Naya Rivera مرگ تصادفی غرق شدن معاینات پزشکی قوانین

شهرستان ونتورا پزشکی معاینات روز سه شنبه مشخص شد علت مرگ “Glee” ستاره Naya Rivera که پیدا شد دوشنبه در دریاچه Piru شد یک اتفاقی غرق شدن است.

ریورا ناپدید چهارشنبه در یک قایق تفرج با پسر جوان او را. مقامات طولانی معتقد بودند مرگ او یک تصادف بود.

“بر اساس محل که در آن بدن پیدا شده بود که ویژگی های فیزیکی بدن و لباس بر روی بدن و شرایط فیزیکی بدن و همچنین عدم وجود هر گونه دیگر افراد گزارش از دست رفته در منطقه ما با اعتماد به نفس بدن ما یافت می شود که از Naya Rivera” Ventura County Sheriff لایحه ایوب گفت: در یک بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس خبری.

تبلیغات

کارآگاهان پیدا کرده اند و هیچ نشانه ای از بازی ناپاک یا که ریورا مرگ بود خودکشی کرد.

بدن گرفته شده برای شهرستان ونتورا دفتر معاینات پزشکی که در آن یک کالبد شکافی انجام شد و شناسایی مثبت ساخته شده بود رسما با استفاده از دندان سوابق, مقامات گفت.

جستجو در تیم یافت ریورا بدن حدود 9:10 صبح شناور در شمال شرقی و بخشی از دریاچه سروان. اریک Buschow از شهرستان ونتورا کلانتر گفت. منطقه شده بود جستجو به طور گسترده توسط شیرجه خدمه و با سونار تجهیزات در طول چند روز گذشته.

“که خاص منطقه از آن هنگام جستجو توسط غواصان آنها به معنای واقعی کلمه خزنده در دست و زانو در پایین دریاچه متصل شده و توسط طناب به طوری که آنها می تواند راه خود را به عقب به دلیل دید بسیار ضعیف” Buschow گفت. “است که به شما نوع یک ایده از آنچه که شرایط را داشت.”

تبلیغات

ریورا بدن احتمالا مستغرق برای روز پنهان توسط 15 – تا 20-ارتفاع درختان و قلم مو که رشد در بستر دریاچه قبل از جوشکاری دوشنبه, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>