کالیفرنیا دانشگاه به احتمال زیاد باقی می ماند بسته میان coronavirus سنبله مدارس دولتی رئیس می گوید:

با روز اول مدرسه تنها چند هفته دور, کالیفرنیا, دانشگاه ها باید آماده برای ارائه آموزش از راه دور به جای فرد آموزش اگر coronavirus شرایط را بهبود نمی بخشد دولت Supt. آموزش عمومی تونی Thurmond گفت.

هر چند تصمیم گیری در اطراف باز در نهایت ساخته شده در سطح محلی Thurmond گفت: ایمنی دانش آموزان و کارکنان و مدرسان باید به اولویت.

“من فکر می کنم که اگر مدرسه تا به حال برای باز کردن فردا, بسیاری از ما در منطقه خواهد باز در آموزش از راه دور گفت:” در طول یک جلسه. “و این یک تصمیم گیری است که من فکر می کنم, یک تصمیم خوب است اگر شرایط تغییر ندهید.”

برخی از مناطق اعلام کرد در حال حاضر آنها را به چشم پوشی در دانشگاه آموزش است.

تبلیغات

لس آنجلس Unified School District ادامه خواهد داد با آموزش آنلاین تا اطلاع ثانوی به دلیل وخیم تر شدن coronavirus افزایش Supt. Austin Beutner روز دوشنبه اعلام کرد. سن دیگو متحد اعلام کرد که صبح همان است که آن را بیش از حد خواهد بود آنلاین-تنها برای شروع ترم.

“در این زمان دستور روز است برای ادامه به طرح همچنان به نظارت و در صورت نیاز به ایجاد طرح های احتمالی اگر شرایط تغییر نیست” Thurmond گفت.

لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس میگوید که وقتی که می آید به نحوه بازگشایی مدارس “ایمنی کودکان و کارکنان مدرسه باید اول آمده است.”

تبلیغات

“این ویروس غیر قابل پیش بینی است بنابراین ما نیاز به انطباق و انجام این کار به سرعت,” او گفت:. “اگر یک منطقه است که قادر به رعایت پروتکل های ایمنی و اگر وجود دارد بیش از حد در جامعه و انتقال آن باید در ادامه با آموزش از راه دور.”

در ادامه بحث در مورد آنچه در مدرسه را مانند نگاه در ماه های آینده می آید به عنوان کالیفرنیا همچنان به از دست دادن زمین در نبرد خود را در برابر COVID-19.

دولت گزارش آن بیشترین تعداد از عفونت های جدید در یک روز جمعه بستری شدن در بیمارستان به آمار بالا و مرگ و میر با نزدیک شدن به سطح رکورد.

این 11,142 موارد ثبت شده روز شنبه بودند به راحتی تایید در هر یک روز پس از همه گیر آغاز شد بیش از رکورد قبلی از 9,816 در جولای 9, با توجه به داده ها از زمان ” coronavirus ردیاب.

تبلیغات

دولت در حال حاضر گزارش شده حداقل 9,000 جدید کروناویروس موارد در یک روز پنج بار — از تاریخ 7 ژوئیه.

ایالت بیش از 6,700 بیمارانی که تست کردم مثبت برای COVID-19 بستری هستند, با توجه به آخرین داده های رسمی. که هم جدید است ،

مقامات همچنین اعلام کرد 144 اضافی COVID-19 تلفات شنبه دولت دوم-بالاترین تک روز شمار تلفات.

تبلیغات

لس آنجلس همچنان به خرس سهم نامتناسب از وقوع. مقامات بهداشت عمومی وجود دارد تایید 4,244 موارد جدید و 2,103 بستری شدن در بیمارستان سهشنبه — هر دو-روز سوابق.

بیش از چند هفته گذشته “بستری شدن در بیمارستان را افزایش داد و ما در یک مسیر رو به بالا,” شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

“تغییر از کاهش نرخ به افزایش نرخ اتفاق افتاده است بسیار به سرعت در حال, و ما در حال حاضر سه روز به طور متوسط بیش از 2000 نفر بستری در یک روز داده شده است که بیشتر مردم در بیمارستان بستری هر روز برای COVID-19 بیش از هر نقطه دیگر در طول بیماری همه گیر.”

تعداد متوسط مورد تایید هر روز نیز به شدت افزایش یافته است. هفت روز به طور متوسط نرخ جدید و روزانه موارد افزایش یافته است و از 1,452 در آغاز ماه ژوئن به 2,859.

تبلیغات

“این دو که در آن ما در آغاز ماه ژوئن و آن را بالاتر از آن شده است در هر نقطه در این بیماری همه گیر” فرر گفت.

در حالی که میزان مرگ و میر پایدار است, افزایش بستری شدن در بیمارستان احتمالا در نتیجه افزایش مرگ و میر, او گفت:.

فرر اعلام کرد 44 جدید مرگ و میر در این شهرستان چهار شنبه — هل دادن کل مرگ و میر گذشته 3,900 — به عنوان به خوبی به عنوان 2,758 موارد جدید, افزایش تجمعی تعداد به بیش از 143,000.

“ما در یک هشدار دهنده و خطرناک فاز در این بیماری همه گیر در اینجا,” او گفت:.

تبلیغات

بیش از 349,000 کل coronavirus موارد تایید شده اند در سطح ایالت و تقریبا 7,300 کالیفرنیا درگذشت از COVID-19 پس از همه گیر رسیده طلایی دولت است.

جوامع رنگ شده اند به خصوص ضربه.

یک سالهای اخیر و تجزیه و تحلیل از ایالت داده یافت که برای هر 100,000 لاتین ساکنان 767 آزمایش مثبت است. برای هر 100,000 سیاه ساکنان 396 آزمایش مثبت است. در مقایسه برای هر 100,000, سفید ساکنان 261 باید تایید عفونت.

تبلیغات

افزایش اخیر در عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر شده است از بین برود پیشرفت دولت ساخته شده در بهار زمانی که مقامات خوش بودند که کالیفرنیا با موفقیت “خم منحنی” به نقطه ای که آن را امن برای بازگشایی بخش های گسترده ای از اقتصاد است.

مقامات بهداشت بارها و بارها گفت که انتظار می رود که باز اضافی کسب و کار و جمع آوری فضاهای خواهد به احتمال زیاد منجر به افزایش موارد است.

این ویروس دوباره با هشدار دهنده سرعت و شدت وادار دولت به مکث و یا عقب بسیاری از reopenings و هل دادن برخی از مناطق به آستانه reimposing نوع سخت stay-at-home سفارشات که تنها چند هفته پیش به نظر می رسید در آینه.

تبلیغات

L. A. شهردار اریک Garcetti هشدار داده است که این شهرستان است ومیگوید نزدیک به یکی دیگر از خاموش کردن به عنوان خطرات ناشی از coronavirus ادامه میدهد.

“ما بسیار پیشرفت در مارس و آوریل,” او گفت:. “هیچ سوال وجود دارد که همه گیر است و بدتر در اینجا در L. A. سراسر کالیفرنیا و در سراسر این کشور است. … ما درست قبل از. و در حال حاضر ما باید برای انجام کار درست است.”

در حالی که هیچ چیز نمی تواند از روی میز فرر گفت: “هیچ یک از ما می خواهم برای رفتن به عقب” به امن در خانه سفارش دهید. در نهایت هر چند او گفت که تصمیم گیری خواهد شد تا حد زیادی بستگی به ساکنان و کسب و کار رفتار مسئولانه و مصرف مناسب و احتیاطی.

“آن را برای مسلم است که اگر ما در انجام یک کار واقعا خوب در اجرای تمام ابزار است که ما در دست ما می تواند به کاهش گسترش و که باعث می شود آن را بسیار کمتر احتمال دارد که ما به بازگشت امن تر-در-صفحه اصلی,” او گفت:. “ما لازم نیست که مقدار زیادی از زمان ،

تبلیغات

در میان ادامه موج رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد ایالت محدودیت برای توقف دوباره همه داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و کافه, باغ وحش و موزه ها.

اکثر استان ها از جمله لس آنجلس و سان برناردینو نارنجی و رودخانه باید شاتر ورزشگاه الاذکار سالن مو مراکز و کسب و کارهای دیگر تحت نظم جدید است. دفاتر با غیرضروری کارگران در آن استان ها نیز باید دید.

“ویروس است و نه دور در هر زمان به زودی” Newsom گفت.

تبلیغات

دکتر گرانت, Colfax, سان فرانسیسکو مدیر بهداشت گفت: نرخ coronavirus انتقال همچنان به صعود در منطقه خلیج و شهر نمی توانست حرکت رو به جلو با بازگشایی.

“متاسفانه ما در حال تجربه یک افزایش در COVID-19 عفونت است که بر جامعه ما سلامت و بازگشایی برنامه های او گفت:” در طول یک مجازی کنفرانس خبری.

“این ویروس نه تنها هنوز هم در خارج وجود دارد,” او اضافه کرد: “آن است که وجود دارد بیشتر از همیشه قبل از. آن را همچنان به گسترش محلی در جامعه ما و در سراسر منطقه خلیج منطقه است.”

در دوشنبه, Colfax گفت: هر فرد مبتلا به این بیماری آلوده شد 1.25 دیگران یک شماره او گفت: تا به حال به پایین آمده است. روز چهارشنبه این تعداد در 1.3.

تبلیغات

“اگر ما نمی بهتر است,” او گفت: “ما به دنبال مشکلات عمده در اواخر ماه اوت و سپتامبر با میانگین اوج 900 نفر از بيماران بستری در اوایل اکتبر.”

بیمارستان ظرفیت در این شهر باقی مانده است نسبتا خوب شکل این هفته هر چند با 27 درصد از حاد تخت و 28 درصد از تخت های مراقبت ويژه در دسترس است.

در جای دیگر در منطقه خلیج آالمدا کانتی مقامات چهارشنبه اعلام کرد که دولت در حال تصویب آن گواهی مدارک — پاکسازی راه را برای فضای ناهارخوری به سر با پوشش صورت نیاز در هنگام غذا خوردن یا نوشیدن و برای اوکلند باغ وحش باز برای فعالیت در فضای باز ارائه شده اقدامات ایمنی در محل هستند.

تبلیغات

اما از آنجا که شهرستان باقی مانده است دولت نظارت لیست برای سه روز داخل مراکز را مجبور به بستن و مکان عبادت می توانید نگه دارید تنها, هوای آزاد, خدمات.

کالیفرنیا backslide از ظاهری موفقیت داستان به داستان احتیاطی منعکس شده است در آن نظارت بر لیست استان ها که در حال تجربه افزایش انتقال بیماری و یا بستری شدن در بیمارستان. از شنبه بیشتر از کالیفرنیا 58 شهرستانهای بودند در لیست.

مقامات گزارش داده اند که شیوع بیماری در داخل تنظیمات کار و کارخانه ها و همچنین خصوصی تجمعات عمده رانندگان از دولت های اخیر افزایش است.

تبلیغات

در همان زمان تقاضا و کمبود عرضه در حال ساخت آن را سخت تر برای کالیفرنیا برای آزمایش برای عفونت کروناویروس. سلامت و خدمات انسانی وزیر علامت Ghaly روز سه شنبه گفت که دولت در حال کار بر روی دستورالعمل های جدید برای تست اطمینان حاصل شود که آسیب پذیر باید اولویت بندی دسترسی داشته باشید.

“اگر چه ما می خواهیم برای حفظ دسترسی برای عموم مردم به تست تمرکز برای اولین بار در کسانی که دوره کارآموزی و یا جامعه می تواند واقعا از این سود بیشتر هدف تست رویکرد — نه به عنوان یک فرد بلکه به عنوان یک اولیه اولویت گروه برای ما بسیار مهم است. به خصوص در این زمان که در آن انتقال بالا است و زمان چرخش افزایش یافته است,” او گفت:.

بار کارکنان نویسندگان بن ویلز استفانی Lai Rong-گونگ Lin II , Howard, Blume, ملودی, گوتیرز, هانا سرخ و Maura دولان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>