بانک مرکزی اروپا خواستار رهبران به عمل در اقتصاد

فرانکفورت آلمان (AP) — بانک مرکزی اروپا ضربه مکث پنج شنبه پس از استقرار گسترده اقدامات محرک اقتصادی در هفته های اخیر و رهبران اروپایی خواست برای انجام بخشی خود را با توافق در یک صندوق برای حمایت از مناطق سخت ترین ضربه از شیوع ویروس.

بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور گفت که “بلند پروازانه و هماهنگ” تلاش از رهبران دولت در پیشنهاد اتحادیه اروپا در سطح بازیابی صندوق “همچنان بحرانی” در بالای پولی سیاست های تصویب شده توسط بانک مرکزی است.

رهبران اروپایی در حال جمع آوری جمعه به بحث جمعی طرح به قرض گرفتن و صرف برای ترویج یک پست-همه گیر بازیابی از جمله از طریق سرمایه گذاری در خدمات دیجیتالی و انتقال به یک اقتصاد ساطع می کند که کمتر گازهای گلخانه ای.

لاگارد گفت: این بانک در شورای حکام “خواستار بیشتر قوی و به موقع تلاش برای آماده سازی و پشتیبانی از بازیابی… مهم این است که رهبران اروپایی به سرعت در توافق بلند پروازانه بسته”

اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون پیشنهاد کرده است یک 750 میلیارد یورو بازیابی صندوق در بالای 540 میلیارد قبلی پشتیبانی از برنامه ها از جمله دستمزد پشتیبانی برای شرکت در بازگشت برای گذاشتن مردم. اما وجود اختلاف نظر در چه شرایطی به ضمیمه به پول و چه مقدار از آن خواهد شد وام و چقدر بی درنگ کمک های مالی.

بانک مرکزی اروپا برگزار کردن ارائه اقدامات جدید خود را در روز پنج شنبه پس از آن محرک در هفته های اخیر کمک به نگه داشتن هزینه های استقراض برای شرکت ها و مصرف کنندگان در حدود قبل از ویروس سطوح.

در آخرین نشست ژوئن 4, بانک 25-عضو شورای حکام افزایش آن همه گیر اضطراری برنامه خرید اوراق قرضه توسط 600 میلیارد یورو به 1.35 تریلیون یورو ($1.7 تریلیون) یک گام که پمپ به تازگی ایجاد شده پول به اقتصاد با هدف حفظ اعتبار ارزان و فراوان برای کسانی که به آن نیاز دارید.

یک هدف بزرگ برای بانک های مرکزی مانند بانک مرکزی اروپا و فدرال رزرو ایالات متحده است که برای جلوگیری از بحران بهداشت عمومی از ایجاد وحشت در بازارهای مالی است که constrict تامین مالی برای شرکت ها در زمانی که بسیاری در حال تلاش برای ماندن در کسب و کار با توجه به محدودیت در فعالیت و یا عدم تمایل مصرف کنندگان به خطر عفونت از طریق تعامل چهره به چهره.

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در سمت چپ آن دیگر محرک تنظیمات بدون تغییر در روز پنج شنبه. نرخ بهره برای اعطای وام به بانک ها همچنان در صفر و نرخ آن را می پردازد در پول نقد بیش از حد در سمت چپ به عنوان یک شبه سپرده همچنان در منفی 0.5%. است که مجازات با هدف فشار بانک ها به قرض دادن پول به کسب و کار و خانواده. بانک نیز خرید 20 میلیارد یورو در شرکت ها و اوراق قرضه دولتی برای حمایت از رشد و تقویت تورم به سمت هدف خود را کمتر از 2 درصد. تورم در ماه ژوئن بود 0.3%

اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون پیش بینی اقتصاد از 19 کشور که با استفاده از یورو خواهد قرارداد با 8.7 درصد در سال 2020 و رشد 6.1 درصد در سال 2021.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de