آسیا امروز: استرالیا ویروس نقطه داغ حرکت می کند به اضافه کردن تخت بیمار

استرالیا (AP) — استرالیا coronavirus نقطه داغ ویکتوریا دولت نقل مکان کرد و برای افزایش آن در دسترس تخت بیمارستان پنج شنبه و گزارش یک رکورد روزانه بالا 317 عفونت.

دولت در حال برنامه ریزی برای بازگرداندن بیمارستان به حالت عادی خدمات پزشکی در پایان ماه ژوئیه قبل از عفونت شروع به افزایش در هفته های اخیر.

به جای ویکتوریا دولت در پاسخ به آخرین سنبله با کاهش تعداد غیر فوری به عمل جراحی در بیمارستان ها برای افزایش تخت های موجود برای COVID-19 بیماران وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت.

دو مرد در 80s در درگذشت ویکتوریا در 24 ساعت گذشته, آوردن ملی مرگ و میر در این بیماری همه گیر به 113.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: شش هفته مستند در استرالیا را در دومین شهر ملبورن شد تنها یک هفته پس از آن تاثیر نمی شد و در عین حال آشکار است.

“آن را برخی از زمان به ارمغان می آورد که ثبات به اعداد و پس از آن البته برای شروع یک الگوی برای دیدن جایی که آنها در حال رانده پایین” اندروز گفت.

استرالیا بیشترین روزانه شمارش قبل از پنج شنبه بود و 288 در ویکتوریا در جولای 10, هر دو بیش از رکورد قبلی 212 در ولز جنوبی جدید دولت در اوج این بیماری همه گیر.

“این یک عدد بزرگ. به آن نیاز دارد به نوبه خود در اطراف” ویکتوریا رئیس دفتر سلامت برت Sutton گفت: از 317 مورد جدید. “در برخی از راه من انتظار می رود آن را به نوبه خود در اطراف این هفته است. اما به عنوان من همیشه گفت: این هیچ تضمینی وجود ندارد. آن را بر همه ما قادر به نوبه خود این شماره را در اطراف.”

با توجه به هفته مستند شده است در اثر دوره کمون این ویروس از زمان برای موارد تایید می شود و شمارش “ما واقعا انتظار plateauing در چند روز آینده” ساتون گفت. “اما ما نمی توانیم راضی و انتظار می رود که رفتن به اتفاق می افتد به طور خودکار.”

نیو ساوت ولز تنها دولت های دیگر به عنوان یک فعال استرالیایی ویروس نقطه داغ, گزارش 10 مورد جدید در روز پنج شنبه.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— کره جنوبی گزارش داد 61 جدید, موارد, بسیاری از آنها را به ورود بین المللی. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز پنج شنبه گفت این کشور caseload بود در حال حاضر در 13,612 از جمله 291 مرگ و میر. آن می گوید: 12,396 مردم منتشر شده از بیمارستان در حالی که 925 باقی می ماند در درمان است. این KCDC می گوید 47 از موارد جدید گره خورده بودند به مردم ورود از خارج از کشور ولی بلافاصله می گویند که در آن از آنها آمد. کره جنوبی شده است که نیاز به دو هفته قرنطينه در تمام مسافران ورود از خارج از کشور از ماه آوریل.

— اقتصاد چین به بازگشت از یک انقباض دردناک به رشد 3.2% در آخرین سه ماهه در مقایسه با یک سال پیش. گسترش آمد و به عنوان ضد ویروس مستندات برداشته شد و کارخانه ها و فروشگاه ها بازگشایی شد. رشد گزارش شده بود که یک بهبود چشمگیر بیش از سه ماهه قبلی است 6.8% انقباض بود که چین بدترین عملکرد از حداقل اواسط دهه 1960 بود. اما هنوز هم بود مثبت ضعیف ترین رقم از چین آغاز شده گزارش سه ماهه رشد در اوایل 1990s.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>