اورنج کانتی جدید باز می شود COVID-19 تست سایت اما انتصاب سخت به

به عنوان کالیفرنیا اعلام دستورالعمل های جدید برای اولویت بندی آسیب پذیر برای COVID-19 تست های مراقبت درمانی اورنج کانتی راه اندازی کرده است جدید تست امکانات برای گسترش دسترسی به ساکنان. اما در حال حاضر تقاضا ممکن است سبقت گرفتن در دسترس است.

ایروین که تایید کرده است بیش از 840 عفونت شد و این شهرستان را از شهرستان برای اولین بار به باز کردن یک درایو-از طریق آزمایش محل برای ساکنان شهر است. تسهیلات — که باز جمعه است و اجرا توسط Curogram یک ارواین-بر اساس شرکت است که کمک کرده است تا توسعه, تست سایت در هوستون آتلانتا و نیویورک سیتی — ارائه شد قرار ملاقات از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر از دوشنبه تا پنج شنبه به صورت یک هفته تست برنامه.

اما در عرض دو روز همه قرار شد رزرو به عنوان تقاضا برای آزمایش همچنان به افزایش در سراسر کشور.

“به عنوان قرار ملاقات در دسترس تبدیل این شهرستان ارائه خواهد شد به روز رسانی به صورت مداوم” یک بیانیه ای در این شهر را آنلاین تست پورتال می خواند.

تبلیغات

یکی دیگر از اورنج کانتی تست سایت با هدف آناهایم و سانتا آنا ساکنان راه اندازی شنبه در مرکز کنوانسیون آناهایم. تسهیلات اجرا شده توسط 360, درمانگاه خواهد اولویت را به کسانی که نمی توانند تست شده از طریق یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا علامتی را در تماس با یک فرد شناخته شده قرار گرفتن در معرض ویروس, زندگی در جمع و یا نهادی تنظیمات و یا ضروری در نظر گرفته شده کارگران است.

توسط midmorning جمعه همان روز قرار ملاقات جدید “سایت” به نظر می رسد به طور کامل رزرو شده است.

در آناهایم تسهیلات می تواند انجام 600 تا 800 تست در روز دوشنبه از طریق جمعه با هدف رسیدن به 1200 در روز در عرض دو هفته. ایروین سایت در بسیاری No. 6 در اورنج کانتی پارک بزرگ می توانید انجام 260 آزمون در روز است.

تبلیغات

“این است که واقعا مفید در مبارزه ما برای دریافت رمان coronavirus تحت کنترل در اورنج کانتی” هیئت ناظران معاون میشل فولاد گفت.

“Ramping تا تست به خصوص در میان کارگران خط مقدم و سخت ضربه جوامع ضروری است که ما کار را برای درک بهتر گسترش ویروس در جوامع ما و کار را بهتر و با سیاست است که محافظت در حالی که همچنین اجازه می دهد ساکنان ما برای رفتن به محل کار, پرداخت صورتحساب خود را و قرار دادن غذا بر روی میز است.”

آناهایم و سانتا آنا حساب برای بخش عمده ای از شهرستان COVID-19 موارد ضبط مجموع نزدیک به 9,500 عفونت. شهرستان تایید کرده است بیش از 26,100 عفونت از جمله 865 گزارش روز سه شنبه.

تبلیغات

“این بسیار مهم است برای آناهایم, یکی از سخت ترین ضربه شهرستانها در اورنج کانتی” سرپرست داگ چافی در بیانیه ای گفت. “آناهایم و سانتا آنا اورنج کانتی بزرگترین شهرستانها را تا حدود 22 درصد از جمعیت ما, اما آنها حساب برای 40 ٪ از موارد.”

تقریبا 324,479 آزمایشات تجویز شده است در این شهرستان و در حدود 100,000 آن انجام شده و از ماه ژوئن 19. در حال حاضر وجود دارد بیش از 50 سایت های ارائه رایگان تست در شهرستان است.

نارنجی شهرستان را هفت روز به طور متوسط نرخ مثبت عفونت در 14.6% قابل ملاحظه ای بالاتر از هفته گذشته نرخ 10 درصد. دولت ایمنی آستانه 8 درصد و یا کمتر است.

کالیفرنیا آزمایش در مورد 105,000 مردم در روز کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly روز سه شنبه گفت. هزینه یک تست است $100 به طور متوسط ،

تبلیغات

در میان در سراسر کشور کمبود در تست لوازم و افزایش تقاضا تست که بیش از ظرفیت فعلی دولت با صدور دستورالعمل های جدید برای اطمینان حاصل شود که بیشتر آسیب پذیر هستند و تست شده برای اولین بار.

“اگر چه ما می خواهیم برای حفظ دسترسی برای عموم مردم به تست تمرکز برای اولین بار در کسانی که دوره کارآموزی و یا جامعه می تواند واقعا از این سود بیشتر هدف تست رویکرد — نه به عنوان یک فرد بلکه به عنوان یک اولیه اولویت گروه برای ما بسیار مهم است. به خصوص در این زمان که در آن انتقال بالا است و زمان چرخش را افزایش داده اند” Ghaly گفت.

جوامع دیگر در جنوب کالیفرنیا در حال حاضر به تنظیم خود را تست اولویت و یا تا به حال به مقیاس به دلیل کاهش منابع. لس آنجلس در هفته گذشته تجدید نظر توصیه هایی که باید تست شده. و سن Berndardino شهرستان به تازگی به حال به لغو صدها نفر از ملاقات با استناد به یک کمبود در تست مواد

بار جامعه اخبار نویسنده مت Szabo کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de