مستاجران نگه داشتن پرداخت اجاره بها در طول همه گیر اما موج اخراج می تواند برچسبها

حتی قبل از او از دست هر دو بخش زمان شغل در ماه مارس خوزه آلوارز-Castillo بود فقط به سختی گرفتن.

21 ساله و ارشد در دانشگاه UCLA شد های یک آپارتمان سه خوابه با شش هم اتاقی در نزدیکی وست وود پردیس. سهم خود را از اجاره $800 در هر ماه. زمانی که این بیماری همه گیر, ضربه, شغل خود را به عنوان یک نوکر و پذیرش در پردیس ورزشگاه رفت. Alvarez-Castillo می ترسید او می خواهم که به حداکثر خود کارت های اعتباری گرفتن وام بیشتر و هنوز هم سقوط خود را اجاره.

اما پس از آن آمد یک مزیت غیر منتظره: Alvarez-Castillo بیکاری را بررسی کنید.

“بیکاری واقعا نجات من” Alvarez-Castillo گفت. “این پول اضافی شگفت انگیز بود.”

تبلیغات

مانند ده ها میلیون نفر از کار در سراسر کشور Alvarez-Castillo دریافت گسترش مزایای بیکاری گذشت به عنوان بخشی از دولت فدرال پاسخ به COVID-19 همه گیر در ماه مارس است. این برنامه به کسانی که شغل خود را از دست اضافی 600 دلار در هفته در بالای منظم دولت بیکاری پرداخت نقدی هجوم کمک به مردم پرداخت صورتحساب خود را در راه است که بسیاری از حال انتظار نمی رود در آغاز بحران است. رئیس در میان آنها است اجاره.

بیش از 94 درصد از مستاجرها پرداخت حداقل بخشی از اجاره بها را در مه و ژوئن با توجه به ملی, مسکن چند, شورای واشنگتن-بر اساس صاحبخانه گروه تجارت که نظرسنجی صاحبان 11.4 میلیون آپارتمان و یا حدود یک چهارم از این کشور در بازار اجاره. این اعداد و ارقام تنها چند درصد پشت چه مستاجرها پرداخت شده در طول همان ماه در سال 2019 با توجه به بررسی.

اما کسانی که گسترش مزایای بیکاری برنامه ریزی شده به پایان می رسد در پایان ماه جولای خروج از مستاجران صاحبخانه و مسکن طرفداران نگران موج اخراج در ماه های آینده به عنوان مستاجرها از دست دادن مقدار از درآمد خود را.

“آنچه را که شما درخواست مستاجرها به انجام غیر ممکن است برای آنها را به انجام” گفت: Doug Bibby های مسکن چند شورا رئیس جمهور است. “است که آن را دوباره انجام دهید اما بدون منابع شما می خواهم به آنها داده.”

تبلیغات

در حال حاضر تقریبا همه مشفق در کالیفرنیا در حال برگزاری چون دادگاه دولت سیستم پردازش موارد به جز برای کسانی که تلقی فوری است. اما کسانی که مقررات را به پایان سه ماه پس از coronavirus وضعیت اضطراری به پایان می رسد و رهبران دادگاه نشان داده اند آنها ممکن است با سرعت بالا است که جدول زمانی. بدون پتو ممنوعیت اخراج مستاجران را مجبور به حرکت حمایت است که متفاوت است با بسیاری از نیاز به کسانی که پشت در اجاره برای رفتن به دادگاه به باقی می ماند در خانه های خود.

آن را سخت برای به دست آوردن یک تصویر کامل از چگونگی مستاجر هستند مراتب با اجاره خود را در حال حاضر. چند خانواده مسکن شورای اطلاعات کج به سمت بالاتر پایان آپارتمان زیرا آنها تنها با بررسی کسانی که با حرفه ای شرکت های مدیریت. حتی پس دیگر آمار نشان می دهد که مستاجرها در دولت treading water — با گسترش مزایای بیکاری دلیل اصلی که چرا.

در کالیفرنیا نزدیک به 85 درصد از بزرگسالان زندگی در خانه های اجاره گزارش خود را به پرداخت اجاره ماه گذشته در یک سرشماری بررسی انجام شده بین جولای 2 و 7 با درصد کمی پایین تر در منطقه لس آنجلس.

یک تجزیه و تحلیل شهری موسسه واشنگتن فکر می کنم تانک تخمین زده می شود که بیش از یک پنجم از مستاجر خانوار در کالیفرنیا تا به حال حداقل یک نفر از دست دادن کار خود را در طول بیماری همه گیر. در عین حال با وجود این افزایش عظیم در آن از کار درصد از خانواده ها در دولت بر دوش اجاره بالا باقی مانده همان یک بار افزایش مزایای بیکاری بودند در میان.

تبلیغات

“فدرال مزایای بیکاری هستند واقعا یک راه طولانی” گفت: سارا Strochak یک تحلیلگر تحقیقات در موسسه شهری و این گزارش منجر نویسنده. “این بهبود قیمت برای بسیاری از مردم, به خصوص در پایین تر سطح درآمد.”

تا مطمئن شوید که پول نقد اضافی در دسترس برای کسانی که از کار ساخته شده است آن را مقرون به صرفه برای اجاره در کالیفرنیا و نه از آن کاسته بار مالی از همه در برخورد با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

موسسه شهری مطالعه نشان داد که بیش از نیمی از مستاجر خانوار در کالیفرنیا هنوز هم هزینه بیش از 30 درصد از درآمد خود را در مسکن حتی با اضافه بیمه بیکاری. علاوه بر این نزدیک به 2 میلیون نفر از کارگران در دولت و در عین حال خود را برای دریافت مزایای بیکاری به عنوان کالیفرنیا توسعه اشتغال وزارت تلاش کرده است به روند ادعا می کند. دیگران از جمله کسانی که در این کشور به طور غیر قانونی ممنوع از دریافت هر گونه مزایای بیکاری — گسترش و یا در غیر این صورت.

چون Alvarez-Castillo قادر به رسیدن بیکاری خود را چک شروع در ماه آوریل او نه تنها زمان خود را اجاره, بلکه او شده است قادر به قرض دادن پول به اتاقی که دریافت نکرده مزایای. Alvarez-Castillo نیز ارسال می شود برخی از پول نقد به مادرش که او را از دست داده رفوی کار می کنند.

تبلیغات

مالی دیگر برنامه های امداد برای مستاجرها نیست در آینده نزدیک پیش بینی شده نیاز دارید. شهر لس آنجلس در حال برنامه ریزی به صرف $100 میلیون یارانه برای مستاجران کم درآمد تحت تاثیر coronavirus — بزرگترین برنامه های شهرداری در این کشور هنوز حتی اعضای شورای شهر که تصویب این طرح می گویند دولت فدرال و دولت نیاز به شانه بیشتر بار مالی برای حفظ مستاجرین قرار دارد.

شکاف در امنیت شبکه برای مستاجرها نقطه به یک نیاز برای کنگره نه تنها به تجدید گسترش مزایای بیکاری اما همچنین به ارائه گسترده اجاره کمک و حمایت برای مستاجران گفت: دایان Yentel رئیس جمهور و رئیس اجرایی ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف یک گروه مدافع.

“این برای ما روشن از همان ابتدا که بدون معنی داری فدرال مداخله وجود دارد خواهد بود یک موج اخراج و افزایش بی خانمانی در برخی از نقطه در طول این بحران” Yentel گفت. گسترش بیمه بیکاری, او گفت:, “شده است قابل توجه و مفید است و آن را به اندازه کافی نیست.”

پس از هفته ها از جمهوری خواهان مجلس سنا گفت: آنها تمایلی به ادامه 600 دلار در هفته یارانه کنگره است که در مراحل اولیه مذاکره و سازش را در آینده coronavirus بسته محرک. یک احتمال این است که کاهش بیکاری و ساخت تا حداقل بخشی از تفاوت با ارسال دور دیگری از 1200 دلار محرک چک که آنها نیز بخشی از مارس بسته است. در اواخر ماه ژوئن مجلس تصویب 100 میلیارد دلار برای اجاره, کمک, اما معلوم نیست که آیا آن خواهد شد در هر معامله.

تبلیغات

آن را فقط به مستاجرها که با بهره گیری از گسترش بیکاری پرداخت. نزدیک به نیمی از مستاجران در 16 واحد آپارتمان مجتمع کیم پیرس صاحب در اکو پارک در حال پشت سر خود را اجاره پیرس گفت. او قادر به تسلیم خود را $10,000-یک ماه وام مسکن به مدت شش ماه. اما پس از آن او قرض دهنده اضافه کردن پرداخت های از دست رفته به صورتحساب ماهانه بیش از سال آینده.

“من تا به حال بدست نمی کمک به مطمئن شوید که من می خواهم که ورشکست شده” پیرس گفت. “من نمی تواند احتمالا آویزان است.”

پیرس نگران است که انقضای گسترش مزایای بیکاری به معنی حتی بیشتر از مستاجران با شکست مواجه خواهد شد به پرداخت فقط به عنوان او نیاز به او را تشکیل می دهند از دست رفته پرداخت وام مسکن.

“من به رهبری نسبت به یک صخره,” او گفت:. “و اگر چیزی نمی دهد همه ما در حال رفتن بیش از.”

تبلیغات

همانطور که برای Alvarez-Castillo با آینده مزایای بیکاری نامشخص او را با توجه به تلاش برای پیدا کردن کار جدید. اما گزینه های خود را به نظر می رسد محدود است. او نمی باید یک ماشین به طوری که او نمی تواند ولگرد دور از محوطه دانشگاه. او دارای شرایط بهداشتی اساسی و دو نفر از هم اتاقی خود را که آسم بنابراین ایده کار در یک فروشگاه مواد غذایی ترسناک است.

“من بسیار نگران هستم” او گفت:. “من قادر به قرار دادن یک چیزی کمی به دور است. اما این کافی نیست.”

بار نویسنده کارکنان سارا D. سیم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de