آژانس می اندازد موبایل و کامپیوتر در آمریکا سد تخریب طرح

پرتلند سنگ. (AP) — تنظیم کننده فدرال روز پنجشنبه انداخت معنیداری موبایل و کامپیوتر در یک ائتلاف است که برنامه ریزی برای سال تخریب چهار عظیم برق آبی سد بر روی یک رودخانه در طول اورگان-کالیفرنیا مرز برای نجات ماهی قزل آلا جمعیت است که باید کاهش یافته و به تقریبا هیچ چیز.

معامله خواهد بود که بزرگترین سد تخریب پروژه در تاریخ ایالات متحده متکی ظریف حساب دیفرانسیل و انتگرال: شرکت برق که عمل Klamath رودخانه سد خواهد شد و انتقال آن آبی مجوز و کمک 250 میلیون دلار به منظور شديد خود را از پروژه حذف و جلوگیری از هر گونه مسئولیتی در قبال بیشتر و یا هزینه های پیش بینی نشده.

فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات با این حال در روز پنج شنبه تایید مجوز انتقال در شرایطی که PacifiCorp باقی می ماند یک شرکت دارنده پروانه همراه با Klamath رودخانه نوسازی شرکت غیر انتفاعی ائتلاف مونتاژ برای نظارت بر سد تخریب شده است.

که شرط ضمن عقد می تواند کشتن و یا به شدت تغییر این معامله به دلیل از بین بردن PacifiCorp از معامله به طور کامل بهتر محافظت ابزار ratepayers — یک عنصر است که لازم بود برای به دست آوردن پشتیبانی از ابزار عمومی کمیسیون در هر دو اورگان و کالیفرنیا.

“اگر چه ما به طور کلی راضی است که تجدید Corporation ظرفیت برای انجام پیشنهاد انهدام به دلایل بالا مورد بحث پیدا کنیم که منافع عمومی خواهد بود بهترین خدمت با تصویب انتقال بخشی از مجوز و نیاز به PacifiCorp به باقی می ماند به عنوان یک شرکت دارنده پروانه” این کمیسیون نوشت: در 31 صفحه ای حاکم است.

تصمیم کمیسیون می تواند ویرانگر برای شمال کالیفرنیا قبایل که تکیه بر ماهی قزل آلا اگر آن ضربات طولانی-مذاکره معامله به پاره کردن سدها که بلوک مهاجرت ماهی در امتداد مایل به Klamath رودخانه.

کریگ تاکر سخنگوی Karuk قبیله گفت: قبیله بود بررسی کمیسیون حاکم خواهد بود و بعد نظر پنج شنبه.

آن را نیز قرار می دهد PacifiCorp در یک موقعیت بی دست و پا. این سد در حال حاضر را تشکیل می دهند فقط یک بخش کوچک از ابزار قدرت نمونه کارها. اما تحت قانون فدرال اگر آن را حفظ برقآبی مجوز آن را مجبور به پرداخت خود را به نصب نردبان ماهی برای کمک به افتتاح ماهی قزل آلا بازگشت به تخم ریزی خود را به دلایل بالادست — یک مقدار به احتمال زیاد به مراتب بیشتر از 250 میلیون دلار در حال حاضر در سوال.

PacifiCorp در بیانیه ای گفت که این حکم را تکذیب کرد مشتریان خود را حمایت آن مذاکره کرده بود که یکی از “شالوده اصول” از توافق.

“PacifiCorp است که در ادامه به طور کامل بررسی سفارش و مشاوره با ما حل و فصل همکاران به منظور ارزیابی تاثیر آن” ابزار گفت. “ما انتظار داریم که به reconvene با ما حل و فصل احزاب برای تعیین گام های بعدی برای ادامه اجرای توافق.”

دیو Meurer سخنگوی Klamath رودخانه نوسازی شرکت بلافاصله پاسخ به یک تماس به دنبال نظر.

این پروژه تخمین زده می شود در حدود 450 میلیون دلار خواهد تغییر شکل کالیفرنیا دومین رودخانه و خالی کردن لوله و مخازن. آن می تواند همچنین احیای کاهش جمعیت ماهی قزل آلا با بازگشایی صدها مایل از پتانسیل زیستگاه است که مسدود شده است برای بیش از یک قرن آوردن امداد رسانی به یک و نیم دوجین قبایل که تکیه بر ماهی قزل آلا, ماهیگیری که در حال گسترش در سراسر صدها مایل در جنوب اورگان و کالیفرنیا.

انتقال PacifiCorp برقآبی مجوز دیده می شد به عنوان اولین مانع عمده برای گرفتن این سد برداشته در می رسد پایین تر از Klamath رودخانه. تنظیم کننده فدرال نیز باید به تایید درخواست به decommission سدها قبل از کار می تواند شروع احتمالا در اوایل سال 2022.

این سازه در مرکز بحث چهار جنوبی سدها در یک رشته از شش ساخته شده در جنوب اورگان و دور شمال کالیفرنیا آغاز در سال 1918.

آنها ساخته شده صرفا برای تولید برق. از آنها استفاده می شود برای آبیاری آنها موفق برای کنترل سیل و هیچ کدام “ماهی نردبان” بتن سینی ماهی می تواند از طریق عبور.

دو سد به شمال نیست, هدفمند برای تخریب. این سدها باید ماهی گذشت و بخشی از یک سیستم آبیاری که سابقه اورگان-کالیفرنیا مرز فراهم می کند و آب به بیش از 300 مایل مربع (777 کیلومتر مربع) از یونجه و سیب زمینی و جو و دیگر محصولات کشاورزی می باشد.

پیشنهاد متناسب با روند نسبت به تخریب سد در ایالات متحده شده است که در تسریع این پروژه های زیربنایی و سن کمتر از لحاظ اقتصادی قابل دوام. این حذف نیز محبوب با محیط زیست که در حال مبارزه برای بازگشت بومی و گونه های ماهی به رودخانه های بلند بتنی مسدود شده.

بیش از 1700 سدها شده اند برچیده سراسر ایالات متحده آمریکا از سال 2012 با توجه به آمریکایی رودخانه ها و Klamath رودخانه پروژه خواهد بود که بزرگترین تا کنون اگر درآمد حاصل از آن را.

_____

دنبال جیلیان Flaccus در توییتر در http://www.twitter.com/gflaccus

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de