سازمان ملل متحد: مهاجران در یمن در حال سرزنش برای ویروس, رشته, مورد آزار قرار گرفته

قاهره (AP) — بیش از این دوره از یمن جنگ داخلی مهاجران آفریقایی مصمم به رسیدن به نفت خیز عربستان سعودی را تحمل کرده اند غیر قابل بیان cruelties – شکنجه و تجاوز به عنف بازداشت اخاذی – اغلب شدیدا نزدیک به خط مقدم.

در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس پرداخته و در عین حال یکی دیگر از ضربه و آسیب های مهاجران در یمن را جنگ منطقه.

ننگ به عنوان حامل COVID-19 بیش از 14,500 مهاجران عمدتا اتیوپی شده اند بی وقفه hounded گرد و ارسال بسته بندی به استان های مختلف, the U. N. مهاجرت آژانس در گزارش روز سه شنبه. آنها باقی می ماند رشته بدون کافی آب و غذا و سرپناه.

“برای نزدیک به شش سال, یمن شده است بسیار نا امن مکان برای یک مهاجر” پاول دیلون سخنگوی سازمان بین المللی مهاجرت به خبرنگاران در ژنو است. “COVID-19 ساخته شده است که این وضعیت بدتر; مهاجران هستند scapegoated به عنوان حامل ویروس و به عنوان یک نتیجه رنج می برند, محرومیت و خشونت است.”

در سال گذشته بیش از 138,000 مهاجران از جان گذشته برای پیدا کردن شغل به عنوان خانهدار کارمندان و کارگران ساختمانی در عربستان سعودی آغاز کرده است در این سفر دشوار از شاخ آفریقا به یمن با توجه به IOM. اتیوپی گذشتن از صدها مایل از خانه خود را در روستاها از طریق کشورهایی مانند جیبوتی و یا سومالی و سپس در سراسر دریا و از طریق جنگ زده یمن است. در بسیاری از موارد مهاجران در رحمت قاچاقچیان که ممکن است زندانی و شکنجه آنها را ترک آنها را سرگردان در مسیر و یا فروش آنها را به مجازی کار برده است.

اما این بهار که ترافیک آمد به توقف سنگ زنی به عنوان کشورهای بسته مرزهای خود را برای مهار این ویروس گسترش یافته است. جنبش محدودیت پیشتر مهاجر ورود به یمن توسط 90 درصد IOM گزارش در حالی که خروج دهها هزار نفر از آنها در این کشور به دام افتاده در برزخ است.

با حمل و نقل بین استانها در متوقف هزاران نفر از مهاجران سرزنش برای گسترش این ویروس شده اند bussed از خانههای موقتی و ریخته در استان های مختلف. حداقل 4000 رشته در جنوب دولتی شهر عدن و 7000 در دژ شورشی از صعده در میان مکان های دیگر بین المللی مهاجرت گفت.

آژانس مشخص نیست که مقامات, آیا ایران و متفقین شورشی حوثی که کنترل این کشور را در شمال و شمال عربستان-حمایت نیروهای دولتی بودند و مسئول نقل و انتقالات اجباری.

عربستان سعودی که تلاش برای مهار عمده شیوع COVID-19 تا ادامه آن به مدت طولانی تمرین اخراج مهاجران که مدیریت آن را به پادشاهی. همانطور که از اواسط ماه مارس عربستان سعودی تا به حال تبعید تقریبا از 2900 اتیوپی با توجه به همه گیر IOM گزارش در زمان و دیگری 250 اخراج برنامه ریزی شده بود هر روز در طول هفته که به دنبال.

در ماه مه حوثی مقامات عربستان سعودی را متهم به از اخراج 800 سومالی مهاجران و آزادسازی آنها در بیابان های مرزی.

در بالا از اخراج و انتقال در برابر خود خواهد شد مهاجران شده اند کلامی و فیزیکی مورد آزار و اذیت به عنوان یک نتیجه از نصب ویروس ترس در یمن این سازمان اضافه شده است.

اگر چه مقامات دولتی باید ثبت بیش از 1,516 عفونت و 429 مرگ و میر ناشی از سه شنبه امدادگران و پزشکان می گویند این ویروس صعودی در سراسر کشور و قریب به اتفاق یک سیستم بهداشت و درمان در حال حاضر در قتلگاه پس از پنج سال از جنگ بین حوثی ها و ائتلاف به رهبری عربستان سعودی حمایت ایران دولت است. قبل از همه گیر U. N. برچسب یمن بدترین بحران انسانی.

مهاجران بسیاری از کسانی که خواب خارج از منزل در ساختمان های رها شده و یا در کثیف بازداشتگاه بدون دسترسی به مراقبت های پزشکی به ویژه آسیب پذیر به عفونت دیلون هشدار داد.

“وجود دارد هیچ دسترسی به برخی از اصول که یکی نیاز به آدرس نگرانی های بهداشت عمومی مانند COVID-19” او گفت:.

حوثیها را سرکوب تمام اطلاعات در مورد شیوع و حاضر به ایجاد عفونت چهره های عمومی از آنها گزارش دادند تنها چهار مورد در ماه مه.

اولین و تنها فرد حوثی وزارت بهداشت تایید کرده مرده از ویروس سومالی است ، گروه های حقوق در زمان اعلام به عنوان نشانه ای از دیرینه تبعیض-و شوم نشانه تلافی آمده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de