می سی سی پی کاپیتول شیوع: حداقل 41 با کروناویروس

جکسون از دست ندهید. (AP) — حداقل 30 سی سی پی قانونگذاران و 11 نفر دیگر که در کار دولت و کنگره در حال حاضر شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید دولت top بهداشت عمومی رسمی روز سه شنبه گفت.

این افزایش از هفته گذشته زمانی که مقامات در ابتدا گفت: 26 قانون گذاران و 10 نفر دیگر تا به حال بسیار مسری ویروس. دکتر توماس Dobbs, دولت بهداشت و درمان, افسر گفته بود این اعداد می تواند بالا برود که بیشتر مردم دریافت نتایج آزمون.

دابز گفت: دو نفر از کاپیتول در بیمارستان بستری شد اما او نگفت که چه کسانی هستند.

می سی سی پی بزرگترین شیوع COVID-19 در میان قانونگذاران ایالتی در ایالات متحده با توجه به اعداد ردیابی توسط آسوشیتد پرس.

قانونگذاران چپ می سی سی پی در کنگره آمریکا در تاریخ 1 ژوئیه پس از وجود دارد را از طریق بسیاری از ژوئن. برخی از مردم در ساختمان تن ماسک نگه داشته و دور از دیگران به عنوان اقدامات احتیاطی در برابر گسترش این ویروس اما بسیاری از نیست. آن معمول است برای دیدن مردم با تکیه به صحبت با یکدیگر با چهره خود را کشف. مردم نیز شلوغ به آسانسور و کمیته اتاق جلسه و قانونگذاران نیز نشسته شانه به شانه در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

قانونگذاران نیاز به بازگشت به پایتخت در برخی از نقطه به تصویب بودجه برای وزارت امور خارجه از منابع دریایی و تصمیم می گیرید که آیا به باطل کالیفرنیا ، تیت ریوز وتو از بخش هایی از بودجه آموزش و پرورش. دولت بودجه سال آغاز ژوئیه 1.

ریوز میگوید که او هنوز نمی دانم زمانی که آن را امن خواهد بود به قانونگذاران به پایان است که کسب و کار است.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de