بی خانمانی ظهور در مترو دنور حتی قبل از COVID-19 ضربه

اطلاعات جدید منتشر شده توسط خدمات محلی ارائه دهندگان نشان می دهد که بی خانمانی تعداد آنها در مترو دنور حتی قبل از coronavirus همه گیر ویران اقتصاد و بی ثبات زندگی در شرایط دشوار ،

“آن چیزی که مهم است برای هر کس به نگه داشتن در ذهن است که بی خانمانی یک بحران قبل از COVID بحران می گوید:” مت مایر مدیر اجرایی مترو دنور بی خانمان ابتکار. “این COVID بحران قرار داده و آن را به starker امداد و ساخته شده است آن را حتی بیشتر فوری است. و ما هنوز مطمئن شوید که چه بدتر از آن را به عنوان یک نتیجه است.”

مترو دنور بی خانمان ابتکار فقط خود را منتشر 2020 نقطه در زمان شمارش سالانه بررسی است که تلاش برای سند تعدادی از افراد دچار بی خانمانی در منطقه مترو. این سال نقطه در زمان شمارش انجام شده در ماه ژانویه مشخص 6,104 افراد بی خانمان یا ماندن در پناهگاه و یا زندگی در unsheltered تنظیمات در Denver, Jefferson, داگلاس آدامز, Arapahoe, Broomfield و بولدر شهرستان. از مجموع شمارش 4,171 بودند در دنور.

“ما شاهد افزایش این سال برای مترو منطقه از 6 درصد است. قبل از آن که سال قبل ما شاهد 12 درصد افزایش در منطقه” مایر توضیح می دهد. “من ناراضی شاهد افزایش و این جهت ما می خواهیم به رفتن اما ما بر این باور هستیم داشتن یک تاثیر زیرا ما شاهد این میزان افزایش کاهش می دهد.”

با توجه به کتی Alderman از کلرادو ائتلاف برای بی خانمان در حالی که این اطلاعات خوب است لحظهای از وضعیت مترو در منطقه آن را نشان دهنده یک “شدید undercount,” او می گوید.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“این قطعا نه جامع به دلیل آن را شامل نمی شود افرادی که در هنگام خواب هستند دو برابر شده که در ماشین و یا نمی خواهید برای پاسخ به این نظر سنجی” او اشاره می کند.

به عنوان COVID-19 ضربه, شهر دنور همکاری با بی خانمان ارائه دهندگان خدمات به, باز, بزرگ, موقت, 24/7 در پناهگاه ملی غرب مرکز و دنور سالن بزرگ است. بیش از 3 ، 000 منحصر به فرد افراد در آنجا ماند و در زمان های مختلف در طول چند ماه گذشته.

“است که به ما می دهد برخی از نشانه به عنوان این واقعیت است که اگر بیشتر مردم به دنبال پناهگاهی که بدان معنی است که احتمالا بیشتر افرادی که وارد این چرخه بی خانمانی” Alderman می گوید.

در آن پناهگاه مردم معرفی شده اند به خدمات است که آنها ممکن است قبل از مواجه می شوند که می تواند کمک به آنها حرکت به مسکن دائمی.

“من را تشویق توسط آنچه که ما دیده ایم در دنور به عنوان COVID بحران شتاب 24/7 پناه طرح, و من فکر می کنم آن است که مفید” مایر می گوید. “این یک گام قوی در جهت درست است. ما نیاز به انجام بیشتر از آن و ارائه فرصت های بیشتر قادر به خروج از آن است.”

و نیاز غیر قابل انکار است در حال رشد است. حتی قبل از اخراج مهلت قانونی به پایان رسید و ماه گذشته بی خانمان encampments در حال رشد بودند در اطراف شهر به خصوص در کاپیتول هیل و پنج امتیاز. با توجه به دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری شهرداری نباید روشن کردن این encampments در طول همه گیر به دلیل جابجایی افراد دچار بی خانمانی می تواند آنها را و یا دیگران در خطر ابتلا COVID-19. شهر دنور بوده و جارو encampments قبل از ویروس آمار گرفته شده تقسیم رویکرد به این موضوع در طول همه گیر: گاهی اوقات آن را می پرسد مردم برای از بین بردن چادر خود را و ترک در حالی که در زمان های دیگر این اجازه می دهد تا کسانی که در encampments باقی می ماند پس از تمیز کردن.

اما در حال حاضر Hancock دولت چراغ سبز به ارائه دهندگان خدمات است که می خواهید برای ایجاد دو یا سه موقت امن سایت های کمپینگ است که هر یک قادر به نگه دارید تا به پنجاه نفر. سایت باید دست ایستگاه های شستشو و حمام و خواهد بود کارکنان 24/7 توسط ارائه دهندگان خدمات.

انتخاب اول سایت به نظر می رسد قریب الوقوع است.

“ما نزدیک به یک توافقنامه مجوز در یک سایت است که ما نمی توانیم در مورد بحث و در عین حال از آنجا که ما در حال رفتن به برخی از مکالمات با همسایگان” شهردار مایکل Hancock گفت: در 15 ژوئیه در کنفرانس مطبوعاتی.

برخی از اعضای شورای شهر دنور و هنکاک دولت در حال دفاع از یک .25 درصد افزایش مالیات بر فروش به عنوان یک انتخابات نوامبر اندازه گیری; در صورت تصویب درآمد حاصل از این مالیات را به سمت صندوق اختصاص داده شده برای بی خانمان خدمات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net