تیراندازی پلیس از 17 سال دختر شد, توجیه, اورنج کانتی, دادستان ها می گویند

اورنج کانتی دادستان نمی خواهد پرونده اتهامات علیه یک افسر پلیس فولرتون که به ضرب گلوله یک جوان 17 ساله سال گذشته است.

تصمیم اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه دقیق در 12 صفحه نامه مورخ 22 ژوئن منتشر شد و علنا سه شنبه پس از یک بررسی قانونی مشخص شد که اقدامات افسر اسکات فلین “شد و عینی لازم معقول و موجه تحت شرایطی.”

“اگر چه این حادثه عمیقا انده منجر به مرگ یک جزئی با بیماری روانی افسر فلین نمی ارتکاب جرم” معاون Dist. Atty. اوری هریسون نوشت: در این نامه است. “به خلاف او انجام وظایف خود به عنوان یک افسر صلح در معقول و موجه شیوه است.”

کشنده جولای 5, 2019, تیراندازی دختر — چه کسی اعضای خانواده قبلا شناخته شده به عنوان هانا ویلیامز — اتفاق افتاده در رو به مشرق 91 آزادراه در آناهایم پس از خودرو او در رانندگی برخورد با فلین مشخص شده پلیس خودرو.

تبلیغات

منجر به برخورد فلین — که در انجام وظیفه به عنوان یک K-9 افسر و زخمی خود را به سگ به یک کلینیک دامپزشکی در یوربا لیندا در زمان — کنترل کرده این خودرو خاکستری دوج SUV چرا که او گفت: آن را در حال حرکت نامنظم در نا امن با سرعت.

فلین فرار یک پرونده بررسی و تعیین وسیله نقلیه اجاره.

“در این زمان بود افسر فلین اعتقاد بر این است که راننده ممکن است در حال فرار از ارتکاب جرم به دلیل در 11 سال از پلیس تجربه مظنون درگیر در فعالیت های جنایی اغلب استفاده از اجاره وسایل نقلیه در طول این کمیسیون از جنایات خود” دادستان منطقه نامه متحده است. “با توجه به SUV اقدام پس نامنظم او احساس این احتمالا می تواند یکی از این وسایل نقلیه است.”

تبلیغات

در یک نقطه, SUV کند ناگهان مجبور فلین به ترمز و تغییر خطوط برای جلوگیری از توفنده به آن با توجه به منطقه وکیل نامه. هنگامی که او به عقب کشیده حتی با SUV سپر عقب آن ساخته شده “به طور ناگهانی به نوبه خود راست” و برخورد با جلوی وسیله نقلیه خود را.

پس از سقوط فلین از وسیله نقلیه خود و نقل مکان کرد به سمت عقب SUV. به عنوان او تبدیل به گوشه سپر فلین دیدم راننده “پیاده روی به سوی او را با سلاح های خود را مطرح نگه داشتن آنچه به نظر می رسد به یک نیمه اسلحه گرم در یک موقعیت با بشکه مطرح و با اشاره مستقیم” در او به گفته دادستان منطقه نامه.

فلین اخراج سه عکس — قابل توجه ویلیامز دو بار. او بعد از درگذشت در بیمارستان.

ماکت تفنگ داشت در صحنه دادستان گفت: قبلا.

تبلیغات

The replica handgun allegedly held by the shooting victim.

ماکت تفنگ گفته برگزار شد تیراندازی قربانی.

(اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه)

چند گزارش شاهدان با دیدن ویلیامز نقطه چه نگاه به یک تفنگ در فلین قبل از تیراندازی به گفته دادستان منطقه نامه. بدن تصاویر و فیلم های منتشر شده توسط اداره پلیس در سال گذشته همچنین به نظر می رسد برای نشان دادن ویلیامز راه رفتن به سمت افسر با دستهایشان.

S. Lee مریت یک وکیل برای خانواده ویلیامز قبلا گفته لس آنجلس تایمز که در آن به نظر می رسد دختر بود و درد و رنج سلامت روانی بحران در رویارویی.

نامادری او گفت که مقامات ویلیامز تا به حال اقدام به فرار چندین بار و “سعی کرده بود به خودش صدمه دیده” با توجه به D. A. نامه. او همچنین تا به حال شده است مصرف داروهای ضد افسردگی و دیدن یک روانپزشک نامادری او گفت:.

تبلیغات

نامه اسناد چند قسمت خاص — از جمله مارس 29 2019, حادثه که در آن ویلیامز گفته مقاومت یک افسر پلیس پس از در حال اجرا به دور از بهداشت روان مرکز درمان.

“در طول مبارزه فیزیکی جزئی Doe [ویلیامز] برداشت افسر وظیفه تپانچه و قادر به آن را بیرون بکشد از افسر اسلحه کمربند” در این نامه آمده. “افسر با کمک یک غیر نظامی قادر به گریبان تفنگ از جزئی Doe دست و هیچ عکس از کار اخراج شدند.”

گروهبان. اریک پل سخنگوی فولرتون اداره پلیس کاهش یافته است به نظر دادستان منطقه تعیین سه شنبه گفت: “این پرونده هنوز در انتظار دادخواهی در حال حاضر.”

تبلیغات

پل نمی تواند ارائه جزئیات بیشتری در مورد ماهیت این دادخواهی اما ویلیامز خانواده ثبت یک ادعای قانونی علیه این شهر در مدت کوتاهی پس از تیراندازی.

مریت گفت: بار سال گذشته که ادعا می کنند — پیشرو به طرح دعوی در دادگاه — حفظ خانواده حق شکایت برای خسارت.

او نمی تواند بلافاصله نظر رسیده روز سه شنبه.

بار نویسنده کارکنان الکس Wigglesworth کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de