چرا کلرادو Tokers عشق شب ترور OG

من سپاسگزار به حیاط پشت در این عجیب و غریب و طولانی تابستان. کمی بریدن از زمین و نور خورشید ایدز تلاش من برای یک جامد پایه قهوهای مایل به زرد که با موفقیت پرورش گوجه فرنگی یا دو. و نه تنها آفتاب من ثابت خمیری پوست, اما آن را نیز تخلیه انرژی اضافی.

کار کردن و یا حتی خواندن در نور مستقیم خورشید برای بیش از پانزده دقیقه طول می کشد من باتری داخلی پایین حداقل 20 درصد به عنوان اگر من تا به حال فقط راه می رفت چند مایل — که خوب است برای من وحشت زده و عصبی پاها زمانی که من نیستم به خصوص فعال است. اما خود من تکه از جهان را به تازگی گرفته شده توسط زنبورهای و من دیگر خوش آمدید وجود دارد که این شیطان کوچک هواپیماهای بدون سرنشین با تهدید و ارعاب من هر گام و اقدام به کوره. گیر کرده در داخل تحقیق تا حدودی انسانی عمدتا کینه توز زنبور روش های حذف در حالی که تلاش برای خنک ماندن در اوج گرمای تابستان من نیاز به برخی از کمک به تنظیم کردن.

به هر دلیل من فکر کردم چیزی به نام شب وحشت OG خواهد بود نجات دهنده من.

آن را مانند من در نظر گرفته شده برای خرید یک سویه تربیت از رویای آبی, یک روز فشار با شدت بی پروا اما این دقیقا کاری است که من زمانی که کورکورانه سفارش آنلاین بدون انجام پژوهش است. شب ترور را مادر Dankness نادر معمولا متمایل به سمت سنگین تر کش و اوجی سبک پس از آن به نظر می رسید مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای یک شب جلسه. هشت ساعت بعد که من در رختخواب دراز wide awake رفتن بیش نوجوان برنده و ضرر و زیان آن مشخص شد که تصمیم نبود هیچ ذهن و بسیار خوشحال. فقط absent-minded.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

حتی عجیب و غریبتر شب ترور OG است که تا حد زیادی به عنوان یک “شاخص” آنلاین و یکی با اثرات آرامش بخش که در آن است. هر دو خانه از Dankness budtender و من موافقت کردند که فشار نفوذی بسیار بیشتر نسبت به طول روز استفاده منجر به مقدار زیادی از بی توجه گشت و گذار در اینترنت و سرگردان در اطراف خانه پس از یک مشترک. که انرژی از دست رفته به سرعت می شود سردرگمی زمانی که مخلوط با یک فنجان قهوه نیست که به من کمک خودت و نه آن است که نوع مناسب از انرژی برای مصرف در خانواده بد بالدار وحشی. آسان دوچرخه سواری یا بازی از 21 بسکتبال ، شما خبرا شرط می بندم.

من خال خال شب ترور در کلرادو برداشت شرکت خانه Dankness و گل زندگی داروخانه در دنور و همچنین چندین گلدان مغازه در کلرادو اسپرینگز و در غرب شیب.

به نظر می رسد: شب ترور می توانید ویژگی های گاه به گاه نور نقطه ای از رنگ ارغوانی (و تیره-بنفش فن برگ) اما دلپذیری, جوانه های بزرگ هستند توسط یک هسته ای آهک سبز است که باید به شما هشدار می دهند از آینده سر وزوز مانند لکه های روشن بر روی یک درخت سمی قورباغه.

بو: اگر چه نه گسسته شب ترور بوی ویترین, ضخیم, شربتی, یادداشت های زغال اخته زمانی که من شکستن از هم جدا nugs به صورت مشترک توسط ظریف, شیرین, یادداشت های گل مانند یک اسپری گلاب و خشک نکات لاستیک و کاج.

عطر: گل خوشبو و طعم و کسانی خشک لاستیک یادداشت ها مرتب سازی بر اساس از قرار دادن در اطراف زبان قبل از نکات زغال اخته رقص در tastebuds با طولانی سلیقه درخت عرعر و کاج.

اثر: شب ترور در نظر گرفته شود ممکن فشار آرامش توسط برخی از کاربران, اما آن را اریب به شدت به سمت نشاط ، disorienting پایان برای من حتی اگر چشم من ماند سنگین در طول روز است. مبهم و مه آلود انرژی طولانی مدت اما comedown محدود است و آن را قوی انتخاب برای فعالیت در فضای باز.

صفحه اصلی رشد را: “من سعی کردم شب ترور از حدود یک سال پیش نگه داشته و آن را در اطراف برای یکی دیگر از سه اجرا می شود. آن را در زمان کمی طولانی به طور کامل بلوم اما گیاهان آسان به دستکاری و این عملکرد باعث می شود من خوب با زمان اضافی. او می تواند شلیک کنید تا در وسط هفته که مرا شگفت زده کرد اولین بار. من هم بالا بود که راه بیشتر سومالی سوار تاکسی [دیگر Dankness نادر فشار قوی سر بالا] از قوی OG.”

با وجود فشار شما می خواهم برای دیدن برفلد? ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de