کروناویروس در حال حاضر گسترش سریع تر در حومه شهر مثل اورنج کانتی از L. A. شهرستان

در اولین ماه از این بیماری همه گیر اورنج کانتی رهبران نگاه ترسناک coronavirus شیوع بیماری و افزایش مرگ و میر به شمال در لس آنجلس و احساس خود را در جوامع در حال انجام به خوبی در مقایسه با.

“اورنج کانتی دارای بالاترین نرخ از موارد تایید شده در مقایسه ما با کشورهای همسایه” میشل جراحی صندلی اورنج کانتی هیئت ناظران گفت: در 21 مه فقط دو روز قبل از این شهرستان پاک شد توسط دولت به بازگشایی رستوران برای داخل سالن ناهار خوری. “اورنج کانتی در شرایط خوبی است.”

اما کمتر از دو ماه بعد شرایط تغییر کرده است به طور چشمگیری. در طول هفته گذشته اورنج کانتی و همچنین دو نفر دیگر از حومه شهرستان به شرق L. A. — ریورساید و سن برناردینو — گزارش بدتر coronavirus مورد نرخ سرانه از L. A. شهرستان با توجه به زمان تجزیه و تحلیل.

این تغییر بیشتر از همه چشمگیر چون لس آنجلس — طولانی کانون coronavirus در کالیفرنیا همچنان به دیدن بزرگ خوشه در موارد. در روز پنج شنبه این گزارش بیش از 4000 مورد جدید, بسیار مخربی یک روز رکورد. اما این موج جدید در COVID-19 بوده است به خصوص دردناک حومه شهرستان بودند که مشتاق به بازگشایی اقتصاد خود را پس از چند ماه اقامت در خانه سفارشات و که در آن جنگ سیاسی خروشان در مورد اینکه آیا دولت باید نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی.

تبلیغات

این سه شهرستان افتتاح شد بسیاری از کسب و کار یک هفته قبل از لس آنجلس. و همراه با تصمیم گیری های هر سه شهرستان به فسخ محلی ماسک-پوشیدن سفارشات برخی از کارشناسان گفت که فرستاده ناخواسته پیام به برخی از ساکنان که آنها می تواند به بازگشت به روال.

“آنچه در آن می کند این است که شما ارسال یک روانی پیام به جامعه: ‘شاید همه چیز بهتر است. شاید من نمی باید به نگرانی دیگر یا … من نمی باید به عنوان عاقلانه با فعالیت های اجتماعی و فاصله و پوشش و بهداشت’,” دکتر گفت: Shruti Gohil دانشیار مدیر پزشکی اپیدمیولوژی و پیشگیری از عفونت در UC Irvine و استاد بیماری های عفونی.

در جولای 1, اورنج کانتی کمترين coronavirus مورد نرخ چهار شهرستان, گزارش 165 موارد جدید بیش از قبلی هفت روز در هر 100 ، 000 نفر. سن برناردینو کانتی گزارش 222; Riverside County, 256; و L. A. شهرستان 281. اما در روز شنبه سه نفر از شهرستانهای حومه در حال حاضر شانس بدتر: San Bernardino County دارای 408 موارد جدید بیش از قبلی هفت روز در هر 100 ، 000 ساکنان; نارنجی 399; ریورساید 391; و لس آنجلس 372.

تبلیغات

جامعه گسترش به ارمغان آورده است دیگر عواقب شوم. نارنجی و ریورساید شهرستان ها دیده می شود تعداد آن در بيماران بستری با تایید coronavirus عفونت تقریبا سه گانه در دو ماه گذشته در سن برناردینو کانتی تعداد بیش از چهار برابر شده است.

در مقابل, استان ها که نگه محلی ماسک-پوشیدن سفارشات بدون وقفه گزارش کوچکتر افزایش بستری شدن در بیمارستان. در L. A. شهرستان بستری شدن در بیمارستان را افزایش داده اند و 29 درصد در شهرستان سان Diego 23 درصد.

کارشناسان بهداشت و درمان به ویژه در مورد واکنش در مورد پوشیدن ماسک بوده است به خصوص در اورنج کانتی که در آن مربیان پیشنهاد یک طرح برای بازگشایی مدارس بدون ماسک و یا اجتماعی فاصله.

در هانتینگتون بیچ در روز پنج شنبه به عنوان آفتاب سوخته را در خط ساحلی تقریبا هیچ کس در ساحل با پوشیدن ماسک. نه مردم قدم زدن در خیابان های خارج از رستوران بودند که باز تنها برای خارج ناهار خوری. ساحل پر بود از حوله و مردم و اقیانوس خال خال با خوانندگان و شناگران.

تبلیغات

رابرت Hurtado, 58, سامانه در مراحل توسط این شهرستان در اسکله. او تا به حال هیچ چیز بهتری برای انجام این کار, او گفت: از آنجا که همه چیز بسته بود و او نمی تواند پیدا کردن کار در زمان همه گیری یک بیماری همه گیر او واقعا باور.

“این یک جعل است. بسیاری از این موارد مردم در غذا خوردن بد غذاهای دریایی و نوشیدن آب آلوده گفت:” maskless Hurtado, نارنجی ساکن ، او اما می گویند به اعتقاد او این ویروس بد بود در “کشورهای جهان سوم. ما قادر به انجام هیچ چیز نیست… من حتی نمی توانم به ورزشگاه نمی تواند رفتن به سینما نمی تواند رفتن به رستوران ها — آنها در حال بازی بازی.”

تا جاده لیزا کمپبل 27 ساله هانتینگتون بیچ ساکن رفت از یک رستوران برای رفتن کیسه در دست است. “من فکر می کنم این همه گاو,” کمپبل گفت:.

در نظر او این اعداد نگاه کنید بد نیست چون “همه تست شده برای کوروناویروس” و “آنها در حال دادن مقدار زیادی از مثبت کاذب.” او از پوشیدن چهره و پوشش. “پوشیدن ماسک نوع ظالمانه به من. فکر می کنم در مورد تمام بیماری های دیگر” کمپبل گفت:.

تبلیغات

او نگران است که دختر خود را که خواهد شد از رفتن به مهد کودک در پاییز را مجبور به پوشیدن صورت پوشش به کلاس. “من نفرت را به فرستادن فرزند خود به مدرسه با یک ماسک بر روی صورت خود, و هنگامی که او 18 او ترس از جامعه چون او را به پوشیدن ماسک تمام وقت” کمپبل گفت:.

در واقع coronavirus همه گیر در جهان است بدترین بحران بهداشت عمومی در بیش از یک قرن و جریان اصلی پزشکی ایجاد شده است تقریبا به اتفاق آرا در حال حاضر گفت که ماسک های ضروری برای کنترل گسترش بیماری و بازگشایی اقتصاد است. واقعیت این است که بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است و اثبات این که coronavirus انتقال بیماری وخیم تر شده است کارشناسان می گویند.

“داده است که به وضوح وجود دارد: که پوشش آثار” دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در پخش با مجله آمریکایی پزشکی Assn. در روز سه شنبه. “اگر ما می تواند همه را به پوشیدن ماسک در حال حاضر من واقعا فکر می کنم که در آینده چهار, شش, هشت هفته, ما می تواند این بیماری تحت کنترل است.”

تبلیغات

اما ماسک مقاومت همچنان قوی است. اورنج کانتی سابق بهداشت افسر که با صدور اجباری, ماسک, سفارش استعفا داد و پس از دریافت تهدید به مرگ آن شد که او جایگزینی که لغو سفارش. این فسخ معکوس شد و یک هفته بعد توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom که در تاریخ 18 ژوئن صادر ایالت اجباری ماسک سفارش.

در هفته های اخیر برخی از اورنج کانتی مقامات منتخب از جمله فولاد خواسته اند که ساکنان به پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی و برخی از مردم غذای مشاوره.

در این صورت نگران کننده ای افزایش coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان در سطح ایالت Newsom دو هفته پیش دستور داد بارها و داخلی رستوران ناهار خوری در بسیاری از دولت بسته است. در این هفته او دستور داد بقیه دولت به هم نزدیک میله و داخل اتاق ناهار خوری. و در سخت ترین-آمار شهرستان ها هستند که خانه را به بیش از 88 درصد از جمعیت این ایالت او همچنین دستور shutdown از کسب و کار مانند ورزشگاه و مراکز ناخن سالن و سالن مو.

“با نارنجی, همه چیز در مورد تمرد … تمرد در مورد حفاظت شخصی” گفت: دکتر پیتر چانه-هنگ, یک استاد پزشکی و یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه سان فرانسیسکو. “هنگامی که شما نگاه کنید در مکان های که اعمال ماسک به طور کلی توسط دولت آنها تمایل به انجام بهتر.” یک مطالعه اخیر نشان داد که الزامی در صورت استفاده از ماسک در ارتباط با کاهش روزانه COVID-19 نرخ رشد و چنین مقرر ممکن جلوگیری به 450,000 مرگ و میر.

تبلیغات

نارنجی شهرستان اجرایی, فرانک کیم روز پنجشنبه گفت که او فکر نمی کنم اورنج کانتی مورد نرخ خارج از خط با همسایگان خود است. “بدیهی است که برخی از روز وجود دارد که در آن یک شهرستان است که بالاتر از دیگر, اما من نمی بینم ما به عنوان یک دورافتاده در شهری بزرگ شهرستان در جنوب کالیفرنیا” کیم گفت.

سخنگوی Riverside County, بروک Federico گفت: پنج شنبه که مقامات بر این باورند که افزایش در مورد تاریخ به روز یادبود با رانندگان اصلی در حال افزایش گردهمایی های اجتماعی و ساکنان در حال حرکت در جامعه و حضور در تظاهرات و بازدید از کسب و کار. “در حال حاضر زمان برای رفتن به احزاب و یا دیدار با افراد خارج از خانواده” Federico گفت.

فدریکو نوشت که ابطال این ماسک منظور در اوایل ماه مه در شهرستان ریورساید “بود که در تراز با دولت است.” در آن زمان استان ها داده شد و قدرت تصمیم گیری خود را که آیا به موسسه اجباری ماسک سفارش. “شهرستان همواره حفظ شده است که با پوشیدن پوشش صورت مهم است که به کاهش گسترش بیماری” Federico گفت.

تبلیغات

Corwin پورتر موقت, بهداشت عمومی, مدیر برای San Bernardino County, گفت که او معتقد است این شهرستان دیدن بیشتر موارد به دلیل “افزایش خصوصی تجمعات آورده تعطیلات اخیر و شروع تابستان بازگشایی کسب و کار, تظاهرات در طول ماه های ژوئن و کمتر هوشیاری توسط افراد و کسب و کار در فاصله فیزیکی و استفاده از پوشش صورت.”

“ما به شدت تلاش های ما به اصرار شیوه های ایمن و اعتقاد ما بر این است که تفاوت را در دراز مدت” پورتر نوشت: در یک ایمیل. او گفت که پیام او را به ادامه دادن در خارج وجود دارد برای افرادی است که به جمع آوری; به تمرین فیزیکی فاصله; و به “پوشیدن پوشش صورت است که موظف به کاهش گسترش ویروسی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de