پسر 16 داده شد استروژن برای اختلالات رفتاری در حالی که در L. A. اطفال سالن کت و شلوار مدعی

16 سال برگزار می شود در لس آنجلس اطفال سالن توسعه بزرگ شدن سینه بعد از او تجویز استروژن برای درمان اختلالات رفتاری یک حرکت است که پزشکان دادند که گفت: درمان به مبارزه طلبیده پزشکی منطق با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل شده در ماه گذشته.

این نوجوان که هویت بودن نکردن به دلیل سن و سال بود و مبتلا به اختلال نافرمانی مقابلهای و یا عجیب و غریب, دو روز بعد از او دستگیر شد و مستقر در Eastlake اطفال سالن در ژوئن 2019 در طرح دعوی در دادگاه گفت. سوابق پزشکی reviewed by بار نشان می دهد که نوجوانان سطح تستوسترون شد “کمی بالا” که تشخیص او تجویز دوز روزانه از استروژن است.

استروژن تنظیم توسعه از ویژگی های جنسی و تولید مثل. مردان تولید هورمون در سطوح بسیار پایین تر.

پس از مصرف حدود 13 دوز روزانه از هورمون های نوجوانی تشخیص داده شد با سینهها تعریف شده به عنوان بزرگ شدن یا تورم بافت پستان در مردان که سطح استروژن بیش از حد بالا است و سوابق پزشکی نشان می دهد.

تبلیغات

عجیب و غریب رفتاری بیماری است که گاهی رنج می برد توسط بيماران مبتلا به اختلال نقص توجه بيش فعالی است که به طور معمول تحت درمان با درمان گفت: James McGough استاد روانپزشکی بالینی در UCLA.

“استروژن است نه یک درمان برای فرد. من نمی تواند بیشتر قاطعانه در مورد آن” McGough گفت. “شما نمی خواهد پیدا کردن یک مرجع در هر نقطه که پشتیبانی از استفاده از استروژن به صورت عجیب و غریب.”

طرح دعوی در دادگاه به تشریح درمان به عنوان “تجربی.” دکتر که تجویز استروژن دنی وانگ نمی تواند نظر رسیده است.

لس آنجلس را نوجوانان بازداشتگاه ها نظارت مشروط شدن بخش است. نیازهای پزشکی ارائه شده توسط دادگاه اطفال خدمات بهداشتی درمانی تحت افتد که county Department of Health Services. در ایمیل های گروه خدمات بهداشتی و نماینده تایید کرد که وانگ استخدام شده توسط این شهرستان از سال 2012 کاهش یافته است اما به نظر در وضعیت فعلی خود را با آژانس توصیف آن به عنوان “محرمانه پرسنل مهم است.” این گروه کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

تبلیغات

کت و شلوار — که نام را به عنوان متهمان این شهرستان وانگ و دیوید آه پزشکی, مدیر دادگاه اطفال خدمات بهداشتی — مدعی پزشکی باتری و سهل انگاری.

مشروط مقامات و نوجوان وکیل Wesley Jieguan کاهش یافته است به همین دلیل است که او در بازداشت است. Jieguan گفت: پسر در حال حاضر 17 بود در ماه آوریل منتشر خواهد شد و نیاز به عمل جراحی برای درمان مسائل فیزیکی او توسعه یافته به عنوان یک نتیجه از استروژن درمان است.

وانگ تجویز یک رژیم روزانه 2 میلی گرم استروژن گرفته شود به شکل قرص با توجه به سوابق پزشکی. پدر و مادر این پسر آگاه بودند که او مبتلا به بیماری عجیب و غریب بود و یا تحت درمان تا اواخر جولای 2019. به گفته پزشکان درمان نباید انجام شده است و بدون رضایت پدر و مادر.

پسر با پدر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن برای محافظت از پسرش هویت گفت که او در مورد استروژن قرص زمانی که او بازدید اطفال سالن یکی از تعطیلات آخر هفته ماه ژوئیه گذشته.

تبلیغات

“زمانی که من پیدا کردن آنها به او قرص بودم چرا از من بپرسید? وقتی متوجه شدم که چه نوع قرص آن بودم این وحشتناک است” پدر گفت. “او تنها 16 و آنها او را مجبور به آن را.”

پدر گفت: او بعد از مواجه اوه مدیر پزشکی از طریق تلفن. اوه اعتراف کرد که وانگ ساخته شده بود “یک اشتباه” پدر گفت. سلامت نماینده خدمات کاهش یافته است به نظر Oh را به اتهام سخن گفتن با توجه به در جریان دادخواهی.

درمان متوقف ژوئیه گذشته پس از نوجوانی شروع به شکایت از اثرات جانبی منفی و رد دارو سوابق نشان می دهد. قبل از آن Jieguan گفت: مشتری خود را احساس مجبور به قرص و داروها را چون او می ترسید که سرپیچی وانگ خواهد اثر مضر بر روی او در حال بررسی پرونده جنایی.

گزارش از افسر عفو مشروط در مورد جوانان زمان در بازداشت می توانید حمل وزن قابل توجهی در صدور حکم جلسات و نوجوانان را مورد نشده بود adjudicated در زمان وانگ تجویز او استروژن Jieguan گفت.

تبلیغات

Jieguan همچنین مدعی بود و اذیت جوان دیگر در زندان یک بار خود را در سینهها علائم توسعه یافته است.

“به عنوان یک نوجوان او احساس خود آگاهانه در حال حاضر” Jieguan گفت. “رفتن را از طریق این تغییرات ساخته شده آن بسیار بیشتر از سانحه برای او.”

سارا Coffey, مدیر روانپزشکی کودک و نوجوان در دانشگاه گفت: عجیب و غریب است که به طور معمول تشخیص داده شده در کودکان بین سنین 6 و 12. کودکان مبتلا به این اختلال اغلب مبارزه با اقتدار در مدرسه و یا در تنظیمات اجتماعی. درمان های رایج عبارتند از: خانواده درمانی یا داروها که تا به حال موفقیت در کمک به نوجوانان مبتلا به ADHD از جمله ریتالین و Adderall.

با استفاده از هورمون برای درمان عجیب و غریب در واقع ممکن است به بدتر شدن وضعیت Coffey گفت.

تبلیغات

“دیگر نگرانی من به عنوان یک روانپزشک است که ما می دانیم که هورمون نقش مهمی در خلق و خوی,” او گفت:. “اگر خلق و خوی خود را رو مختل است که تنها می تواند بیشتر چیزهای پیچیده است.”

استروژن به طور معمول مواجه نگردند در L. A. شهرستان اطفال امکانات برای استفاده به عنوان بخشی از هورمون درمانی برای پیشگیری از بارداری و درمان از جنس بیقراری با توجه به خدمات بهداشت و درمان نماینده.

پسر گفت: پدر هورمون درمانی تا به حال یک اثر طولانی مدت بر پسر خود را که در حال حاضر به راحتی می ترساند و ضد اجتماعی تبدیل شده است.

“او مانند یک فرد متفاوت است. او فقط می خواهد به در اتاق خود و او نمی آمد برای هیچ چیز در تمام طول روز در اتاق خود” پدر گفت. “او هرگز مانند آن.”

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان Jaclyn Cosgrove کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de