L. A. شهرستان گسترش coronavirus تست در جوامع که در آن موارد مشخصی

لس آنجلس در حال راه اندازی شش تست مکان نقطه داغ جوامع که در آن سیاه و لاتین ساکنان شده اند نامتناسب آمار coronavirus مقامات چهارشنبه اعلام کرد.

تست سایت اضافه خواهد شد در Montebello دروازه جنوبی, Azusa چشم انداز شهر کامپتون و داونی که با هم اند, اختصاص بیش از 10,370 عفونت.

این شهرستان نیز در حال گسترش آزمایش در چهار مناطق دیگر: کریتوس در شهر پومونا ال مونته و شرق لس آنجلس که اندکی بیش از 9,300 عفونت همراه است.

اضافه شده — بخشی از $4 میلیون سرمایه گذاری — افزایش تست ظرفیت بیش از 65% سلامت, مقامات گفت.

تبلیغات

این شهرستان قبلا اعلام شده برای گسترش برنامه های تست فراتر از حدود 26,000 هر روز به عنوان عفونت و بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش است.

بیش از 143,200 COVID-19 عفونت های تایید شده اند در L. A. شهرستان و مرگ و میر در حال نزدیک شدن است 4,000.

میزان مرگ و میر و نرخ مثبت عفونت شده اند و بالاتر در میان سیاه پوست و لاتین ساکنان از هر جمعیتی است. از 3,598 ساکنان شهرستان که فوت کرده اند که در آن نژاد و قومیت شناسایی شده است و 45 درصد از مرگ و میر رخ داده است در میان لاتین ساکنان 26 درصد در میان ساکنان سفید 16 درصد در میان آسیایی ساکنان 11 درصد در میان ساکنان سیاه و کمتر از 1% در میان بومیان هاوایی/ساکنان جزایر اقیانوس آرام.

تبلیغات

با توجه به بستری شدن داده ها از 1 مارس تا جولای 11, لاتین ساکنان را به خود اختصاص 72 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری و ساکنان را به خود اختصاص 5 درصد است. آسیایی, ساکنان را به خود اختصاص 4 درصد در حالی که ساکنان سفید را برای اختصاص 2 درصد. باقی مانده شامل افرادی که نژاد شناسایی شد و یا که مسابقه شناخته شد به عنوان “دیگر”.

در جوامع با سطح بالایی از فقر در حال چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ ناشی از این ویروس در مقایسه با زمانی که به ساکنان در درآمد بالاتر براکت, سلامت, مقامات گفت. این آمار بازتاب های مختلف واقعیت از جمله اثرات طولانی مدت سیستمیک نژادپرستی و تبعیض است که منجر به عدم دسترسی به منابع لازم برای سلامت خوب است.

Black and Latino residents of L.A. County are about twice as likely to die from the coronavirus.

در داده ها از L. A. عمومی کانتی وزارت بهداشت منتشر شده جولای 9, سیاه و لاتین ساکنان L. A. شهرستان دیده می شود که حدود دو برابر احتمال دارد به مرگ از coronavirus.

(لس آنجلس وزارت بهداشت)

“این آمار نگران کننده است و نیاز فوری به تمرکز به انجام بیشتر برای گسترش دسترسی به تست و آدرس عدالت در سلامت مسائل که COVID-19 باعث غم انگیز روشن هر روز گفت:” L. A. شهرستان, وزارت بهداشت, مدیر خدمات دکتر کریستینا Ghaly.

تبلیغات

“ما باید به یاد داشته باشید که تست است تنها یک عامل است. وجود دارد دلایل اساسی که چرا جوامع از رنگ به طور نامتناسبی تحت تاثیر نتایج بدتر از COVID-19 — طولانی ساختاری و مسائل سیستمیک از جمله عوامل اجتماعی موثر بر سلامت که در شهرستان در حال کار به آدرس و کاهش در میان این همه گیر.”

این پیام است که مقامات مکرر در طول تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

“زمانی که من در گزارش هر هفته که ما شاهد افزایش تعداد سیاه مرگ و میر در این شهرستان با توجه به COVID-19 من گزارش در مورد عواقب ناشی از این مدت طولانی نابرابری ها” بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: در ماه ژوئن.

در پلیس فیلم دوربین دقیقه قبل از مرگ او فلوید شنیده گفتن پلیس که او “فقط به حال COVID” چیزی از معاینات پزشکی کالبد شکافی نیز نشان داد.

تبلیغات

در هفته های اخیر مقامات در سراسر کشور و در L. A. شهرستان منتقل شده پیام خود را در تست. پس از گسترده تشویق برای همه ساکنان برای دریافت تست شده و مقامات در حال حاضر تاکید بر نیاز به آسیب پذیر باید در اولویت قرار گیرد. کسانی که شامل افراد با علائم و کسانی که آمده ام به تماس با یک فرد شناخته شده در معرض این ویروس زندگی می کنند در گروه و یا نهادی تنظیمات و یا ضروری کارگران است.

تغییر می آید در میان تست های سراسر کشور کمبود و به عنوان مطالبات پیشی اند در دسترس است.

“در این نقطه در این سرعت در حال تحول بحران از آن مهم است برای رزرو تست برای کسانی که پزشکی یا بهداشت عمومی دلیلی برای آن” شهرستان گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

تبلیغات

“در حالی که لس آنجلس در حال حاضر به اندازه کافی تست منابع برای پاسخگویی به نیازهای کسانی که نیاز به آزمایش می شود تعداد COVID-19 موارد در حال افزایش در اینجا و در سراسر کشور است. بیایید با هم کار کنند برای رزرو تست برای کسانی که با پزشکی یا بهداشت عمومی نیاز است.”

مقامات به طور فزاینده ای تاکید کرد که منفی نتیجه آزمون لزوما به معنی یک فرد است در روشن. اگر آزمایش بیش از حد به زودی پس از قرار گرفتن در معرض یک بار ویروسی ممکن است به اندازه کافی بالا تشخیص داده می شود که در نتیجه منفی کاذب. و به عنوان تاخیر در نتایج آزمون افزایش یافته و از دو به 10 روز در برخی موارد یک فرد می تواند تشخیص دریافت که نمی تواند با دقت منعکس کننده فعلی خود ،

بیش از 1 میلیون نفر آزمایش شده برای این ویروس در L. A. شهرستان است. هفت روز به طور متوسط روزانه مثبت عفونت دارای نوسان بیش از دو هفته گذشته اما مشخصی بالاتر از 10٪. در روز پنج شنبه نرخ بیکاری در 8.8 درصد به کالیفرنیا در بخش بهداشت و درمان. دولت ایمنی آستانه 8 درصد و یا کمتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>