سنت توماس می تواند D1; Minn. مدرسه سرنگون شد از D3 لیگ

NCAA به دانشگاه سنت توماس اجازه شنبه به پرش به طور مستقیم از بخش سوم به بخش نهایی ترخیص کالا از گمرک برای یک حرکت جسورانه متولد خارج از مینه سوتا خصوصی مدرسه و خروج از آن کنفرانس به صورت رقابتی ،

این Tommies که قبلا امن یک نقطه در قله لیگ برای همه اما سه نفر از آنها 22 varsity تیم اعلام کرد آنها ملحق پیشگام لیگ برای فوتبال و غرب دانشگاهی هاکی انجمن هاکی زنان. مردان هاکی برنامه است که هنوز هم در فرایند پیدا کردن یک کنفرانس خانه.

NCAA بخش من شورای حکومت در ماه ژوئن که سنت توماس می تواند یک درخواست رسمی به صرف طبقه بندی قوانین برای بخش سوم مدارس به دنبال من بخش عضویت که در حال حاضر حکم 12 سال روند با توقف در بخش II. شورای برنامه ریزی شده به رای مارس در یک پیشنهاد به منظور کاهش reclassification روند تا پنج سال اما چشم پوشی اعطا شد برای سنت توماس در این منحصر به فرد, فوری سناریو. UST اولین مدرسه را به دو سطح پرش از قوانین جاری در محل قرار داده شد ملی بدن حاکم برای کالج های ورزشی.

این 2020-21 سال تحصیلی خواهد بود که فصل نهایی برای Tommies در 100 سال مینه سوتا کنفرانس ورزشی بین دانشکده به کمک آنها یافت می شود. کاتولیک موسسه از حدود 6000 دانش آموزان در مقطع کارشناسی واقع در پایتخت دولت, St. Paul بیش از دو برابر اندازه از مدارس دیگر در MIAC و به مدت طولانی در تولید قدرتمند ترین برنامه ها در این لیگ در بسیاری از ورزش.

“D-من نمی همگن تقسیم درست مثل D-II و D-III است نه” سنت توماس جمهور جولی سالیوان گفت. “هنگامی که شما می گویند D-من به این معنا نیست که ما در حال تبدیل شدن به ایالت اوهایو. بنابراین ما هیجان زده شدیم چرا که ما اعتقاد داریم این واقعا گسترش پلت فرم است که توسط آن ما تاثیر دارند. ما گسترش جغرافیایی دسترس ما دانشجو, استخدام, ما, دید از طریق رقابت ما است.”

اجلاس لیگ در حال حاضر را پوشش می دهد هفت متحده است. آن مدارس دنور, Fort Wayne, North Dakota, North Dakota State, Omaha, Oral Roberts, South Dakota, داکوتای جنوبی, دولت, و, Western Illinois.

پیشگام لیگ یک غیر-بورس FCS کنفرانس که در حال حاضر را پوشش می دهد هشت متحده از کالیفرنیا به فلوریدا به نیویورک است. این شامل دانشگاه سن دیگو که در آن سالیوان قبلا خدمت کرده است.

این Tommies می تواند بخشی از جدید تکرار مرکزی دانشگاهی هاکی انجمن گروه هفت مدارس جدا از WCHA سال آینده: دو در مینه سوتا یکی در اوهایو و چهار در میشیگان. جدید CCHA کمیسر همین لوسیا گفت: در ماه گذشته که سنت توماس است که یک برنامه لیگ خواهد “قطعا علاقه داشته است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de