ویروسی گاندی گفت. اما حتی پارچه ماسک صورت فیلتر کردن اکثریت ذرات ویروسی.

و حتی اگر یک فرد با پوشیدن یک ماسک می شود آلوده ماسک — با فیلتر کردن بسیاری از ذرات ویروسی بازدم توسط فرد آلوده — احتمالا منجر به کمتر بیماری شدید گاندی گفت.

تبلیغات

این ایده که یک دوز پایین تر از ویروس زمانی که در حال آلوده به ارمغان می آورد کمتر بیماری است که به خوبی پوشیده ایده در پزشکی است.

حتی رفتن به سال 1938 وجود دارد یک مطالعه نشان می دهد که با دادن موش دوز بالاتر از یک ویروس کشنده موشها بیشتر احتمال دارد به بیماری شدید و مرگ گاندی گفت.

همان اصل امر به انسان است. یک مطالعه منتشر شده در سال 2015 به داوطلبان سالم دوزهای مختلف از یک ویروس آنفولانزا; کسانی که دوزهای بالاتر رو مریض تر با سرفه و تنگی نفس گاندی گفت.

و مطالعه دیگری نشان می دهد که دلیل موج دوم 1918-19 آنفولانزای همه گیر شد, مرگبارترین در آمریکا بود به دلیل به سر می برند شرایط رو در ارتش اردوگاه به عنوان جنگ جهانی اول زخم کردن. “در سال 1918 ارتش اردوگاه [بودند] توسط تعداد زیادی از مخاطبین بین مردم و یک مورد مرگ و میر گاهی اوقات 5 تا 8 برابر بیشتر از مورد مرگ و میر در میان جوامع غیر نظامی” مطالعه گفت.

تبلیغات

یک مطالعه منتشر شده در مارس یافت که فولاد ماسک پارتیشن بندی به طور قابل توجهی کاهش می یابد انتقال coronavirus میان همستر. و حتی اگر همستر حفاظت شده توسط ماسک پارتیشن بندی به دست آورد coronavirus “آنها بیشتر احتمال دارد به بسیار خفیف بیماری” گاندی گفت.

پس چه اتفاقی می افتد اگر یک شهر به طور چشمگیری ماسک در حالی که ،

اگر گاندی درست است ممکن است به این معنی که حتی اگر افزایش عفونت کروناویروس در یک شهر, ماسک ممکن است محدود دوز virus مردم و در نتیجه کمتر علائم شدید بیماری است.

آنچه که گاندی گفت که او مظنون است که اتفاق می افتد در سان فرانسیسکو که در آن ماسک پوشیدن نسبتا قوی. بیشتر مشاهدات مورد نیاز گاندی گفت.

تبلیغات

شواهد بیشتری وجود دارد که ماسک می تواند محافظ — حتی زمانی که استفاده کنندگان را آلوده شوند. او اشاره کرد شیوع در غذاهای گیاهی در اورگان که در آن کارکنان داده شد ماسک و 95 درصد از کسانی که آلوده بدون علامت بودند.

گاندی همچنین با اشاره به تجربه یک کشتی بود که سفر از آرژانتین به جنوبگان در ماه مارس زمانی که coronavirus افراد آلوده در هیئت مدیره به عنوان مستند در یک مطالعه اخیر. مسافران کردم فولاد ماسک; خدمه رو N95 ماسک.

اما به جای آن از حدود 40 ٪ از افراد آلوده بدون علامت بودن — است که آنچه به طور معمول انتظار می رود — 81 درصد از کسانی که تست مثبت بودند بدون علامت و پوشش ممکن است کمک به کاهش شدت بیماری در افراد در هیئت مدیره گاندی گفت.

اثرات حفاظتی نیز دیده می شود در کشورهایی که ماسک جهانی پذیرفته شده برای سال مانند تایوان و تایلند و کره جنوبی و سنگاپور. “آنها همه موارد دیده می شود به عنوان آنها را باز کرد … اما نه مرگ” گاندی گفت.

تبلیغات

جمهوری چک منتقل اولیه نیاز به ماسک, صدور سفارش در اواسط ماه مارس گاندی گفت که حدود سه ماه قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را در ایالت کالیفرنیا است. اما در جمهوری چک “در هر زمان خود را در موارد بالا رفتن …مرگ خود رای بود و کاملا مسطح است. به طوری که آنها نمی توانید بیماری شدید با این موارد در جریان است.”

توسط مه, جمهوری چک برداشته آن ماسک صورت قانون است. “و آنها در حال انجام بزرگ” گاندی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de