Coronavirus تست بازدید مبادله در اینلند امپایر

ریورساید و سان برناردینو شهرستان احساس اثرات سراسر کشور coronavirus تست مشکلات گفته مقامات این هفته است.

پس از افزایش در تعداد عفونت های گزارش شده در هفته گذشته در شهرستان ریورساید که رفت و به عنوان بالا به عنوان 1,400 موارد روزانه تعداد غوطه ور شنبه به 733. بروک فدریکو این شهرستان اطلاعات عمومی افسر گفت: این کاهش مربوط به پشتیبان گیری در نتایج آزمون از تجاری آزمایشگاه تست LabCorp و تلاش تشخیص.

“LabCorp به قرار دادن چند بیانیه و توضیح داد که آنها تجربه شده است تاخیر در پردازش تمامی نمونه ها با توجه به حجم است که در آینده از طریق” Federico گفت. شهرستان “کاهش در موارد نشان دهنده بیماری کند اما نه این زمان تاخیر در گرفتن نتیجه است.”

کنار رودخانه شهرستان در حال حاضر دارای توانایی برای تست 4000 نفر روزانه حدود 800 بیش از می تواند آزمایش می شود در مه, Federico گفت. این شهرستان را آزمایش کرده است نزدیک به 300,000 نفر سوابق نشان می دهد.

تبلیغات

دکتر کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر گفت که با وجود پایین تر مورد تعداد این هفته “ما به مراتب از بودن در خارج از جنگل است.”

“گرمای تابستان نیست توقف COVID-19” او گفت:. “ما نیاز به کاهش تاثیر در بیمارستان های ما با کاهش انتقال و تا زمانی که شماره رو به افزایش دولت نیاز به reimpose محدودیت را حفظ خواهد کرد افزایش بیش از حد است.”

Riverside County بیمارستان رسیده و 99 درصد ظرفیت خود در بخش های مراقبت ويژه در اوج خود در اواخر ماه ژوئن. ظرفیت باقی مانده بالا 90% یا بیشتر — از طریق اواسط ماه جولای Federico گفت.

در چهارشنبه 536 نفر در بیمارستان بستری شد, با 136 در Icu, مقامات گفت. Federico گفت: این شهرستان می تواند تا 35 درصد افزایش در هر بيمارستان در صورت لزوم.

تبلیغات

در سن برناردینو کانتی کمبود منابع نیز مانع تلاش های تست. در هفته گذشته در این شهرستان تا به حال به لغو 11,000 انتصاب در سایت های مختلف میان کمبود county سخنگوی دیوید ورت گفت.

آزمون هنوز هم “به شدت محدود شده و نمی بهبود یافته” بنابراین امکانات خواهد شد و فقط تعداد محدودی از قرار ملاقات هر روز ورت گفت. با کاهش ظرفیت حدود 2200 مورد آزمون می توانید روزانه انجام می شود.

این شهرستان تامین امنیت توافق با یک تعداد انگشت شماری از برنامه های اضافی تست فروشندگان که باید اجازه می دهد تا تست نرمال ظرفیت 3000 به 4000 روزانه آزمون به بازگشت جولای 27, ورت گفت. سوابق نشان می دهد که 185,794 مردم تا به حال تست شده برای coronavirus در سان برناردینو شهرستان از صبح روز چهارشنبه.

تبلیغات

سن برناردینو کانتی نیز دیده می شود افزایش در تعداد بستری در بيماران با 587 در بیمارستان ها به عنوان چهار شنبه, سوابق نشان می دهد. در میان کسانی که بیماران 166 هستند در بخش مراقبت های ویژه است اما این شهرستان هنوز 177 تخت ICU و 482 هواکش در دسترس برای استفاده, سلامت, مقامات گفت.

ریورساید و سان برناردینو هر دو در میان پنج تا از سخت ترین ضربه استان ها در دولت است. سان برناردینو شهرستان گزارش شده 20,456 coronavirus موارد و 309 مرگ و میر. Riverside County پیشی گرفته 25,000 موارد بیش از آخر هفته و ضبط کرده 26,481 موارد که از صبح روز چهارشنبه در حالی که 553 نفر کشته شده اند در این شهرستان پس از همه گیر مارس آغاز شد.

هر دو شهرستان باید در حال ورشکستگی دولت coronavirus لیست سازمان دیده بان و دستور داده بودند که روز دوشنبه توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به شاتر انواع کسب و کار از جمله ورزشگاه و سالن مو. در ضمن تمام داخلی رستوران و بار, خدمات و همچنین خانواده مراکز تفریحی مانند سینما و باغ وحش و موزه ها دستور داده شد بسته در سراسر کالیفرنیا.

بار نویسنده کارکنان کریستی Sturgill کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>