Junípero سرا مجسمه به پایین آمدن در ونتورا شهرستان رهبران تصمیم

نزدیک به 100 سخنرانان نوبت در زمان بیش از سه ساعت در ستایش فضایل یا excoriating میراث قرن 18 کاتولیک سنت Junípero سرا در شهرستان ونتورا شورای شهر مجازی جلسه شنبه شب.

در پایان تصمیم بر آن شد یک مجسمه برنزی از بحث کالیفرنیا مبلغ — که در زیر آمده اخیر و موشکافی شدید ایالت — خواهد بود بريدن دور از در مقابل ونتورا شهرستان سالن. به طور مشابه به اندازه ماکت چوبی واقع در داخل شهر نیز حذف خواهد شد.

این 6-0 اتفاق آرا که شامل یک ممتنع از شهردار مت LaVere صورت گرفت در جشن روز سنت حامی ونتورا ماموریت کلیسای سن بونونتورا.

زمانی که مجسمه ها حذف خواهد شد هنوز به تعیین خواهد شد اما این قطعنامه اعلام کرد “قصد” به نقل مکان به این ماموریت است.

تبلیغات

“ما دریافت هزاران ایمیل, صدها نفر از پیام های, و بنابراین من فکر می کنم این است که واقعا یک مثال برای شهرهای دیگر … چگونه این فرایند می تواند شامل بسیاری از صداهای” ونتورا معاون شهردار صوفیه Rubalcava گفت.

قبل از توافق شورای به حرکت مجسمه آن را برای اولین بار رای 6-0 به اعلام کند که بنای برنز — یک ماکت ساخته شده در سال 1989 — نبود یک بنای تاریخی ساخته شده است که حذف آن آسان تر است. این شورا همچنین رای 6-0 به اتخاذ کالیفرنیا کیفیت محیط زیست قانون معافیت به دلیل از بین بردن مجسمه را نمی خواهد به طور قابل توجهی تحت تاثیر محیط.

“ما نیاز به حفظ آن; ما نیاز به مطمئن شوید که این بنای تاریخی باقی مانده است, اما در آن باقی نمی ماند در شهر زمین” عضو شورای اریک Nasarenko گفت: از برنز ماکت. “آن را باید در جایی قرار دارد که مناسب تر است از یک شهر شهرداری پارک جایی است که آن را در حال حاضر است.”

تبلیغات

با وجود این تصمیم دادستان شهر گرگ دیاز ارائه یک هشدار بر روی حذف: “ما باید آماده برای کشیده کردن حقوقی نبرد.”

بیش از 100 نفر از مردم در بخشی از این مناظره با هر سخنران حدود یک دقیقه داده شده به خود را مورد.

وجود دارد به طور کلی سه دسته از سخنرانان: کسانی که در حمایت از حذف; کسانی که می خواستم به نگه داشتن برنز آثار هنری که در آن است; و کسانی که ارائه شده جایگزین مانند درخواست برای نصب شد و یا احداث یک Chumash مجسمه در این نزدیکی هست.

ونتورا ساکن پاتریک ری که به یک درخواست برای حفظ این مجسمه در مقابل سالن شهرستان, استدلال به صورت گسترده تر رای بدهند.

تبلیغات

“من فقط می خواهم بگویم که کسانی که اغلب می گویند که دموکراسی باید غالب در حال حاضر آنهایی که می خواهند به انکار ونتورا جامعه واقعا فراگیر فرایند دموکراتیک” او گفت:. “پس لطفا از قرار دادن آن در انتخابات و اجازه دهید هر کس — هر کس در جامعه ما — تصمیم می گیرید که آیا یا نه برای حفظ این مجسمه که در آن و یا آن را به حرکت برخی از مکان های دیگر.”

رئیس جولی Tumamait-Stenslie از محلی Barbareño/Venureño گروه از ماموریت سرخپوستان فکر کرده اید که چرا بسیاری از آنها از این بنای تاریخی است.

“برای دیدن این مجسمه به عنوان یک محل از شادی و محل الهام بخش — برای چه کسی؟”

تبلیغات

روز چهارشنبه رای آخرین در یک سری از جنگ بیش از سررا تصویر و میراث در شهرستان ونتورا و در سراسر کالیفرنیا.

او مجسمه بود به زور سرنگون در سان فرانسیسکو پارک گلدن گیت در ژوئن 19 و سپس پاره پاره را از آن الورا خیابان قرار گرفتن زیر بعد از ظهر.

برخی از ماموریت های نقل مکان کرد و به سرعت مانند سان لوئیس اوبیسپو و سن گابریل ماموریت به حرکت خود مجسمه تا پایان ماه ژوئن است.

در ونتورا LaVere, Tumamait-Stenslie و پدر تام Elewaut پاستور ماموریت تاسیس سرا در سال 1782 و ساخته شده توسط مردم بومی با صدور بیانیه مشترک در ژوئن 18 موافقت خود را برای خراب کردن مجسمه و آن را “نقل مکان کرد و به یک مناسب تر غیر مکان عمومی است.”

تبلیغات

از آنجا که این تعهد LaVere ممتنع از رای گیری روز شنبه.

روز بعد تظاهرات در نزدیکی تالار شهر شامل سرا مدافعان بسیاری نه با پوشیدن ماسک های صورت که با تشکیل یک دایره در اطراف مجسمه نگه داشته و معترضان در خلیج.

مخالفان از مجسمه های ساخته شده خود را به نقطه هر چند در نهایت نمایش های غول پیکر, بنر که به عنوان خوانده شده “پدر نسل کشی است.”

تبلیغات

سرا بنیانگذار نه از 21 مبلغان در کالیفرنیا در طول قرن 18.

در حالی که او در گسترش مذهب کاتولیک رومی در سراسر غرب ایالات متحده و سپس یک قلمرو بسیاری از قبایل بومی آمریکا بودند نابود طریق معرفی از خارجی بیماری های تخریب روستاها و بومی گیاهان و حیوانات.

بومیان آمریکایی ها نیز مجبور شدند به ساخت و ساز از ماموریت رو بالا میزان مرگ و قرار گرفتند و خشن تنبیه بدنی.

ماموریت کلیسای سن بونونتورا وب سایت شمارنده ادعا می کند که سررا شد یک قاتل و گفت: “سررا محافظت از آمریکایی های بومی در مکزیک و آلتا کالیفرنیا در برابر سیاست هایی که اگر تصویب شده توسط نایبالسلطنه را می توانست منجر به عواقب نامطلوب برای بومیان آمریکایی است.”

تبلیغات

اگر چه برنز المثنی دریافت کرده است بیشتر مورد توجه در شهرستان ونتورا وجود دارد در واقع سه مجسمه سرا در این شهرستان است.

9-پا 4-اینچ برنز هنری است که یک کپی از مجسمه های بتنی نسخه ایجاد شده توسط هنرمند فنلاندی اونو جان پلو-Kangas در سال 1936 بود که در درجه اول بودجه رکود بزرگ کمک های مالی از طریق پیشرفت کار دولت است.

در سال 1974 شورای شهر تعیین شده این کار یک نقطه عطفی تاریخی از طریق یک قطعنامه. که در آن نقطه بتن مجسمه شد, نشانه های فروپاشی, با توجه به گزارش منتشر شده توسط منابع تاریخی از پاسادنا. زمانی که برنز قطعه نصب شده بود بتن مجسمه منتقل شد به ذخیره سازی. پیتر ن ونتورا شهرستان مدیر توسعه گفت: این شورا در روز چهارشنبه جلسه که مجسمه هنوز هم وجود دارد و بر خلاف شایعاتی که از آن نابود شد اما نمی گویند که در آن ذخیره شده.

تبلیغات

سال قبل از این مجسمه برنزی ساخته شد 9-پا 4-اینچ چوبی ماکت گردد توسط استاد کارور ویلبر Rubottom بیش از 16 ماه نصب شده بود در سالن شهر دهلیز.

سپس به عنوان در حال حاضر وجود دارد تظاهرات از گروه های بومی آمریکا در مورد مجسمه را قرار دادن.

“چه سیلی به مردم” Jessica M. Roybal مدیر اجرایی کندلریا آمریکایی هندی شورای اسلامی گفت: در آن زمان. “من دل شکسته. … شورای شهر است که کاملا حساس است.”

او افزود: “به نظر می رسد مانند آنها فحش ندهید در مورد Chumash.”

تبلیغات

مجسمه چوبی خدمت کرده است به عنوان یک قالب برای برنز قطعه که ساکنان شهر در نهایت افزایش بیش از 100.000 دلار به نصب کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de