USC پرداخت می شود رئیس جمهور سابق C. L. حداکثر Nikias بیش از $7.6 میلیون نفر در خروج بسته

وقتی C. L. حداکثر Nikias سرنگون شد به عنوان رئیس جمهور از USC در میان رسوایی سوء استفاده جنسی, مربوط زمانی, پردیس, متخصص بیماریهای زنان دانشگاه امنا فرستاده او را با یک بسته جبران خسارت است که بیش از $7.6 میلیون, با توجه به تازگی منتشر شده مالیات براده.

این براده های عمومی ساخته شده توسط این دانشگاه در این هفته پوشش 2019 سال مالی یک دوره که در طی آن Nikias خدمت فقط 38 روز به عنوان رئيس جمهور. او پا را در ماه اوت همان سال در دانشکده و دانشجو خشم بیش از دست زدن به دکتر جورج Tyndall دانشجویی مرکز بهداشت پزشک متهم به سوء استفاده و اذیت و آزار دانش آموزان برای چند دهه.

USC مدیره دفاع پرداخت در بیانیه ای گفت: لازم بود برای رعایت شرایط Nikias’ قرارداد و “به منظور حرکت رو به جلو با یک رهبری تغییر دهید.”

“این هیئت همچنین توافق کردند که به برخی مقررات دیگر برای سرعت بخشیدن به [Nikias’] خروج قبل از پایان سه سال عبارت” بیانیه ای گفت:. “جبران منعکس کننده پول را به او بدهکار برای حقوق بازنشستگی و مزایای دیگر که برخی از آنها در تاریخ به قرارداد او وارد شده زمانی که او رئیس جمهور شد در سال 2010.”

تبلیغات

Nikias به طور جداگانه دریافت $3 میلیون وام از دانشگاه برای خرید یک ساحل منهتن خانه قبلا متعلق به ESPN شخصیت کالین گاو چران.

Nikias که باقی می ماند یک USC استاد و یک عمر متولی نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. اما آیات بلافاصله موجب بحث.

دایان Ghirardo یک معماری استاد و مورخ است که به تدریس در USC از سال 1984 به نام Nikias’ خروج بسته “رسوا,” “نفرت انگیز” و “فراتر از باور است.” Ghirardo که همچنین یک عضو نگران دانشکده USC رد این تصور که چند دلار جایزه شد لازم است به نوبه خود در زمان تصدی خود به عنوان رئیس جمهور گفت: آن نمایش داده می شود در مجموع بی توجهی به پاسخگویی.

“شما آتش او را” او گفت:. “اگر او نمی کند استعفا شما آتش او را و شما رو زمینه را برای اخراج او.”

تبلیغات

استنلی طلا امانت که حفظ یک دوستی نزدیک با Nikias گفت: جبران شد “مناسب و مناسب است.”

“آن چیزی که مورد موافقت قرار گرفت به کل هیئت مدیره خواست توسط رئیس [ریک] کاروسو و واندا Austin” طلا گفت: با اشاره به متولی شد که رییس جمهور موقت در پی Nikias’ استعفای. Austin بازنشسته هوافضا اجرایی دریافت یک پایه غرامت از حدود 600,000 برای ریاست بیش از یک انتقالی پر سر و صدا سال به عنوان رییس جمهور موقت. در سال گذشته کارول Folt گرفت و به عنوان رئیس جمهور.

Nikias شد بسیار محبوب در میان امنا که از قدرت کنار Pacific Rim برای خیلی از تصدی خود.

تبلیغات

یک هسته گروه همچنان به بازگشت او پس از آیات است که شکایت در مورد Tyndall نادیده گرفته شد ، اما به عنوان نمرات دعاوی انباشت اشیاء بدست آمده تا در برابر دانشگاه و ایالتی و فدرال و سازمان های محلی راه اندازی تحقیقات به دکتر و USC روشن شد به بسیاری از در هیئت مدیره است که Nikias نمی تواند همچنان به عنوان رئیس جمهور.

در طول عاطفی امنا جلسه در ماه آگوست 2018, Nikias پایین پا و هیئت مدیره مملو از تنش و اختلافات تایید خروج بسته هر چند جزئیات مالی مخفی نگاه داشته شد.

امنا تصمیم گرفتند به افتخار Nikias’ استخدام توافق شد که مذاکره در سال 2016 reappointment.

او دریافت سالانه پایه جبران $1.46 میلیون برای دو ماه کار همراه با نزدیک به $600,000 در دوران بازنشستگی و معوق جبران خسارت با توجه به اظهارنامه مالیاتی. بزرگترین دسته خود را سخاوتمندانه پرداخت: $5.48 میلیون دلار “دیگر جبران کند.”

تبلیغات

این معلوم نیست چه USC ادامه داده است به او پرداخت برای زمان نقش به عنوان مهندسی و کلاسیک استاد و رئیس جمهور سابق. سلف خود استیون نمونه پرداخت شد در مورد $400,000 یک سال به عنوان رئیس جمهور سابق قبل از مرگ او در سال 2016.

Nikias سابق کشيش که صعود به رئیس جمهور بود که اغلب با اعتبار تبدیل USC به نخبگان موسسه تحقیقات و موفقیت های او — از جمله به مبلغ 7 میلیارد دلار سرمایه کمپین — رسالت او را به بسیاری از دانشگاه های غنی و قدرتمند امنا.

او و همسرش, Niki Nikias, کشت, از اوراق قرضه با بسیاری از در هیئت مدیره سفر با برجسته امنا و خیرین به اروپا و معاشرت با فارغ التحصیلان در سان ولی, که در آن زن و شوهر به خانه دوم.

این Nikiases شد تا نزدیک به دو امنا در خصوص جان Mork و تامارا هیوز منچستر که آنها تعیین شده آنها را در میان کسانی است که می تواند نگه داشتن قدرت از وکیل در مورد آنها شد ناتوان سوابق نشان می دهد.

تبلیغات

طول خروج مذاکرات Nikias نشان داده شد توسط برجسته بورلی هیلز سرگرمی وکیل بروس Ramer دیگر دیرین USC تقویت کننده و امانت که در سال های اخیر به عنوان یک زندگی “امانت” غیر رای گیری موقعیت با هیئت مدیره.

Ramer و طلا, که با این نسخهها کار در Ramer شرکت recused خود را از رای دادن در Nikias’ خروج بسته است.

“من به خودم افتخار بر حفظ عنوان خالص اخلاق به عنوان من می توانم” Ramer گفت: در مصاحبه قبلی در مورد نقش خود در تامین امنیت خروج بسته است. او بازگشت پیام به دنبال نظر.

افشای سنگین پرداخت می آید به عنوان USC هایش با چالش های مالی. علاوه بر ویرانگر مالی تاثیر coronavirus دانشگاه است رقیب با هزینه های حقوقی ناشی از دعاوی توسط صدها نفر از Tyndall سابق بیماران.

تبلیغات

این دانشگاه در حال حاضر پرداخت می شود $215 میلیون دلار برای حل و فصل فدرال اقدام کلاس کت و شلوار و چهره های مالی اضافی از قرار گرفتن در معرض بیش از 600 شاکیان در انتظار موارد است.

طلا گفت که هنگام ارزیابی پرداخت افراد باید توجه داشته باشید آن رخ داده است قبل از همه گیر ناشی از مشکلات مالی برای همه موسسات آموزشی.

“همه با استفاده از یک آینه برای دیدن که همه چیز تغییر کرده اما شما رو برای قرار دادن در زمینه هنگامی که آن را انجام داده بود,” او گفت:.

Ghirardo معماری استاد گفت: میلیون ها نفر با توجه به Nikias آن را روشن است که با وجود حضور زنان در میان USC است امنای دانشگاه باقی می ماند “پسر باشگاه” را از طریق و از طریق.

تبلیغات

“این واقعا سخت است برای شکستن این الگو است. نوشیدن آنها را با هم. آنها گلف با هم,” او گفت:. “اگر آن را خود کسب و کار خصوصی … خواهد آنها را به او داده اند این نوع از بسته ؟ من فکر نمی کنم.”

دیگر پرداخت شد نشان داد در براده از جمله $1.55 میلیون پرداخت به دکتر Rohit Varma که موفق کارمن Puliafito به عنوان دانشکده پزشکی در دین. Varma دریافت پرداخت به موجب توافق با Nikias’ دولت. “دانشگاه است که از نظر قانونی موظف به افتخار این قرارداد” USC سخنگوی Teri اورت گفت: از طریق ایمیل.

Niki Nikias شد پرداخت بیش از $194,000 برای نقش خود را به عنوان “بانوی اول.” با توجه به اورت, Niki Nikias’ استخدام متوقف شد زمانی که شوهر او استعفا داد, اما او هنوز هم دریافت حقوق برای یک سال کامل همراه با قطع پرداخت.

کارول امیر که پا را به عنوان مشاور عمومی در سال 2019 اهدا شد 100.000 دلار جایزه است. در اوایل این سال ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش گسله امیر را برای احتمالا بیش از آن نقش مشورتی دارند به نقطه تضعیف عنوان IX رسیدگی به اتهامات علیه Tyndall.

تبلیغات

دانشگاه کاهش یافته است به نظر پاداش و یا اینکه آیا آن را به دنبال جبران پرداخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>