او شناخته شده به عنوان ‘top شات. در حال حاضر یک L. A. پلیس در مرکز تیراندازی مرگبار

فقط 23 سال و در نزدیکی شروع زندگی خود را در اجرای قانون تونی مک براید حصيري با جوانی و سرزندگی. کشت از فیلم های آنلاین نشان می دهد اداره پلیس لس آنجلس مامور انفجار دور در اهداف با جایزه سرعت و دقت در تفنگ محدوده در سیمی ولی کوهپایه.

مک براید, یک افسر پلیس لس آنجلس را نیوتن بخش اخراج آرایه ای از تفنگ ساچمه ای اسلحه کمری و تفنگ. او cavorted و از میان گاهی اوقات در نظر هالیوود glitterati استفاده می شود که همان جرقه محدوده به سنگ تیز کردن gunplay استفاده می کنند برای فیلم و تلویزیون. زمانی که ستاره کیانو ریوز فریاد زد به پلیس لس آنجلس بخش در یک فیلم پلیس جوان خندید و با لذت. “هی او می داند!,” او گفت: کف زدن. “Shootin’ نیوتن!”

اما کمتر از دو هفته پس از ارسال آن ویدئو, مک براید تفنگ با استفاده از تبدیل مرگبار به صورت جدی.

در وسط ناهنجار خیابان جنوبی از مرکز شهر در آوریل 22, او در مواجهه با یک مرد برگزاری یک تیغ برش جعبه. او اخراج شش عکس از Glock 17 ضربه دانیل هرناندز با هر دور و قتل 38 ساله نصب فرش و پدر یک دختر نوجوان.

تبلیغات

Undated photo of Daniel Hernandez with his daughter Melanie.

عکسي از دانیل هرناندز با ملانی. هرناندز کشته در تیراندازی پلیس لس آنجلس در آوریل 22.

(Hernandez خانواده)

هر چند هرناندز خانواده به سرعت اعتراض کردند که مک براید استفاده از نیروی بیش از حد این حادثه به دست آورد گسترده تر توجه تنها یک ماه بعد پس از کشتن جورج فلوید باعث ملی دیوانگی بیش از پلیس رفتار است. در حال حاضر هرناندز مرگ تبدیل شده است یک علت حامله, vintag, اعتراض شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و سوال توسط یک نامزد برای دادستان منطقه.

مک براید حامیان دفاع از او به عنوان یک افسر در تلاش برای محافظت از خودش و از یک مرد خطرناک. هرناندز خانواده و وکلای آنها می گویند این تیراندازی تجسم نابینایان استفاده از زور است که خالی از سکنه, سیاه و لاتین جوامع برای نسل های.

“آیا ما می خواهیم افسران پلیس به gunslingers یا به زندگی می کنند تا به پلیس لس آنجلس شعار ‘برای محافظت و خدمت به’?” گفت: Arnoldo کاسیاس یک وکیل به نمایندگی از هرناندز ،

تبلیغات

پلیس با استفاده از نیروی متخصص اد Obayashi دفاع مک براید به عنوان یک مامور انجام کار خود را در آنچه که او به نام “clear-cut توجیه تیراندازی است.” Obayashi گفت که او متقاعد شد پس از تماشای فیلم از این حادثه. “کاملا وجود دارد هیچ شکی در ذهن من,” او گفت: “این افسر در مواجهه با یک تهدید فوری برای زندگی خود را.”

مک براید و اقدامات او را باعث شدید بحث تا حدودی به دلیل اصل و نسب او. پدر جیمی یکی از نه مدیران پلیس لس آنجلس قدرتمند كارگري و درگیر شد در شش تیراندازی در طول 11 سال او اول در کار است.

وفاداران می گویند جوانتر مک براید نباید قضاوت اعمال پدر خود را خوب یا بد است. منتقدان از جمله لس آنجلس دادستان منطقه نامزد جورج Gascon می گویند سالمند مک براید را تحت تاثیر قرار خواهد آن را سخت برای هرناندز خانواده به یک دادرسی عادلانه. آنها را به نام دولت و دادستانی کل به گام به بررسی است.

تبلیغات

اما پلیس با تجربه محلی روش می گویند این شهر سیستم برای بررسی نیروی مرگبار وعده های برق مربوط به بخش نیروی, بخش تحقیقات مستقل و بازرس کل, فرمانده پلیس میشل مور پلیس غیر نظامی کمیسیون و دفتر دادستان منطقه. این بررسی می تواند یک سال است.

مک براید در حال حاضر به طور منظم در گشت وظیفه بوده است غوطه ور در جهان از پلیس پس از دوران کودکی خود را در حال رشد در شهرستان ونتورا که در آن او را در لباس پدر او ، او وارد آکادمی پلیس در 20 و شد “top shot” در کلاس خود را با توجه به فرسوده بود جلد پروفایل آبی را فشار دهید یک فروشگاه برای یک سلاح گرم و مهمات و شرکت.

او بعد از تمرین تیراندازی در Taran تاکتیکی نوآوری یک Simi دره محدوده عکسبرداری و تفنگ خروجی متعلق به Taran ساقی. ساقی ریز شرکت خود را از کانال های رسانه های اجتماعی با ویدئوها از بارگذاری مناسب مدل و هنرپیشه تیراندازی در کتاب ها و اهداف دیگر است. معمولا آنها در مسابقه در برابر یک ماشین حساب ،

“این چیزی است که من شناخته شده برای” باتلر گفت: Los Angeles magazine. “دختران زیبا که ساقه به عنوان خوب به عنوان آنها نگاه کنید.”

تبلیغات

مک براید را با حضور افراد مشهور مانند ریوز و سابق لیکرز ستاره ریک فاکس جذب نمرات malaysia که باران او با یک پیشنهاد ازدواج و تعارف در مورد “#badass” راه. یکی پیرو تلقی مک براید به “#HottestCopEver.”

اما هرناندز خانواده معتقد است که کف rapid-fire ویدئوها نمایشگاه یک نوع از تفنگ استفاده نمی سازگار با پلیس لس آنجلس سیاست نیاز به اندازه گیری و عمدی نیروی.

ساقی بازگشت نیست یک تماس تلفنی درخواست نظر برای این مقاله. وکیل لری هانا گفت: مشتری خود را, مک براید, رفتار ستودنی در یک پیچیده و به سرعت در حال تحول صحنه که منجر به رویارویی با هرناندز.

تصویری از صحنه سوابق مک براید به سفارشات متعدد به هرناندز به دست برداشتن و رها کردن چاقو. (در واقع یک تیغ کاتر مانند است که هرناندز انجام شده برای فرش نصب و راه اندازی و کار و خانواده اش گفت.) او hewed نزدیک به او LAPD آموزش و دیده می شود در فیلم هانا گفت: “انجام همه چیز را او می تواند به deescalate این وضعیت است.”

تبلیغات

مرکزی در بررسی این قسمت خواهد بود تصویری از مک براید بدن دوربین و از گوشی های تلفن همراه دو غیر نظامی.

ضبط آشکار یک صحنه هرج و مرج اوایل شب از مارس 22 در وسط سن پدرو خیابان در نزدیکی شرق 32nd خیابان. شاهدان به یاد می آورد که هرناندز sped شمال تا خیابان شلوغ در یک وانت توفنده به یک ماشین دیگر و رها کردن یک پنج خودرو واکنش زنجیره ای.

یک پزشکی قانونی کالبد شکافی بعدها نشان می دهد که هرناندز به حال متامفتامین در سیستم خود را. گفته او را رد کرد و هر گونه کمک و به نظر می رسد به برش خود را در کابین کامیون خود را. (یک معاینات پزشکی بعد از آن اشاره کرد کاهش علائم هرناندز ساعد.)

در حدود 75 ثانیه از وقت او پا را از ماشین گشت تا او اخراج او اولین شات مک براید تا به حال به روند بسیاری از اطلاعات: ارسال گزارش از یک پلیس اپراتور فریاد برخی از ده ها تن از تماشاگران و یک گزارش که راننده وانت در تلاش بود تا به خودش صدمه دیده است.

تبلیغات

مک براید به سرعت درخواست پشتیبان گیری. او به نام او شریک “آیا ما کمتر کشنده?” تیم ملی پلیس خودروهای مجهز به کیسه لوبیا تفنگ ساچمه ای یا فوم پرتابه پرتاب. مک براید را پرس و جو در مورد سلاح های جایگزین ظاهرا بدون جواب رفت.

در طی حدود 15 ثانیه او تلاش برای جلوگیری از هرناندز با یک سری از هفت دستورات صوتی اول “به من اجازه دیدن دست خود را!” سپس “ماندن در سمت راست وجود دارد!” سپس سه بار: “رها کردن چاقو!”

هرناندز نگه داشته در حال حرکت به آرامی به سمت او پرتاب هر دو اسلحه را از طرف او. مک براید فرمان “رها کردن آن را!” نهایی زمان یک لحظه قبل از شلیک دو عکس. هرناندز keeled به جلو به آسفالت اما به سرعت خودش را به بالا و رو به جلو است. مک براید اخراج دو دور بیشتر و سپس نهایی دو به عنوان هرناندز نورد بر روی زمین است.

تبلیغات

مک براید تصمیم گیری خواهد شد شکسته و تجزیه و تحلیل شات با شات. پلیس لس آنجلس را به استفاده از زور در سیاست می گوید این افسر را قضاوت خواهد گرفت “از دیدگاه معقول افسر پلیس لس آنجلس مشابه با آموزش و تجربه در همان وضعیت است.”

یک افسر باید منطقی اعتقاد دارند او نیاز به استفاده از نیروی مرگبار “برای دفاع در برابر یک تهدید قریب الوقوع از مرگ یا آسیب جدی بدن به افسر و یا به شخص دیگری است.”

هرناندز پدر و مادر و 14-year-old daughter استدلال می کنند از طریق وکلای مدافع خود را که مک براید می تواند انجام داده اند بیشتر به deescalate رویارویی. او ممکن است به عنوان مثال باید پا پشت اطرافیان خودرو به خرید آنها می گویند. آنها ادعا می کنند که او پاسخ داد مانند تیرانداز رقابتی دیده می شود در فیلم مسابقات به گرفتن عکس.

“او دوست دارد به ساقه همه این چیزها به همان سرعتی که او می گفت:” کاسیاس وکیل برای هرناندز ، “بدیهی است که در تضاد کامل با اندازه گیری محتاط افسر پلیس, برگزاری نمایشگاه احترام به زندگی است. این نه یک فیلم.”

تبلیغات

اما هانا مک براید وکیل شمارنده که افسر چاره ای به حال مواجه خاموش در برابر یک می دوزند مرد با یک سلاح است که مطرح شده یک تهدید قریب الوقوع است. او اضافه کرد که مک براید مشغول به کار سخت به استاد تمام جنبه های آموزش خود را از جمله deescalation تکنیک های ارزیابی تهدید و تیراندازی مهارت های خود را.

“او تا به حال ترس در همه زمان ها و تیراندازی در کسی او احساس شد در آینده او و … نسبت به دیگر شهروندان که در خارج وجود دارد” هانا گفت: استدلال به خلاف “بازی سیاست است.”

اکو مک براید عکس تا به حال به ندرت پژمرده زمانی که بحث در مورد تیراندازی شروع شد و در طول زباله-پهن کشش سان پدرو خیابان که در آن هرناندز درگذشت.

اطرافیان شات تصویری از رویارویی پخش آن زندگی می کنند را بر روی Facebook. “آنها را به ساقه!” یک مرد می گوید: در زبان اسپانیایی به فیلمساز که retorts: “نه آنها. او یک چاقو. او در راه رفتن به سوی او.”

تبلیغات

تیراندازی احساس غیر ضروری برای برخی از مردم زندگی در خانه های موتوری و تریلر همراه سن پدرو خیابان.

اسرائیل Espinoza, 75, گفت که او به طور خلاصه صحبت به هرناندز فقط پس از شکست ماشین را به توقف آمد. او را دیدم جعبه برش هرناندز حمل و فکر آن خطرناک نیست.

Yolanda مدیسون, 56, گفت که او نیز صحبت به هرناندز به عنوان او خارج شد وانت خود را. “من به او گفتم به تسلیم شدن و یا رفتن آنها به او را به ساقه” مدیسون گفت.

“آیا آنها باید به او شلیک شش بار ؟ آنها باید به او شلیک کنید در حالی که او را؟” Espinoza پرسید. “آنها حتی بسر برده او و پس از او مرده بود. این چیزی است که ما در حال به پلیس گوشت مرده.”

تبلیغات

Obayashi استفاده-از-نیروی مشاور به یک ایالت انجمن آموزش پلیس و افسران به نام هرناندز اقدامات — در حال پیشروی به سمت افسر و پس از آن سرچشمه به سمت بالا حتی پس از ضربه — “خشونت تهاجمی است.” او گفت: مک براید تا به حال هیچ چاره ای اما برای “پایان دادن به تهدید” در هنگام هرناندز lurched به جلو حتی پس از اصابت گلوله.

مختصر خود را روبرو می شوند در خیابان های لس آنجلس خواهد طنین ماه بعد به خصوص برای مک براید و برای هرناندز ،

یازده سال قبل از آن برگزار شده بود در خانه وقتی که او ادعا کرد که سهوا اسپری یک افسر پلیس لس آنجلس با یک شلنگ باغ. افسر وارد شده بود به سوال خانواده برای نوشیدن در خود ایوان جلو.

افسران اسپری فلفل او کشیده و او را به استخر شنا کودکان و سر خود را به آب با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط هرناندز. زمانی که او گفت که او نمی تواند نفس افسران گفته خندید و dunked سر خود را دوباره.

تبلیغات

طرح دعوی در دادگاه اخراج شد.

هرناندز باقی مانده بود در همان جنوب لس آنجلس, خانه, زندگی با پدر و مادر خود را و کار در خانواده ها کف کسب و کار. او صحبت شده بود با هیجان در مورد grand quinceanera جشن او برنامه ریزی شده خود را به علامت دختر 15th birthday بعد از این سال. “او زندگی می کردند به او گفت:” مادر دختر کلودیا Sugey چاوز.

تیراندازی حوادث که معده تان شدیدا حوادث برای تمام افسران مک براید وکیل گفت. برای او, مارس 22 حادثه “بسیار سخت بوده است” و او امیدوار است او هرگز به تکرار. اما تعهد خود را به عنوان یک افسر پلیس به “کمک به افرادی که نمی توانند خود را به کمک” است منحرف هانا گفت.

پس از تیراندازی مک براید گرفته شده پایین Instagram پست های که تا به حال جذب نزدیک به 47,000 پیروان. در یکی از موارد هنوز هم قابل مشاهده در وب بایگانی مک براید می گوید: “من می توانم صادقانه بگویم که من عاشق کارم هستم و نمی توانم خودم را در انجام هر چیز دیگری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de