تانکر خاموش امارات متحده عربی به دنبال ما بیش از تحریم ایران ‘ربوده شده’

دبی, امارات متحده عربی (AP) — یک تانکر نفت در پی توسط آمریکا به اتهام دور زدن تحریم های ایران ربوده شد, در جولای 5 در سواحل امارات متحده عربی یک دریانورد سازمان گفت.

تصاویر ماهوارهای نشان داد که این کشتی در آبهای ایران در روز سه شنبه و دو از آن ملوانان باقی مانده در تهران است.

آن را بلافاصله روشن است که چه اتفاقی افتاده روی دومینیکا-پرچم MT خلیج فارس, آسمان, هر چند آن گزارش ربایی می آید پس از ماه ها تنش میان ایران و آمریکا

دیوید Hammond, مدیر عامل شرکت انگلستان مبتنی بر گروه حقوق بشر در دریا گفت: او در زمان شاهد بیانیه ای از کاپیتان MT آسمان خلیج فارس را تائید کشتی ربوده شده بود.

هاموند گفت که 26 از ملوانان در هیئت مدیره تا به حال از آن ساخته شده به هند در حالی که دو باقی مانده در تهران و بدون توضیح.

“ما خوشحال به شنیدن این که خدمه در حال امن و خوب است که ما نگرانی اساسی از ابتدا” هاموند گفت: آسوشیتد پرس.

هاموند همچنین گفت که او تا به حال هیچ جزئیات دیگری در رگ. TankerTrackers.com یک سایت ردیابی تجارت نفت در دریا گفت: این دیدم این کشتی در ماهواره عکس های روز سه شنبه در ایران در آب های جزیره هرمز.

امارات, دولت, سفارت آمریکا در ابوظبی و نیروی دریایی ایالات متحده را در بحرین مستقر در ناوگان 5 بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در وزارت دادگستری ایالات متحده در پرونده اتهامات جنایی علیه دو ایرانی متهم و آنها را از تلاش برای شستن برخی از 12 میلیون دلار برای خرید تانکر و سپس به نام MT Nautica. این کشتی آن زمان به بعد نفت ایران از جزیره خارگ به فروش خارج از کشور دولت ایالات متحده گفت.

اسناد دادگاه ادعا می کنند این طرح شامل نیروی قدس سپاه پاسداران ایران و شبه نظامی سپاه پاسداران است که در آن نخبگان اعزامی واحد.

“از آنجا که ایالات متحده بانک مسدود وجوه مربوط به فروش کشتی فروشنده دریافت کرده و پرداخت” وزارت دادگستری گفت. “به عنوان یک نتیجه فروشنده نهاد مدنی در امارات متحده عربی به بهبود رگ.”

که مدنی اعتقاد بر این بود که هنوز هم در انتظار طرح پرسش از چگونگی تانکر میره دور از امارات.

در ضمن 28 هندی ملوانان در هیئت مدیره کشتی خود را در گیر در هیئت مدیره بدون پرداخت برای ماه, با توجه به سازمان بین المللی کار. آن را ثبت گزارش, گفته, کشتی و ملوانان رها شده بود توسط صاحبان آن از ماه مارس کردن اماراتی شهر Khorfakkan.

___

دنبال جان Gambrell در توییتر در www.twitter.com/jongambrellAP.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de