32 رشته شامپانزه ها نیاز دائمی خانه های جدید

سرنوشت از 32 شامپانزه رشته در توقیف حیات وحش Waystation در آنجلس جنگل ملی بستگی دارد افزایش بودجه مورد نیاز برای ساخت دائمی خانه های جدید در پناهگاه مایل به آنها را در انتخابات گفت: در روز سه شنبه.

بیش از 500 حیوانات عجیب و غریب از جمله شیرها و ببرها و تمساح گرگ جغدها و ویتنامی potbellied خوک منتقل شده است پس مشکل 44-مرکز تسلیم آن در کالیفرنیا گروه از ماهی ها و حیات وحش مجوز و تعطیل برای خوب از یک سال پیش.

چالش در حال حاضر خواهد بود با افزایش حدود 10 میلیون دلار آن را برای ادامه مراقبت از شامپانزه و نصب تسهیلات برای آنها در مرکز میمون های بزرگ در فلوریدا در درجه اول پستانداران, Inc. در تگزاس, شمپانزه, پناهگاه, Inc. در لوئیزیانا و شامپانزه پناهگاه غربی در واشنگتن است.

One of the 32 chimpanzees that still resides at the shuttered Wildlife Waystation hangs onto its enclosure

یک شامپانزه ها که هنوز ساکن در توقیف حیات وحش Waystation آویزان بر روی آن محوطه در جهان شامپانزه روز در آنجلس جنگل ملی در Sylmar.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

“مشکل این است که پناهگاه در ظرفیت هستند چرا که تقاضا سر به فلک کشید است پس از استفاده از شمپانزه ها در آزمایشگاه تحقیقات به پایان رسید در سال 2016 گفت:” اریکا فلوری سخنگوی غیر انتفاعی آمریکای شمالی پستانداران پناهگاه داد.

“برای این چالاک و باهوش حیوانات,” او گفت: “محوطه را برای بزرگ و قوی برای آنها را به ماندن مشغول و خوشحال و مراقبت مداوم برای آنها پیچیده و پر هزینه است.

“اما آنها مردم بی گناه,” او اضافه شده است. “آنها را به این جهان آورده به سود انسان است که با استفاده از آنها به عنوان حیوانات خانگی عجیب و غریب و زندگی لوله های آزمایش.”

Erika Fleury, program director with North American Primate Sanctuary Alliance

اریکا فلوری با آمریکای شمالی پستانداران پناهگاه, داد, دارای, یک عکس از جف یکی از شامپانزه ها در حیات وحش Waystation.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

شامپانزه ها زندگی در 160 هکتار از مرکز بود که به طور خلاصه باز جمعه برای کمک به گسترش این کلمه در میان اهدا کنندگان بالقوه شامل جف 45 ساله دوستانه اما قاطعانه رهبر یک گروه اجتماعی است که شامل 15 ساله, دختر, سحر و جادو که متولد تسهیلات.

“اگر جف بود که یک انسان سیاستمدار او می شود رئیس جمهور در حال حاضر توسط” گفت: Anher Flores, 37, یک سرپرست که تاکید بر موجودی تسلی و رفاه حیوانات شامل درمان شمپانزه ها به قرمز و شیرین و تازه, سیب قرمز است.

همانطور که برای سحر و جادو او گفت: “ما تا به حال هیچ ایده او بود. هنگامی که ما به تماشای او متولد می شود به نظر می رسید یک معجزه فوق العاده. به همین دلیل ما نام او را سحر و جادو است.”

پس از آن وجود دارد, راز, یک شمپانزه نجات از یک پزشکی, آزمایشگاهی, که, تازه, میوه, نان موز و snuggling با پتو.

تبلیغات

One of the 32 chimpanzees that still resides at the shuttered Wildlife Waystation on World Chimpanzee Day

سرنوشت از شامپانزه ها به دلیل نامشخص معتبر پناهگاه مایل به آنها را عدم تامین بودجه مورد نیاز برای به حیوانات دائمی خانه جدید مقامات می گویند.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

وزارت امور خارجه از ماهی ها و حیات وحش شده است ساخت پرداخت های ماهانه در حدود $100,000 به حفظ شامپانزه و نگهداری تاسیسات با آب و غذا و مراقبت های دامپزشکی, بیمه, و, امنیت, مقامات گفت. آن را با همکاری وزارت کالیفرنیا از جنگلداری و حفاظت از آتش در سوخت کاهش پروژه های در اطراف دامنه.

“وضعیت آنقدر وخیم که Waystation تسلیم آن محدود گونه مجوز” به یاد می آورد اد پرت سخنگوی وزارت “است که ما تا به حال به گام تا اطمینان حاصل شود که چیزی وحشتناک اتفاق نمی افتد به حیوانات است.”

“ما همچنین شروع به گرفتن یک نگاه سخت در قوانین و مقررات حاکم بر امکانات مثل این یکی” او افزود: “برای اطمینان از این هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

تبلیغات

این Waystation رشد از یک داوطلب کوچک-اجرای پناه برای آزار رها شده و حیوانات بیمار به سطح بین المللی شناخته شده پناهگاه برای حیوانات عجیب و غریب در کمی بیش از دو دهه است. بودجه صرفا با کمک های مالی خصوصی از “انزال” آن را به عنوان نامیده می شد توسط کارکنان ارائه شده خانه برای بیش از 1000 حیوانات.

One of the 32 chimpanzees that still resides at the shuttered Wildlife Waystation

جمع آوری کمک اعلام شد برای کمک به پناهگاه را در این شامپانزه ها و برای کمک به هزینه های مراقبت از پستانداران در حالی که آنها صبر کنید در حیات وحش Waystation.

(Genaro ملینا/لس آنجلس تایمز)

در طول سال موسس آن مارتین کولت اختصاصی رفاه حیوانات, مدافع, مفتون مشاهیر هالیوود مانند بروس ویلیس, Will Smith and Drew Barrymore به باز کردن کیف پول خود را برای او ایجاد کند.

این Waystation پر نیاز با در نظر گرفتن حیوانات از آزمایشگاه های تحقیقاتی و رها از مجموعه های خصوصی و جاذبه های کنار جاده ای و همچنین بسیاری از دیگر مجروح و یتیم حیوانات و مسکن آنها را تا زمانی که آنها در بر داشت یک خانه.

تبلیغات

در سال 1995 Waystation پذیرفته شده خود را برای اولین بار حیوانات بازنشسته از تحقیقات پزشکی هشت شامپانزه ها از دانشگاه نیویورک است. پستانداران دیگر دنبال کرد و Waystation شروع به ساخت و ساز در یک پستاندار عظیم-صفحه اصلی بازنشستگی در یک منطقه از راه دور از مزرعه.

ترکیب ساخته شده به طور خاص برای “بازنشسته” شامپانزه و شامل 7000 فوت مربع محصور ساختمان و همچنین چندین باز “بازی متری.” این است که قادر به جای 75 تا 100 شامپانزه.

چند سال پس از ترکیب باز, اما, فدرال, دولت و لس آنجلس رفاه حیوانات مقامات شروع به نقد و Waystation یکی از بزرگترین از نوع خود به اتهام محیط زیست و حیوانات-نقض ایمنی.

مقامات بسته تسهیلات به مردم در سال 2001 و منع آن از مصرف اضافی مجروح و یا حیوانات رها شده. یک سال بعد مقامات فدرال به حالت تعلیق عملیات پس از بازرسی نشان داد که Waystation به حال ثابت به مدت طولانی شلوغ غیربهداشتی و شرایط نا امن.

تبلیغات

این Waystation مجوز ابقاء شد و پس از آن صرف 2 میلیون دلار را به زندگی برای حیوانات به انطباق.

اما این تسهیلات فقط در خارج از لس آنجلس محدوده شهر دچار آسیب گسترده در سال 2017 نهر آتش در نزدیکی Tujunga, به دنبال جاری شدن سیل دو سال بعد.

کولت استعفا داد و در سال 2019 به عنوان رئیس جمهور و رئیس اجرایی. مدتی کوتاه بعد Waystation هیئت مدیره رای به بستن تسهیلات و کمک به دولت ماهی ها و حیات وحش مقامات در پیدا کردن خانه جدید خود را برای حیوانات.

از روز شنبه تنها حیوانات چپ در تار عنکبوت مانند شبکه از سیم های قفس و قلم نگهداری توسط کادر داوطلبان شامل شامپانزه سه baboons دو هیبرید گرگ و سگ و چند پرندگان عجیب و غریب.

تبلیغات

تری Tamminen رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی 7 نسل مشاوران و دبیر سابق کالیفرنیا آژانس حفاظت از محیط زیست اذعان کرد که منتقدان ممکن است بپرسید که آیا این یک زمان مناسب همه چیز داده شده که در ایالات متحده و جهان به دنبال کمک های مالی “برای کمک به برخی از حیوانات است.”

“ما تمام شده است شاهد تاریخ سازی در زندگی توجه به اعتراضات و حمایت از عدالت اجتماعی تلاش” او گفت:. “و این پویایی در مجموعه ای در برابر پس زمینه بحران آب و هوا و بسیاری از مسائل دیگر که سازمان های غیر انتفاعی و دولتی در حال مقابله با هر روز.”

پس چرا کمک به شمپانزه ها? “پاسخ برای من,” او گفت: “از آنجا که انسان قرار داده و این شامپانزه در راه آسیب است در وهله اول آنها را غارت سالم, شاد, انجام, طبیعی زندگی — و از آنجا که ما تنها کسانی که می توانند حق اشتباه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de