نیویورک برای اضافه کردن 100,000 مراقبت از کودک اسلات برای کمک به پدر و مادر کار

نیویورک (AP) — شهر نیویورک را به سهولت بار در کار پدر و مادر با ارائه 100,000 مراقبت از کودک اسلات برای جوانان که تنها در جسمی خود را schoolrooms دو یا سه روز در هفته تحت این شهر ترکیبی back-to-school طرح شهردار, بیل د Blasio گفت: پنج شنبه.

د Blasio گفت که برای پدر و مادر که نیاز به گزارش به محل کار خود را ، “مراقبت از کودک را به تمام تفاوت در جهان است. و در اینجا است که می تواند روح را از این شهر می آید.”

دموکراتیک شهردار اوایل این ماه اعلام کرد که تحت coronavirus-پروتکل های ایمنی بسیاری از شهر 1.1 میلیون دانش آموزان مدرسه را در خود فیزیکی کلاس های درس تنها بخشی از این هفته که مدرسه شروع می شود در ماه سپتامبر. دانش آموزان را در یادگیری از راه دور بقیه هم بر اساس این طرح که منوط به تصویب توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

این برنامه ارائه می دهد یک مقایسه با مناطق مانند لس آنجلس و سن دیگو است که باید اعلام کرد که هیچ دانش آموزان را در کلاس درس هنگامی که مدرسه شروع می شود.

د Blasio شهر گفت: سالن کارکنان به دنبال سایت هایی مانند کتابخانه ها و مراکز اجتماعی به خانه جدید برنامه های مراقبت از کودکان. او گفت: سازمان هایی که در حال حاضر ارائه خدمات پس از مراقبت از مدرسه تحت قرارداد به شهرستان خواسته خواهد شد اگر آنها می تواند به گسترش خدمات خود را.

جزئیات از جمله این برنامه هزینه به شهرستان ارائه نشده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>