اجتماعی-فاصله جاز فانک و چهار دوره غذا ؟ بله لطفا.

من ایستاده بود در یک جای گرم سالن انتظار یک ساختمان در بولدر در روز پنج شنبه شب در انتظار یک سوار آسانسور به طبقه چهارم به ناهار خوردن در Corrida و گوش دادن به موسیقی زنده. حدود ده خوش پوش, ارتباط جنسی, ایستاده اجتماعی فاصله نزدیک و صدای مکالمه خود را برای چندمین بار کردن دیوار.

دو پر جنب و جوش کمی تست گاوداران شرکت کرده بودند نشان می دهد اولین بار پشت سر هم از آسانسور. در راه خود را به درب یکی از آنها فریاد “شما بچه ها لذت بردن از!”

“آنچه که یک شب” رفیق خود را chimed در ebulliently. “برویم!”

که به نظر می رسید مانند یک نشانه خوب است. این 2020, بعد از همه, از یک سال است که ضرب و شتم آن مادر بزرگ بیش از گذشته Twinkie و احساس بد در مورد آن را در صبح است. من نیاز به معاش و سرگرمی زندگی می کنند. اگر 5:30 p. m. نشان می دهد برانگیخته است که نوع پاسخ عاطفی چه نوع از دوربین مخفی لذت دراز در فروشگاه برای 8:15 p.m نشان می دهد ؟

این رویداد به نام شام خوردن از خارج وجود دارد, جفت غذا و موسیقی زنده و قرار شد در 11E1even گروه است که میزبانی مجازی کنسرت تحت زنده از خارج وجود دارد moniker.

من در نهایت گرفته تا آسانسور با دو مرد در مانتو اسپرت. من احساس underdressed برای یک لحظه تا زمانی که متوجه شدم آنها نیز عینک, کوتاه, و, فلیپ فلاپ. به زودی من در یک فضای باز رستوران در طبقه چهارم. برای یک لحظه من فکر کردم من می خواهم به لبه پاسیو و زل زل نگاه کردن با توانا خشم بر انسان موریانه پایین. سپس من به یاد متوسط درآمد در بولدر و تشکر my lucky stars آنها می خواهم به من اجازه داد در و comped بلیط من.

من برداشت یک جدول تا مرحله و پس از waiving کردن چندین کوکتل (من هدر رفته من نوشیدن در 20s) کارکنان در Corrida نوع به اندازه کافی به رفت و آمد من با چهار ویژه ساخته شده “mocktails” برای هر دوره. من مسخره shitfaced تا آخر شب.

چهار وعده غذای آغاز شده با گوجه فرنگی و هندوانه سوپ گاسپاچو که به رغم صدایی راست از یک منو در آمریکا روانیبود نور و فقط کمی شیرین است. آن را خوشمزه بود و من می خواهم که نوک کاسه بر سر من تا به حال که نشده ناپسند در چنین جریمه استقرار. من تنها تجربه قبلی با هشت پا بوده است و در همه شما می توانید خوردن بوفه. این لاستیک و شما به سختی به یاد داشته باشید داشتن خورده آن را هنگامی که شما از خواب بیدار از مسمومیت غذایی کما شش هفته بعد. آشپز در Corrida آیا هشت پا هست و پنج شنبه ممکن است مشخص شده اند بعد من تا به حال بهترین کالاماری از من جوان داغ زندگی است. این غذای اصلی گوشت گاو wagyu شد, مناقصه, خوش طعم و کاملا پخته شده است. برخی از سس به پایان رسید تا در نوت بوک من به عنوان من با عصبانیت و با شتاب ، من احتمالا برای خوردن آن بعد از آن. من نمی توانم دروغ است. باسک-سبک کیک پنیر بود و به همین ترتیب ارزش نوشتن histrionic عشق شعر در مورد.

Roasted octopus and calamari from Corrida in Boulder.گسترش

بو هشت پا و کالاماری از Corrida در بولدر.

جان خرس

من قصد دارم به غذا خوردن در Corrida برای صبحانه و ناهار و شام هر روز از هفته از این پس تا روز مرگ من. صرفه جویی در من یک جدول.

همانطور که برای موسیقی است.

جهان پر است از بد جاز combos که قبل از COVID19 قفل شده ترین موسیقی زنده در آن ضرب المثلی زیرزمین در رستوران فانتزی برای بی تفاوت شام. پنج بچه ها که بازی بی کلام جاز فانک کلاسیک در پنج شنبه شب نمی شد یکی از کسانی که از combos. نوازندگان دومینیک Lalli و جرمی Salken بزرگ عظیم; Joey پورتر و گرت Sayers از Motet و اریک “بنی” بلوم از فانک و برگ کاهو بودند همه virtuosic با انتخاب ابزار.

این گروه این ماجرا حدود یک ساعت و 10 دقیقه شش آهنگ در موسیقی جاز و آن را احساس مانند یک نمایش واقعی نه اتفاقی موسیقی برای مردم را به چشم پوشی در حالی که آنها شراب نوشید زوج با هر دوره. آنها شروع به خاموش با دو Herbie Hancock کلاسیک و جاز فانک موسیقی ممکن است برای هر کسی که می گوید او و یا او نمی مانند Herbie Hancock است:

یک: دروغ گفتن.
B: نه شنیده Herbie Hancock.
C: Herbie Hancock و او را فقط به دید شما.

نگاه من به سمت 50ish مردم در حضور و در حالی که یک زن و شوهر و یا دو ممکن است چت و واقعا توجه بسیاری از مردم به نظر می رسید در شیار. سر تکان داد. پا شنود گذاشته باشند. یک زن و شوهر بازی هوایی درام. گهگاه بازیکن شاخ شکوفه خواستار مخاطبان را تشویق دوستان خود. من هرگز دیده می شود یک جاز فانک لباس با اعتیاد به مواد مخدره مرد قبل از. آن زیبا بود.

آنها گیر کرده به موسیقی گفت: “با الهام از آنها در طول سال — Hancock فردی هابرد جاشوا Redman و Gil Scott Heron — و نوازنده ساکسیفون Lalli تشکر جمعیت چندین بار این فرصت را به بازی زندگی می کنند.

“چه مدت است که از شما شنیده ام موسیقی زنده” از او پرسید: هیچ کس به طور خاص است.

کسی در پشت فریاد نشان می دهد او می خواهم حضور داشتند.

“بود که در ماه ژانویه!”

تا آنجا که من لذت می برد این شانس را به شنیدن موسیقی زنده, دوباره, دیدن شادی در پخش مواجه شد نقطه بالا از شب. Salkin با مته سوراخ سعید لبخند به سمت پایان مجموعه. حتی اگر فقط یک لحظه زودگذر من آن را دیدم. من یک نویسنده هستم تجارت و استفاده به امتناع از ظهور این اروادا پناهگاه های زیرزمینی (سطح باغ آپارتمان) پس این همه گیر وحشتناک آن را به عنوان نه بیش از حد گرفته از من. من در حال حاضر قوز بیش از یک صفحه کلید. اما نوازندگان حرفه ای که می توانید زنده موسیقی ؟ که باید مانند از دست دادن یک اندام یا یک تکه از یک روح. تماشای این پنج بچه بازی آزادانه سازمان تنظیم — گاهی اوقات آنها به نظر می رسد به بحث در مورد آنچه برای پخش آهنگ بعدی بود که به خوبی به عنوان غذا. و بود که غذای خوب است.

یک بلیط برای نشان می دهد هزینه $225. آن را قطعا ارزان نیست اما گمان می کنم یک شب در شهر دنور — نوشیدنی, غذا, بلیط به نشان می دهد و اجتناب ناپذیر 50 دلار بلیط پارکینگ — ممکن است که هزینه های زیادی را در یک سال نرمال. اما ما نه در حالت عادی سال است. ما همه گرفتن خطر بیرون رفتن برای غذا خوردن و گوش دادن به یک گروه اما کارکنان در Corrida و سازمان دهندگان این رویداد بودند نگه داشتن همه فاصله گرفته و با پوشیدن ماسک. من احساس به عنوان امن به عنوان من می توانم در این لنگ سال خداوند ما 2020.

آن را به ارزش خطر است. من دیده ام زنده موسیقی دو بار از این جنون آغاز شده و هر دو بار این افتضاح تنش من حمل در اطراف در بالای پشت به تازگی ذوب دور برای چند ساعت در طول و بعد از آن. من نمی خواهد آن را برای اعطا کنه.

بعد از شام خوردن از خارج وجود دارد, رویداد اتفاق می افتد در بلوط در دنور در جولای 23 با موسیقی از اعضای لوبیا سحر و جادو, جدید, Mastersounds بزرگ و غول پیکر, به دنبال یک رویداد در یک محل خصوصی, در جولای 25 با غذا از آشپز مرلین Vernier و ساکنان. برای اطلاعات بیشتر در مورد ناهار خوردن از خارج وجود دارد را بررسی کنید livefromoutthere.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de