دادگاه اتحادیه اروپا لغو ما داده های پیمان بیش از snooping نگرانی

لندن (AP) — اتحادیه اروپا دادگاه عالی روز شنبه که یک توافق است که اجازه می دهد تا هزاران نفر از شرکت ها از تکنولوژی غول های کوچک به شرکت های مالی — انتقال داده ها به ایالات متحده نامعتبر است چرا که دولت آمریکا می توانید بر مردم را داده است.

حکم به ابطال Privacy Shield پیچیده کسب و کار برای برخی از 5000 شرکت ها و, آن می تواند نیاز به رگولاتور به دامپزشک هر گونه اطلاعات جدید نقل و انتقالات به مطمئن شوید که اروپایی ها اطلاعات شخصی حفاظت شده باقی می ماند با توجه به اتحادیه اروپا استانداردهای سختگیرانه.

آن را دیگر نمی خواهد به سادگی فرض شده است که شرکت های فن آوری مانند Facebook را به اندازه کافی محافظت از حریم خصوصی خود را در اروپا اطلاعات کاربران را هنگامی که آن را می فرستد و آن را به آمریکا و نه اتحادیه اروپا و ایالات متحده به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک توافق جدید که تضمین می کند که اروپایی ها داده است فراهم همان حفاظت از حریم خصوصی در ایالات متحده آن را به عنوان در اتحادیه اروپا.

حریم خصوصی فعالان مورد ستایش قرار داد به حکم دادگاه به عنوان یک پیروزی بزرگ در حالی که گروه های کسب و کار نگران پتانسیل مختل کردن تجارت, بسته به اینکه چگونه این حکم اجرا شده است. شرکت هایی مانند Facebook به طور معمول حرکت چنین اطلاعات میان سرور های خود را در اطراف جهان و عمل پایه میلیاردها دلار در کسب و کار.

“روشن است که ایالات متحده باید به طور جدی خود را تغییر نظارت قوانین اگر شرکت های ایالات متحده می خواهید برای ادامه به نقش عمده ای در بازار اتحادیه اروپا” گفت: حداکثر سچرمس یک اتریشی فعال که شکایت در مورد دست زدن به او Facebook داده موجب این حکم پس از سال ها از روش های قانونی.

او اولین شکایت در سال 2013 پس از سابق آمریکا آژانس امنیت ملی ادوارد اسنودن پیمانکار نشان داد که دولت آمریکا جاسوسی شد بر مردم آنلاین اطلاعات و ارتباطات است. این آیات شامل جزئیات چگونه در Facebook به آمریکا و سازمان های امنیتی برای دسترسی به اطلاعات شخصی از اروپایی ها.

هر چند در مورد قانونی بود که باعث نگرانی بیش از Facebook در آن می تواند مكيدند نه تنها برای شرکت های با تکنولوژی بلکه کسب و کار در زمینه امور مالی و صنعت خودرو.

چیزهایی مانند ایمیل, پرواز و هتل رزرو نخواهد در کوتاه مدت ، ابر خدمات توسط ارائه دهندگان مانند مایکروسافت نیز همچنان انتظار هر گونه مداخله از یک تنظیم کننده.

شرکت ها با استفاده از ساز و کارهای قانونی به نام استاندارد قراردادی بند که نیروی کسب و کار به رعایت سختگیرانه اتحادیه اروپا استانداردهای حفظ حریم خصوصی در هنگام انتقال پیام ها, عکس ها و دیگر اطلاعات. بند — که سهام شرایط و ضوابط — استفاده می شود برای اطمینان از اتحادیه اروپا قوانین حفظ هنگامی که داده های برگ بلوک.

دادگاه عدالت اروپا حکم پنج شنبه که کسانی که در بند هستند و هنوز هم معتبر است در اصل. اما آن را بی اعتبار اعلام کرد حریم خصوصی سپر توافق بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا در انتقال داده ها بیش از نگرانی های است که ایالات متحده می تواند تقاضای دسترسی به اطلاعات مصرف کننده به دلایل امنیت ملی.

آن گفت که در مواردی که وجود دارد نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی داده ها, اتحادیه اروپا, رگولاتور باید دامپزشک و در صورت نیاز بلوک انتقال داده ها. که افزایش چشم انداز است که تنظیم کننده های اتحادیه اروپا را مسدود Facebook برای مثال از انتقال هر گونه اطلاعات بیشتر در اروپا به آمریکا

این دادگاه که در آن حاکم است که وجود دارد “محدودیت در حفاظت از اطلاعات شخصی ناشی از قوانین داخلی ایالات متحده در دسترسی و استفاده توسط ایالات متحده به مقامات دولتی از جمله داده های منتقل شده از اتحادیه اروپا به که کشور سوم.”

دولت نظارت از اطلاعات شخصی چیزی است که آمریکا در آن به نوبه خود متهم به چین از طریق شرکت های فن آوری مانند Huawei. آن را برجسته اهمیت رو به رشد اطلاعات به عنوان اساس کسب و کار مدرن و سیاست جهانی است.

اطلاعات درایوهای بسیار از بزرگترین شرکت های جهان مانند Facebook, Google, Alibaba و آمازون و نیز باارزش برای امنیت ملی برای جلوگیری از افراطی حملات ، معدن مجموعه بزرگی از اطلاعات افراد نیز تبدیل به مهم برای پیروزی در انتخابات مانند استفاده از Facebook داده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی ریاست جمهوری در سال 2016.

Alexandre Roure یک مدیر ارشد در کامپیوتر و ارتباطات, انجمن صنعت گفت: تصمیم “ایجاد عدم قطعیت قانونی برای هزاران نفر از شرکت های کوچک و بزرگ در هر دو طرف اقیانوس اطلس است که تکیه بر Privacy Shield برای روزانه خود اطلاعات تجاری نقل و انتقالات.

“ما اطمینان داریم که اتحادیه اروپا و ایالات متحده تصمیم گیران را به سرعت توسعه یک راه حل پایدار در خط با قوانین اتحادیه اروپا برای اطمینان از تداوم جریان داده ها که زیربنای اطلس اقتصاد است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de