معترضان و پلیس لس آنجلس مختلف داستان در مورد چگونگی صلح آمیز مارس خشونت تبدیل شد

گروهی از معترضان شد راهپیمایی در جنوب فیگوئروا خیابان در مرکز شهر لس آنجلس در روز سه شنبه بعد از ظهر زمانی که آنها در سراسر یک زن و شوهر از زنان بودند که به زندان گرفته شده توسط دو افسر.

این گروه متوقف شده به نگه داشتن سازمان دیده بان و شعار “اجازه دهید آنها را بروید و اجازه دهید آنها را بروید!” ناگهان یک مرد — چه کسی به معترضان می گویند که آنها نمی دانند و نمی شد در گروه خود — اسپری آب از بطری بر روی اداره پلیس لس آنجلس افسران.

“این زمانی است که همه چیز را تشدید کرد. این باطوم آمد از حق دور” گفت: Charli Morachnick یک 22 ساله می گوید.

پس از هرج و مرج صحنه گشوده پلیس بازداشت سه نفر: 30-سال-قدیمی ماریو Chacon از گلندورا دستگیر شد ظن باتری در یک افسر پلیس; 33 ساله جاشوا Wilson لس آنجلس دستگیر شد به ظن اینکه یک گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم; و 53 ساله دیوید دیکسون همچنین از لس آنجلس دستگیر شد جنایت حکم.

تبلیغات

سخنگوی پلیس لس آنجلس مایک لوپز تا به حال گزارش شده است که چهار نفر دستگیر شدند سهشنبه, اما رسمی شمارش شد و بعد اصلاح شود.

به گزارش پلیس لس آنجلس این حادثه را برانگیخته بود توسط معترضین بودند که تهاجمی به سمت ماموران از ابتدا. چهار افسران برای درمان جراحات جزئی.

اما معترضان می گویند که پس از 44 روز مستقیم از تظاهرات علیه خشونت پلیس در مرکز شهر لس آنجلس و در آن افسران پلیس لس آنجلس است که با استفاده از نیروی بیش از حد که در سمت چپ یک مرد معلول از صندلی چرخدار و یک نوجوان مبتلا به آسم دچار تشنج در خیابان.

“این واقعیت که خشونت هنوز هم اتفاق می افتد این است که وحشیانه” گفت: تایسون سوزوکی رئیس سازمان فعال مدافع آن شده است که منجر به تظاهرات شروع خارج از شهرستان سالن.

تبلیغات

در مورد نیروی مورد استفاده در برابر معلولان و نوجوان سخنگوی پلیس لس آنجلس جاشوا Rubenstein روز پنجشنبه گفت که جزئیات آن برخوردهای تحت بررسی هستند.

اوارگان, اوبراین 25 ساله از معترضان گفت: پلیس ضد شورش با مگس کش زدن و وسایل نقلیه به نظر می رسد به ظاهر از هیچ جا را به محاصره این گروه از حدود 15 معترضان به مراتب outnumbering آنها را پس از آن با آب بطری اسپری افسران. Morachnick توصیف گروهی از معترضان به عنوان “شدت خشونت پرهیزی” و او نفهمید که چرا آنها هدف قرار گرفته توسط افسران.

“ما غیر مسلح. ما از برگزاری علائم. ما شد و گفت پرداختند. و ما در ملاقات با ضد شورش با باتون و پرقدرت تنه زدن” از افسران پلیس Morachnick گفت.

تصویری را نشان می دهد ویلسون در یک صندلی چرخدار هل دادن ماموران دور. او به زمین افتاد و تضعیف خود را خاموش خود را بر روی صندلی چرخدار هنوز هم هل دادن ماموران دور.

تبلیغات

در این ویدئو افسران هل معترضان با باتوم به معترضان اقدام به کمک مرد در صندلی چرخدار. افسران تحت فشار قرار دادند و او را به زمین و دستبند او را. یک افسر برداشت مرد بر روی صندلی چرخدار و پرتاب آن باعث یک چرخ به سقوط تصویری را نشان می دهد.

ویلسون به حال شده در خیابان اعتراض برای چند روز دیگر معترضان گفت. این ویدئو نشان داد هرگز ویلسون برای رسیدن به یک اسلحه گرم و یا کیسه های خود را.

افسران “نشان داد که هیچ پشیمانی بعد از ریختن یک مرد در یک صندلی چرخدار بر روی زمین و پس از کوبیدن این مرد جوان با یک باتون ارسال او بر روی زمین با یک تشنج,” اوبراین گفت.

تبلیغات

در بخش دیگری از خیابان, ویدئو نشان می دهد که 17 ساله الیوت سانچز بر روی زمین دچار تشنج و گریه.

در یک مصاحبه سانچز گفت: یک افسر بود درخواست معترضان برای روشن شدن خیابان ها و پیاده روی به سوی او به عنوان سانچز شدت عقب مانده است. سانچز خواسته افسر خود را نشان دهد و گفت که او با ضربه باتوم در قفسه سینه و گردن باعث او را به سقوط به زمین و دچار حمله آسم و تشنج.

جمعیت التماس برای یک آمبولانس که بیشتر افسران وارد صحنه معترضان گفت.

“چرا شما را آنقدر نظامی اما شما حتی نمی تواند به ارمغان بیاورد … طبیب?” یک مرد شنیده می شود گفت: از طریق یک بلند گو حرف زدن. “ما فقط نیاز به یک طبیب.”

تبلیغات

سانچز گفت: او را بازداشت گرفته شده پس از درمان در بیمارستان و با توجه به استناد برای مقاومت در برابر بازداشت.

“من درک نمی کنم که چگونه آنها در نظر من مقاومت در برابر دستگیری اگر من با داشتن یک تشنج,” او گفت: به عنوان او رفت و به اعتراض دوباره مرکز شهر.

روبنشتاین در تضاد نوجوان حساب. او گفت که اگر چه سانچز بود تحت فشار قرار دادند او زده با باتوم و نه او بود دستگیر شد. او نمی تواند تایید کند که آیا سانچز داده شد استنادی چرا که او یک جزئی Rubenstein گفت.

“وجود دارد که استفاده از زور و به اعتقاد من او تحت فشار قرار دادند اما من نمی دانم که این جزئیات در پشت آن” او گفت:. “که تحت بررسی است. محققان می گویند این یک حرکت باتون اعتصاب است.”

تبلیغات

سوزوکی در توصیف این پلیس فعالیت بعد از ظهر سه شنبه به عنوان نظامی و غیر انسانی است.

“آنها آماده رفتن به,” او گفت:. “آنها شبیه آنها در برخی از مرتب کردن بر اساس حالت های بازی مانند این است که آنها بازی … ‘Call of Duty.’ برای آنها آن را فقط به نظر می رسید مانند یک قطره در سطل است.”

روز پنج شنبه در لس آنجلس به نسخه خود را از آنچه تا به حال آشکار شد. با توجه به دستور پلیس افسران انجام تحقیقات مربوط به دو زن است که به نظر می رسد “در این میان سلامت روانی بحران است.” افسران برنامه ریزی شده را به یک بیمارستان برای ارزیابی است.

در این تحقیق آنها شاهد دیکسون فریاد در و هل دادن یک مرد دیگر. در حالی که افسران “آماده به ترک منطقه” با دیکسون و دو زن یک گروه از حدود 50 معترضان محاصره افسران و شروع به شعار پلیس در بیانیه ای گفت:.

تبلیغات

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور گفت که “وجود برخی اختلاف” بین ماموران و معترضان و مخالفان آغاز شد “زور و اجبار حمله به افسران.”

با توجه به LAPD بیانیه ویلسون “پانچ یک افسر در چهره و استفاده از نیروی رخ داده میان مأموران و ویلسون.” محققان یک اسلحه پر در ویلسون کوله پشتی که حلق آویز شده بود در صندلی چرخدار خود با توجه به دستور پلیس.

“او ضرب و شتم ماموران و پانچ یک افسر سعی باتوم به دور از افسر” مور گفت. “و به طوری که آنچه اتفاق افتاد که با اعتراض. آن را تا حد زیادی مسالمت آمیز اما نه در آن قسمت از خشونت است.”

در ضمن با توجه به LAPD, ❄ تلاش برای گرفتن یکی از افسران “تجهیزات” و دیگری “استفاده از زور رخ داده است.” پلیس گفت ❄ سعی کردم به یک باتون از یک افسر تحت فشار قرار دادند و یکی دیگر.

تبلیغات

Rubenstein گفت: این حادثه هنوز در دست بررسی و کارآگاهان به بررسی بدنه دوربین و یونان از این منطقه است.

بار نویسنده کارکنان سیندی چانگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>