Pacific Gas & Electric تجهیزات مورد سرزنش 2019 Kincade آتش در سونوما کانتی

تجهیزات متعلق به Pacific Gas & Electric برانگیخته سال گذشته Kincade آتش که مجبور هزاران نفر در شمال کالیفرنیا به فرار از خانه خود را با توجه به وضعیت آتش نشانی بررسی است.

آتش آغاز شده Oct. 23, 2019 و سوخته برای نزدیک به دو هفته در میان خشک و بادهای توفانی تحت فشار قرار دادند که شعله های آتش غرب از طریق شراب کشور به عنوان منطقه پایدار روز از قطع برق — نیز ناشی از PG&E. ابزار متوسل شده بود به خاموش کردن برق به میلیون ها نفر از مشتریان در داغترین windiest روز در یک پیشنهاد برای جلوگیری از جرقه شعله اما در سمت چپ آن حیاتی تر خطوط انتقال انرژی.

در این روز پس از Kincade آتش در زمان خاموش سودمند در زمینه توجه با watchdog خدمات عمومی کمیسیون گفت: آن را به حال مسائل با انتقال تجهیزات در نزدیکی آتش در مورد زمان آن آغاز شد. PG&E گفت: کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت از آتش همچنین با اشاره به یک “شکسته بلوز در همان برج است.”

اما در اعلام نتیجه تحقیقات خود را روز شنبه, کال آتش کاهش یافته است به توضیح دهید که چگونه PG&E تجهیزات موجب آتش آن سوخته 77,758 هکتار و نابود 374 ساختمان.

تبلیغات

“پس از یک بسیار دقیق و کامل بررسی کال آتش تعیین کرده است که Kincade آتش سوزی ناشی از برق, خطوط انتقال” در شمال شرقی Geyserville و متعلق به اداره شده توسط PG&E آژانس در بیانیه ای گفت. “آتش زنه-خشک پوشش گیاهی و بادهای قوی در ترکیب با رطوبت کم و درجه حرارت گرم باعث شدید نرخ آتش گسترش یافته است.”

کال آتش اشاره شده بیشتر نظر به Sonoma County دفتر دادستان منطقه. PG&E مقامات را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

این یافته می آید فقط به عنوان ابزار به نظر می رسد برای بازسازی اعتبار خود را پس از سال ها از حوادث مرگبار در آورده با غفلت حاکمیت شرکتی. این شرکت اعلام ورشکستگی پس از 2018 آتش اردوگاه اضافه شده میلیاردها دلار بدهی در بالا از آنچه در آن بود در حال حاضر انباشته به عنوان آینده ضرر و زیان از آتش سوزی در سال 2017.

تبلیغات

PG&E پدید آمده از ورشکستگی جولای 1 و در انتشار اخبار گفت که بعد مشخص شده “فقط آغاز PG&E بعدی عصر — اساسا به عنوان یک بهبود شرکت و امن و قابل اعتماد نرم افزاری است که مشتریان کالیفرنیا سزاوار است.”

PG&E و سپس رئیس اجرایی التماس گناه در ماه ژوئن از طرف سودمند به 84 جنایی فقره قتل نفس در ارتباط با 2018 آتش در بهشت که باعث شد شکست خورده و تجهیزات بود که دیر به جا شود اما نه به عنوان بخشی از یک سود-بیش-فرهنگ ایمنی. این ابزار همچنین مشخص شد با عنوان جرم جنایی مسئول 2010 سان برونو گاز انفجار که به کشته شدن هشت نفر.

Sonoma County دادستان را بررسی Kincade آتش تحقیقات به در نظر گرفتن هر گونه هزینه های احتمالی علیه سودمند است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>