ولینگتون Bullings آماده برای او اولین: چون من می خواهم به

آیا استفاده از کلمه “jazzy” هنگامی که توصیف چون من می خواهم بهاین آلبوم جدید با افزایش دنور خواننده Wellington Bullings.

بله او را دوست دارد موسیقی جاز. بله پشت در ’90s زمانی که او سیزده سال, او در سراسر یک Billie Holiday رکورد در فروش گاراژ به آن چرخش و تصمیم گرفت تا شروع به آواز جاز. و او رفت و به کالج موسیقی برکلی جایی که او مورد مطالعه قرار جاز.

اما اصطلاح “jazzy” است generic او می گوید:. آن را توهین به. آن connotes موسیقی تئاتر — که او مورد مطالعه در تارا هنرهای نمایشی دبیرستان در بولدر — بیش از عمق و Bullings است پس از عمق.

و در آنجا که من می خواهم بهآن قطره جولای 16, او ارائه می شود.

مباهات دلخواهی صدا و تسلط ملودی پویایی و تن Bullings است نه مرهون پاپ روند و در حالی که او چندین سال را صرف سرگرم کننده جمعیت با استانداردهای جاز در باشگاه مانند خیره Nocturne و خاکی کبوتر او را untethered خودش که از کانن خود را به انجام چیزی که خود. آن شده است آسان است: او رنج می برد از یک سمی کمال گرایی و نیاز به گوش دادن به صداهای دیگر از خود را حتی زمانی که آنها در حال کمک به او را خلاقانه.

“به عنوان یک هنرمند من رفته از طریق فرایند احساس نمی مانند کار من بود خوب به اندازه کافی برای قرار دادن” او توضیح می دهد. “در این صنعت وجود دارد بنابراین بسیاری از نظرات مختلف و استانداردهای مورد چه چیزی خوب است و چه تجاری است. من تلاش خود را به صدای من چون من خودم شک. مردم می گویند آن را بیش از حد جاز ” یا “آن را تجاری به اندازه کافی” یا ” آن را پاپ نیست به اندازه کافی. من به یک نقطه که در آن من بود ” این موسیقی است که من می خواهم.'”

This week, Wellington Bullings releases her debut album, Because I Want To.

این هفته, Wellington Bullings انتشار اولین آلبوم, چون من می خواهم به.

علی Vagnini

در حال رشد در Sugarloaf جاده در کرانههای از تخته سنگ در نزدیکی Nederland, Bullings بخشی از یک موسیقی-خانواده دوست داشتنی. پدر او که از جامائیکا لعنتی calypso و جامائیکا ska; مادر او که گیتار و آرزو به یک خواننده اما هرگز کاملا موفق به دریافت وجود دارد, بازی های برگزار شده ’90s ،

“همانطور که من در خانه من شروع به نوشتن زیادی” Bullings می گوید. “مادر من من کردم این کوچولو ضبط و هر جا که رفتم, من می خواهم شروع به نوشتن تصادفی آهنگ ها. من در عشق سقوط کرد و تصمیم گرفت که من می خواستم به انجام. هر بار که پدر و مادر من تا به حال یک رویداد خانواده یا کسی که تولد من بود که همیشه فرد را به ایستادگی کردن و آواز خواندن. … من شروع به درک کنند که زمانی که من آواز آن ساخته شده و مردم خوشحال و من می خواستم به انجام بیشتر از آن.”

او درس های صوتی در دبیرستان و سپس در ادامه به مطالعه در برکلی در سال 2011 بازگشت به دنور به کامل عملکرد خود را. یک زن و شوهر از سال به عقب او در زمان یک سال از انجام سفارش به نوشتن چون من می خواهم بهمجموعه ای از آهنگ های مورد عشق و برخاسته از خاکستر پس از عشق می سوزد شما. امید او این است که آهنگ های دیگر الهام بخش مردم برای پیدا کردن قدرت در درون خود را که آیا آن آزادی خلاق و یا توانایی برای فرار از یک رابطه مخرب — چیزی که او آواز می خواند در مورد با خوشحالی در “بهتر است بدون تو.”

وجود دارد در مورد آهنگ روح جستجو و اعتماد به خود و چشم انداز خود را در زندگی دیگران در مورد شکستن موانع با مردم و اجازه می دهد خود را به آسیب پذیر — حتی یک زن و شوهر در مورد لذت از بودن در عشق است.

Bullings عبور ژانرهای در آلبوم گاهی اوقات تزریق آهنگ با سامبا و جاز بار دیگر با R&B و soul.

Don't call Wellington Bullings's music "jazzy."گسترش

همین حالا تماس بگیرید Wellington Bullings موسیقی “جاز مانند.”

علی Vagnini

او امید است که این پروژه به معرفی افراد به آهنگسازی و آنچه که او قادر است به عنوان یک خواننده. آهنگ ساده هستند. هدف او این بود برای ایجاد یک ساده نمایندگی از موسیقی او نه gussy آن را با سطح بالا تولید.

“من می خواستم این پروژه به طور دقیق معرفی که من به عنوان یک هنرمند و به عنوان یک ترانه سرا,” او می گوید. “من قطعا می خواهید به رشد پایه فن و موسیقی را در جهان به مردم نشان می دهد آنچه که من انجام — می گویند:” این است که من به عنوان یک هنرمند ” و باید که بعد از سنگ پله در زندگی حرفه ای من.”

پس از Bullings به پایان رسید و پروژه او بر روی آن نشسته در حالی که در انتظار زمان مناسب برای انتشار آن و…که به نظر می رسید این بهار. او نشان می دهد به انتظارنشسته بودند تا به ترویج آن تک به رها کردن یک برنامه ریزی منسجم به مناسب چلپ چلوپ. سپس COVID-19 زده و با هیچ کنسرتهایی در افق او را به عقب رانده انتشار به اواسط ماه جولای هنوز هم مطمئن نیستید که آیا زمان ساخته شده حس.

“من انتظار هر چیزی را به صورت کامل” او اذعان دارد. “من در تلاش برای اجازه دهید آن را بروید: آیا این بهترین چیز برای انجام می شود ؟ هیچ کس نمی داند که اگر این زمان خوبی است, اما من احساس می کنم مثل این [گیر] در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی و من آماده هستم تا در نهایت انتشار این موسیقی است.”

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نسخه جدید, در, Wellington Bullings سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de