پذیرش رسوایی: David Sidoo سابق کانادا بازیکن فوتبال محکوم به 90 روز در زندان

دیوید Sidoo که حرفه ای به عنوان یک بازیکن حرفه ای فوتبال, کارگزار سهام و سرمایه داری شده است را تحت الشعاع قرار وحی به او پرداخت می شود $200,000 برای رفع پسرانش’ امتحانات ورودی کالج محکوم شد روز شنبه به مدت 90 روز در زندان است.

Sidoo یک شهروند کانادایی که در ونکوور زندگی می کند التماس کرد گناه در ماه مارس به یک تعداد از توطئه با ویلیام “ریک” خواننده نیوپورت بیچ مشاور در مرکز پذیرش رسوایی به دکل دو پسر خود را’ شنبه امتحانات ورودی. دادستان فدرال کاهش یافته و پول شویی اتهام علیه او در ازای Sidoo تصدیق او می خواهم مرتکب تقلب.

Sidoo یکی از 28 پدر و مادر متهم توسط باراک اوباما در بوستون به اذعان خود گناه. یکی دیگر از 10 را حفظ بی گناهی خود و در حال حرکت به سمت یک جفت از آزمایشات برای اولین بار است که برنامه ریزی شده است برای شروع Oct. 5 در بوستون. مورد بالاترین-مشخصات متهمان — بازیگر Lori Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli — التماس گناه در ماه مه بودند و قرار بود به اعدام محکوم شد on Aug. 21.

قبل از اینکه محکوم, Sidoo عذرخواهی به خانواده اش و همکاران سابق خود مربیان و فرزندان او مربی. “شما سزاوار بهتر” او به آنها گفت.

تبلیغات

“من امیدوارم که در زمان مردم نمی خواهد judge me برای بدترین لحظه زندگی من است,” او گفت:.

ایالات متحده منطقه قاضی ناتانیل M. Gorton حاکم از بوستون کنفرانس ویدئویی گفت که او “وحشت زده” است که Sidoo محترم تاجر و نیکوکار ایستاده بود قبل از او به حکم زندان برای یک جنایت است. Sidoo بود غیر قابل انکار سخاوتمندانه بود و مربی بسیاری از افراد جوان به قاضی گفت و در عین حال در همکاری با خواننده, او تا به حال “نمایش داده می شود باور نکردنی فقدان اخلاق و صداقت و عقل سلیم است.”

Gorton دستور Sidoo به گزارش به زندان در سپتامبر. 23. علاوه بر خدمت خود را در زندان اصطلاح Sidoo باید پرداخت $250,000 خوب است.

در یک سری از کیفرخواست و دیگر اسناد ثبت شده در دادگاه دادستان توضیح داد که چگونه Sidoo کار با خواننده خود را به حل پسران’ امتحانات و تحریف کالج خود برنامه های کاربردی. او رفتار جنایی طولانی بود و “نه یک مرور در قضاوت” جاستین D. o’connell, دستیار U. s. دادستان گفت: در صدور حکم شنیدن.

تبلیغات

در سال 2011 خوانده شده را علامت Riddell خواننده را در دانشگاه هاروارد تحصیل همدست با استفاده از یک ID جعلی با چهره و Sidoo است پسر بزرگ این نام را نشسته در ونکوور. به این دلیل که پسر قبلا به دست آورده 1460 از 2400 ممکن است امتیاز خواننده گفته Riddell نه به هدف بیش از حد بالا کیفرخواست می گوید. او بریده شده 1700 و Sidoo پرداخت خواننده $100.000 به دادستان نوشت: در صدور حکم ضبط خبرنگاری.

خواننده و Riddell که التماس گناه به چند جنایات و هنوز به اعدام محکوم شد.

Riddell خواهد بازگشت به ونکوور را به پسر فارغ التحصیلی دبیرستان امتحانات کیفرخواست گفت. Sidoo پسر بستری شد به دانشگاه چپمن در نارنجی و بعد از انتقال به USC دادستان نوشت: در این یادداشت.

در سال 2012 Riddell در زمان نشسته Sidoo کوچکتر ، به این دلیل که پسر نشده بود که قبلا گرفته شده آزمون Riddell به ثمر رساند 2280 از 2400 و Sidoo پرداخت خواننده یکی دیگر از $100,000 با توجه به کیفرخواست.

تبلیغات

خواننده نیز پیش نویس یک مقاله پر از دروغ که Sidoo پسر فرستاده شده به چندین مدارس کیفرخواست گفت. اولیه پیش نویس توصیف پسر برگزار شد در اسلحه توسط لس آنجلس باند خیابان تنها به نجات توسط یک رقیب عضو باند به نام “قطعه” Eric S. روزن دستیار آمریکا وکیل نوشت: در یک یادداشت.

زمانی که خواننده ایمیل پیش نویس به Sidoo او نوشت “آیا ما می توانیم کاهش تعامل با باندهای. اسلحه و….? که چیزهای ترسناک.” پیش نویس نهایی ساخته شده هیچ اشاره ای از اسلحه کیفرخواست گفت.

Sidoo جوان پسر بستری شد UC برکلی.

چند سال بعد Sidoo و خواننده مورد داشتن Riddell را یا GMAT برای ورود به یک برنامه MBA یا آخر برای مدرسه قانون از طرف خود پسر با توجه به کیفرخواست. Riddell تا آنجا پیش رفت به خرید جعلی گواهینامه رانندگی از یک تامین کننده در چین اما این طرح fizzled هنگامی که ID وارد شده و تبدیل به “نه با کیفیت بالا” کیفرخواست گفت.

تبلیغات

در صدور حکم یادداشت خود را Sidoo وکیل Martin G. واینبرگ توصیف مشتری خود را به عنوان یک پدر “که فوق العاده ای ساخته شده اشتباه از نابجا عشق برای پسران خود را که در تضاد با کل زندگی شخصی داستان است.”

Sidoo در حال حاضر مجازات شده است برای یک رشته خاص واینبرگ نوشت: شهرت او شده است مخدوش خود جوایز شده اند لغو کرسی های هیئت مدیره خود را واگذار و نام خود را به خارج از ورزشگاه فوتبال از مادر آلما, the University of British Columbia.

Sidoo بازی شش فصل در لیگ فوتبال کانادا به عنوان یک دفاعی برای ساسکاچوان Roughriders و بریتیش کلمبیا شیرها با توجه به بریتیش کلمبیا, ورزش, سالن از شهرت به آن Sidoo پذیرفته شد در سال 2017.

ده ها تن از Sidoo دوستان و همکاران کسب و کار ارسال نامه به Gorton قاضی پرداخته به اعمال خوب خود و ندامت خود اعتراف کرد ، در میان آنها نامه های نوشته شده توسط وارن ماه سالن از شهرت کارفرمایی که برای هوستون Oilers در میان تیم های دیگر.

تبلیغات

اگر چه او به رقابت در برابر Sidoo در لیگ فوتبال کانادا در 1980s ماه نمی دانم Sidoo تا سه دهه بعد هنگامی که یک AAU مربی تیم بسکتبال معرفی دو او نوشت. “ما هر دو عمیقا برای جوانان, مردم, ورزش و آموزش و پرورش” ماه گفت:.

Sidoo بودجه 40 بورسیه — $200,000 در همه — برای کمک به بچه ها رفتن به کالج و یا دنبال دیگر پس از دبیرستان آموزش و پرورش, ماه نوشت. Sidoo به عنوان یک مربی برای بسیاری از آنها است. “شور و شوق خود را و حضور او را یک ارزش که ندارد یک برچسب قیمت” ماه گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>