افسر سابق در هاوایی محکوم برای ساخت مرد لیسیدن ادرار

هونولولو (AP) — ایالات متحده قاضی محکوم سابق هونولولو افسر پلیس روز شنبه به چهار سال زندان برای وادار کردن یک مرد بی خانمان به یک ادرار گفتن او را تصور کنید کسی که برای خود دو دختر جوان.

این مرد بی خانمان شد فقط به عنوان دفاع و ناتوان به عنوان فرزندان متهم جان Rabago ایالات متحده در منطقه قاضی لسلی کوبایاشی گفت.

“شما در زمان از او خود را تنها در اختیار داشتن: شأن و منزلت خود را به عنوان یک انسان” کوبایاشی گفت.

Rabago گرفته بود سوگند به عنوان یک افسر پلیس را برای حفاظت و دفاع کند اما در عوض در زمان استفاده از کسی که فقیر و بی خانمان, او گفت:.

Rabago, 44 و دیگری مامور کرده بود در پاسخ به مزاحمت شکایت در سال 2018 زمانی که آنها دریافتند این مرد بی خانمان در یک غرفه در یک سرویس بهداشتی عمومی.

Rabago تهدید به ضرب و شتم مرد و مسائل خود را در یک توالت اگر او نبود لیسیدن ادرار کوبایاشی گفت. سپس او را برداشت و به شانه مرد برگزار شد او را به پایین و بر روی پا و پاهای خود را به نگه داشتن او را بر روی زانو های خود را تا زمانی که او licked از ادرار قاضی گفت.

Rabago بعد گفت: دیگر افسر به پاک کردن پیام های متنی در مورد حادثه کوبایاشی گفت.

“من در اینجا به قضاوت شما در بدترین چیزی که شما انجام داده ام در زندگی خود” کوبایاشی گفت. با این حال او اشاره کرد که او نباید اجازه قانون تعریف آینده خود را.

رجینالد Ramones دیگر افسر نیز در سمت چپ این بخش و برنامه ریزی شده است به محکوم هفته آینده. Ramones التماس کرد گناه را به دانستن Rabago مرتکب حقوق مدنی نقض و اطلاع رسانی به مقامات در مورد آن.

دستیار آمریکا وکیل تام بردی گفت Rabago حال گاهی اوقات خوب افسر و در نهایت در زمان مسئولیت با شفاعت از گناه را به یک جفت از نقض حقوق مدنی در این مورد بود اما در ابتدا خندید در مورد این حادثه و بعد آن را تکذیب کرد اتفاق افتاده است.

“برای بی خانمان ها نمی دانستند که در آن وعده غذایی بعدی خود را در حال رفتن به مجبور به لیسیدن … کثیف ادرار توسط یک لباس شخصی افسر پلیس است. وجود دارد تنها یک کلمه است که به ذهن می آید: ناامیدی” بردی گفت.

Rabago ارائه شده خود عذر خواهی به قربانی و خانواده او. “دو سال پیش من یک تصمیم من مغرور نیست,” او گفت:. “اعمال تغییر این دوره از زندگی برای همه ما است.”

دفاع از خود وکیل مگان کو گفت: پس از شنیدن که او و Rabago انتظار یک جمله از حدود سه سال است.

“من فکر می کنم او ملی محیط زیست و او را به مثال” کو گفت: در مورد قاضی و تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و سوء رفتار پلیس در سراسر کشور.

“این همان” کو گفت و اشاره کرد که Rabago است, فیلیپینی آمریکایی و قربانی سفید است.

در اوایل این سال, این مرد بی خانمان واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر هونولولو اداره پلیس و شهرستان. خود را وکیل Myles Breiner نمی بلافاصله پس از بازگشت یک تماس را به دنبال اظهار نظر در Rabago آن جمله است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>