آرلینگتون شهروند به بررسی پلیس سیاست ها و شیوه های

15-عضو شهروند در آرلینگتون ویرجینیا شهرستان را بررسی و گزارش پلیس شیوه ها و سیاست های زیر اخیر نژادی عدالت تظاهرات در سراسر کشور است.

نقد و بررسی خواهد شد “اطمینان حاصل شود که Arlington County Police Department زمان با پلیس بهترین شیوه و در ادامه به ایجاد اعتماد میان پلیس و جامعه” آرلینگتون کانتی گفت: در انتشار اخبار.

مرحله اول شامل یک خارجی بررسی و ارزیابی سیاست های کنونی و شیوه ها در شش حوزه کلیدی از جمله استفاده از نیروی آموزش و نظارت دوربین های استخدام و نگهداشت امور داخلی و اطلاعات در دستگیری و توقف بیش از سه سال گذشته است.

این خارجی ارزیابی آغاز خواهد شد در روز دوشنبه, جولای 20 خواهد بود و led توسط مارسیا S. Thompson, وکیل و اجرای قانون و کارشناس و معاون رئیس جمهور در هیلیارد Heintze و جولی Shedd دانشیار دین در مدرسه برای تجزیه و تحلیل تعارض و وضوح در دانشگاه جرج میسون کارتر مدرسه.

“این گروه شروع خواهد شد ما در سفر به مقابله با مسائل مهم ما به عنوان یک جامعه در خصوص ایمنی عمومی برای همه ما ساکنان” گفت: Arlington County, رئیس هیئت مدیره لیبی Garvey.

“ما باید خوب اداره پلیس در آرلینگتون آن می تواند و باید بهتر شود. آرلینگتون پلیس خوش آمدید, نقد و بررسی و نگاه به جلو به اینکه بخشی از این مهم تلاش کنند. این بار تماس برای یک نگاه جدید در جامعه ما, آدرس, امنیت عمومی و پلیس.”

این گروه اولین جلسه خواهد بود Aug. 3 و مقابله با نقش اداره پلیس در ارائه خدمات بهداشت روانی, نقش برای اداره پلیس در اجرای ترافیک و فرصت های جایگزین حل اختلاف از جمله عدالت ترمیمی و میانجیگری.

این گروه انتظار می رود به گزارش به شهرستان توسط مدیر Dec. 21 و نتایج ارائه خواهد شد به این شهرستان به عنوان مدیر او را استخدام جدید رئیس پلیس پس از یک جستجوی ملی. زمان رئیس پلیس جی فار بازنشسته خواهد شد قبل از پایان این سال است.

یک لیست از انتصاب به این کمیته می تواند دیده می شود در بخش وب سایت.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>