شهرستان ونتورا می بیند افزایش در تعداد مثبت coronavirus موارد در میان farmworkers

Farmworkers حساب برای 7 درصد از نزدیک به 5000 مثبت coronavirus موارد در شهرستان ونتورا پس از شیوع در یک farmworkers مجتمع مسکونی, مقامات گفت.

قبل از شیوع در Villa Las Brisas, مجتمع مسکونی فراهم می کند که کشاورزی کارفرمایان موقت و مسکن برای کارگران این کارگران ضروری ساخته تا 2 درصد از این شهرستان به طور کلی مورد تعداد با توجه به Rigo وارگاس, شهرستان, مدیر بهداشت عمومی در طول یک جلسه رسانه در کشاورزی Limoneira Co. در سانتا پائولا.

از آن پس 204 کارگران کشاورزی باید آزمایش مثبت است. هفت نفر از کسانی که 204 قرار دارد در یک هتل تحت مراقبت با علائم خفیف هستند و انتظار می رود فردا منتشر وارگاس گفت. تنها یک نفر خواهد ماند و تحت مراقبت به دلیل مداوم خود را نشانه. آن شخص باقی خواهد ماند و تحت مراقبت تا زمانی که علامت-رایگان به مدت سه روز متوالی, او گفت:.

“COVID شایع در شهرستان ونتورا به عنوان در بسیاری دیگر از استان ها و در کشور ما” وارگاس گفت.

تبلیغات

شهرستان کشاورزی کمیسر اد ویلیامز گفت: تیم خود را به همکاری با دیگر ادارات و سازمان ها مانند کارگر منبع برنامه و Logrando Bienestar برای کمک به نگه داشتن خود را 43,000 farmworkers مطلع است.

ویلیامز دفتر صادر کرده است 1 میلیون ماسک برای کشاورزی سایت; مقامات شهرستان باید ارسال آگهی توصیف COVID-19 علائم در اسپانیایی و انگلیسی و کشاورزان منابع برنامه همکاری با رادیو Indígena 94.1 FM برای رسیدن به مردم بومی که صحبت Mixteco.

این شهرستان در مجموع از 4,787 تایید موارد با 56 coronavirus مربوط به مرگ و میر با توجه به لس آنجلس تایمز ردیاب. شهرستان ونتورا که به تازگی اعلام کرد بخش های مراقبت ويژه و اورژانس اتاق شد و در ظرفیت کامل ذکر شده است در فرماندار فهرست پیگیریهای.

وارگاس که پدر استفاده می شود را انتخاب کنید پرتقال و آووکادو و لیمو در Limoneira گفت: در این شهرستان تعداد آنها عاقلانه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de