پروژه قلب فرشته ادامه ماموریت با وجود همه گیر مشکلات

پروژه قلب فرشته ماموریت متزلزل شده است یکی-دو پانچ از دست دادن سرآشپز اجرایی براندون فاستر که گذشت در جولای 5 در حالی که پیاده روی با خانواده اش در اجلاس شهرستان و برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس که اضافه شده است یکی دیگر از لایه ای از عوارض را ایجاد و توزیع پزشکی متناسب با وعده های غذایی برای افراد مبتلا به بیماری های خطرناک از جمله برخی که سیستم ایمنی بدن در حال حاضر ممکن است به خطر بیافتد.

فاستر بود سرآشپز اجرایی در وستا زمانی که او تصمیم به حرکت به سازمان های غیر انتفاعی چهار سال پیش. “براندون…می تواند مشغول به کار در هر نقطه led هر آشپزخانه; اما او تصمیم گرفت به استفاده از استعدادهای خود را برای خوب بیشتر می گوید:” جان Emanuel قبلی سرآشپز اجرایی در پروژه قلب فرشته.

بازگشت در ماه آوریل ما صحبت کرد و با پرورش در مورد چالش های تولید غذا بدون به خطر انداختن کارمندان و یا مشتریان. در آن زمان داوطلبان نشده بودند مجاز در آشپزخانه بنابراین کارکنان با سازمان های غیر انتفاعی مشغول به کار بودند سخت تر از همیشه. “من باید به یک فریاد به تمام کارکنان آشپزخانه اساسا برای تبدیل کل فرایند وارونه” فاستر گفت.

در میان کسانی که خود را کارکنان آشپزخانه تابستان بود Polson این sous-آشپز که با پروژه قلب فرشته برای ده سال; او پا به exec-آشپز نقش در “موقت” اساس با توجه به رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Owen, Ryan, که می گوید که اعضای تیم در حال برگزاری مداوم در حالی که برخورد با غم و اندوه خود را.

ما خواسته Ryan یک زن و شوهر از سوالات دیگر در مورد چگونگی غیر انتفاعی است که دست زدن به چیزهایی که در طول این زمان دشوار است.

Westword: چگونه پروژه قلب فرشته ماموریت بوده است نهفته این بیماری همه گیر کوروناویروس?

Owen, Ryan: coronavirus همه چیز تغییر کرده است از نظر ما چگونه کار می کنند. ما شاهد یک افزایش بزرگ در تقاضا برای وعده های غذایی ما به عنوان بسیاری از مشتریان ما در حال زندگی با بیماری است که آنها را در بالاترین خطر ابتلا به عوارض ناشی از COVID. در همان زمان ما مجبور شدند به طور چشمگیری کاهش تعداد داوطلبان که حمایت از کار ما. قبل از COVID ما تا به حال حدود 500 داوطلب در هر هفته درگیر در, شاخص های, dishing و ارائه وعده های غذایی. ما در حال کار با کمتر از نیمی که از ماه مارس که بدان معنی است که همه کارکنان ما در حال پر کردن بسیاری از نقش داوطلب به طور موقت. ما فقط شروع به معرفی برخی از این داوطلبان شیفت و امیدوارم که بسیاری از عقب قبل از پایان سال است.

آیا شما شده است به خدمت COVID بیماران و یا افراد با بیماری های دیگر مجبور به ماندن در خانه به دلیل سیستم ایمنی بدن ،

اکثریت قریب به اتفاق مشتریان ما در حال زندگی با چندین بیماری مزمن است که آن را سخت برای به دست آوردن در اطراف و سخت به خوردن. که شامل نارسایی احتقانی قلب, سرطان تخمدان یا پستان, HIV, پایان مرحله بیماری کلیوی و بسیاری دیگر. زمانی که coronavirus زده کلرادو این افراد می دانستند که آنها نمی توانند خانه های خود را ترک. در علاوه بر این به ما عادی خدمات غذایی است که حدود 15000 وعده های غذایی در هر هفته ما ارائه شده هر یک از مشتریان اضافی دو هفته از قفسه-وعده های غذایی پایدار برای حمایت از آنها ماندن در خانه. ما با حمایت بانک مواد غذایی از رشته کوه های راکی و مراقبت و به اشتراک گذاری برای کمک به ایجاد این اتفاق می افتد. در ماه آوریل از طریق همکاری با دنور سلامت ما گسترش خدمت به مردم دوره نقاهت در خانه از COVID. این برنامه در محل باقی می ماند.

پروژه فرشته قلب اطلاعات بیشتر در وب سایت خود را در مورد اقدامات احتیاطی گرفته شده در طول همه گیر و وعده های غذایی آماده و تحویل به COVID-19 بيمار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de