بیکاری کالیفرنیا می افتد اما ویروس افزایش احتمال معکوس کار سود

کالیفرنیا اضافه شده 558,200 شغل از اواسط ماه مه تا اواسط ماه ژوئن و دولت کاهش نرخ بیکاری از 16.4% به 14.9% — اما همین حالا شروع جشن نشده است. این اعداد اصلا حساب برای تجدید حیات COVID-19 نفر در سراسر ایالات متحده و در کالیفرنیا در نیمه ماه ژوئن یا عقب نشینی در برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد است. اعداد منتشر شد جمعه صبح توسط آمریکا اداره آمار نیروی کار که کمی تجدید نظر زودتر بیکاری رقم از 16.3 درصد به 16.4%.

شماره گیری پشت موظف است برای معکوس کردن روند مثبت در rehiring به عنوان میله, رستوران ها, هتل ها و خطوط هوایی و هزاران نفر دیگر را تحت تاثیر قرار کسب و کار مقیاس در حال حاضر کاهش عملیات و یا بسته باقی می ماند گفت: Michael S. Bernick یک وکیل در Duane موریس و رئیس سابق کالیفرنیا توسعه اشتغال بخش.

“در برخی موارد کارگران rehired در ماه ژوئن باید گذاشته شده [دوباره] در یک زمان کوتاه است.” “در دیگر موارد تصمیم گیری آنها دیگر نمی تواند صبر کنید ، هر روز به ارمغان می آورد گزارش از کسب و کار اعلام کرد که آنها در حال بسته شدن به طور دائم در کالیفرنیا است.” او گفت: این کار به دست آوردن بالاترین در کشور و به احتمال زیاد بزرگترین ماهانه شغل به دست آوردن پس از جنگ جهانی دوم است.

اما هر گونه بهبود خواهد بود تشنجی. این حزبی موسسه سیاست اقتصادی گفت که با توجه به آخرین افزایش COVID-19 موارد “اخراج می خواهید را انتخاب کنید تا دوباره به مردم گذاشته و برای بار دوم و استخدام خواهد شد به احتمال زیاد کند و همچنین.

تبلیغات

“حتی با ماه ژوئن ارتجاعی که به دنبال یک ترقی در مه, حقوق و دستمزد و اشتغال در کالیفرنیا می ایستد 1.9 میلیون دلار کمتر از ماه فوریه است. این نشان دهنده 11 درصد افت بدتر از 9.6 درصد ضرر برای ملت به عنوان یک کل” گفت: Lynn Reaser, اقتصاددان در نقطه لوما Nazarine دانشگاه در سن دیگو. او اشاره کرد که در کالیفرنیا زمان بیکاری نزدیک به چهار برابر 4% در سال پیش رای و بالاتر از 11.1% ملی رای دادن. “کالیفرنیا تلاش برای بازگشایی اقتصاد همراه با مقید کردن تقاضا از مصرف کنندگان سوخت چشمگیر ارتجاعی در اوایل ماه ژوئن است. متاسفانه پیامدهای منفی بر سلامت نشان می دهد که این تیز شکوفایی کوتاه مدت خواهد بود,” او گفت:.

در روز پنج شنبه فدرال وزارت کار گفت 1.3 میلیون کارگر در سراسر ایالات متحده در زمینه بیمه بیکاری برای اولین بار در هفته گذشته است. جدید برای رفع بیکاری باید به طور مداوم بیش از یک میلیون ادعاهای جدید در هر هفته از ماه مارس برای یک زمان مجموع از 17.4 میلیون نفر از کارگران.

تاثیر کامل خود از دولت محدودیت در فعالیت های کسب و کار نمی تواند روشن تا ماه آینده گزارش. اما جدید به تعداد مدعیان بیکاری در هفته پایان جولای 11 گل رز 287,732 افزایش 22,941 ادعا می کند بیش از هفته گذشته است. در عین حال مستقل و فرفره کارگر جدید برای رفع بیکاری افزایش یافت 126,000. بین منظم بیکاری و مستقل-اجرای برنامه 7.8 میلیون ادعا شده است واصل در کالیفرنیا پس از همه گیر آغاز شده است.

اضافه کردن به که 14.3 میلیون مترجمان آزاد و فرفره کارگران دریافت پول از این بیماری همه گیر بیکاری کمک برنامه و تعداد افراد دریافت مزایای بیکاری در ایالات متحده آمریکا است که در حدود 32 میلیون نفر است.

تبلیغات

بلندی بیش از این تصویر آینده پایان دولت فدرال 600 دلار در هفته برای کمک به بیکاران و کارگران با توجه به منقضی ژوئن 25. کنگره است که با توجه به یک فرمت است, اما برخی از پیشنهادات را کاهش می دهد پرداخت به $400 یا 450 دلار. Bernick گفت: کسب و کار است که قادر به حفظ پرداخت کارکنان تحت موقت فدرال چک حفاظت برنامه را اجرا کنید و از مزایا و شروع به وضع کارگران ،

از اواسط ماه مه تا اواسط ماه ژوئن شغل چشم انداز روشن تر به نظر می رسد. اقتصاد ایالات متحده به دست آورد 4.8 میلیون شغل در طول این دوره و پس از به دست آوردن از 2.7 میلیون نفر در دوره های قبلی در حالی که نرخ بیکاری کاهش یافت و به 11.1% از 13.8 درصد. اوقات فراغت و مهمان نوازی مشاغل که شامل کارگران در کافه ها و رستوران اختصاص حدود 40 درصد از ملی ژوئن کار به دست آورید. اما حتی با کسانی که منافع ایالات متحده است عامل با 15 میلیون شغل کمتر از ماه فوریه است.

در ماه فوریه قبل از طبیعت جدی از این بیماری همه گیر روشن شد در ایالات متحده بیکاری کشور حدود 3.5 درصد نزدیک به 50 سال کم است.

.

تبلیغات

زمان بیکاری کوتوله 132,800 کالیفرنیا مشاغل از دست رفته در اوج رکود بزرگ بین دسامبر 2008 و ژانویه 2009.

سیاست گذاران از مدرسه محلی تخته به رئیس جمهور ایالات متحده در صورت انتخاب های دشوار به عنوان گسترده بیماری و مرگ و متعادل کننده در برابر سلامت اقتصادی.

“ما آمده ایم به نقطه در این بیماری همه گیر که در آن وجود دارد گزینه های خوب” Bernick گفت. “اما ما باید به گونه ای جلو می رویم و صبح امروز تعداد حداقل ارائه یک نگاه اجمالی از آنچه که ممکن است اگر ما می تواند بازگشایی اقتصاد است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de