مرد محکوم به مرگ از نبراسکا دانشجو

لینکلن Neb. (AP) — یک مرد محکوم شد یکشنبه به 71 سال زندگی در زندان در مرگ یک نبراسکا دانشجو که بدن هرگز یافت شده است.

عزیزان از تایلر توماس در آغوش گرفت و گریه کرد پس از 38 سال جاشوا Keadle محکوم شد برای قتل درجه دوم در قتل پس از یک هیئت منصفه او را پیدا کرده گناه در ماه فوریه است.

توماس 19 بود که او ناپدید شده در دسامبر 2010 پس از اوماها دانشجویی چپ حزب نزدیک پرو کالج ایالتی در جنوب شرقی نبراسکا که در آن Keadle نیز دانشجو بوده اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد گزارش شده است.

کوین Semans توماس پدر’ بیانیه ساخته شده قبل از حکم خوانده شد.

“بخشی از ما فوت کرد زمانی که او درگذشت او گفت:” از دخترش بود که کاپیتان کالج, رقص تیم. “جاشوا Keadle شایسته نیست هر نرمشی برای آنچه که او انجام داده است. نه تکه تکه.”

با هیچ بدن مورد رفت و سرد است. اما در سال 2016 نبراسکا دادستانی کل در زمان یک نگاه جدید در مورد در خواست توماس” ، که منجر به دستگیری Keadle که شده بود یک فرد مورد علاقه در ناپدید شدن و پس از آن بود زمان خدمت در زندان برای تجاوز جنسی از 15 سال در سال 2008 در فریمانت در حالی که Keadle یک دانشجو وجود دارد.

Keadle که آیا شهادت در محاکمه او در ابتدا از محققان گفت: او با توماس در شب او ناپدید شد. بعد او داستان زندگی او را تغییر داد و گفت که او تا به حال ارائه شده به توماس سوار شدن به اوماها در ازای یک عمل جنسی. اما او گفت که او بعد reneged در تنظیم و پس از بحث و شکست او در سمت چپ او پشت در رودخانه میسوری رمپ قایق در نزدیکی محوطه دانشگاه.

صدور حکم جلسه به تعویق افتاد به دلیل COVID-19 نگرانی. Keadle خواهد بود واجد شرایط برای آزادی مشروط در 35 سال است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de