یک متخصص debunks اسطوره ها در مورد پوشیدن ماسک صورت برای مبارزه با کروناویروس

امریکا را به جریان اصلی پزشکی موسسات خود را داده اند تایید: جهانی پوشش ضروری است برای ملت به پیدا کردن راه خود را از فلج COVID-19 همه گیر و مدارس در جلسه و اقتصاد دوباره راه اندازی شود.

“داده است که به وضوح وجود دارد که پوشش آثار” دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در پخش با مجله آمریکایی پزشکی Assn. “اگر ما می تواند همه را به پوشیدن ماسک در حال حاضر من واقعا فکر می کنم که در آینده چهار, شش, هشت هفته, ما می تواند این بیماری تحت کنترل است.”

یک CDC مطالعه سه شنبه منتشر شد گفت که در اوایل ممکن است یک نظر سنجی تخمین زده است که حدود 76 درصد از بزرگسالان آمریکایی که در سمت چپ خانه در هفته قبل تا به حال با استفاده از یک پارچه صورت پوشش.

یکی دیگر از گزارش CDC در مورد دو مدل مو در یک سالن در میسوری به نمایش ماسک’ قابل توجه اثربخشی در پیشگیری از انتقال بيماري.

تبلیغات

سبک بیمار با علائم تنفسی و در عین حال همچنان به کار در این سالن برای چند روز تنها به بعد تست مثبت برای coronavirus.

این سبک در خدمت 139 مشتریان در حالی که آنها بیمار به طور معمول هزینه های 15 تا 45 دقیقه با هر یک از آنها. هنوز یک مشتری گزارش را تبدیل به بیمار و هیچ یک از کسانی که تست مثبت دریافت نتیجه آزمون. به چه دلیل ؟ دانشمندان بر این باورند که از آنجا که هر دو مدل مو و مشتریان خود را به تن ماسک.

وجود دارد یک میزبان از اسطوره ها در حال گردش است که نشان می دهد که ماسک مورد نیاز نیست و یا به نحوی مضر است. دکتر پیتر چانه-هنگ استاد پزشکی و یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه سان فرانسیسکو به تازگی افشا و خنثی آنها را در یک پردیس تاون هال پانل بحث و گفتگو.

تبلیغات

افسانه شماره 1: شما نمی نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که در خارج از آنجا که نور خورشید را می کشد coronavirus شناور در هوا

که اشتباه است. نور خورشید نمی کند بلافاصله zap coronavirus. در حالی که در خارج از منزل است به طور کلی امن تر از بودن در داخل خانه ممکن است برای دریافت آلوده در حالی که در خارج از. یک مطالعه شناسایی شیوع رخ داده است که در خارج از منزل در یک روستا در بخش مرکزی و چینی در استان هنان.

یک مطالعه اخیر مشخص شد که 90% یا بیشتر از این ویروس خواهد بود ، پس از در معرض بودن به 11 تا 34 دقیقه ظهر نور خورشید در بسیاری از شهرهای ایالات متحده در تابستان. اما این امر تنها به ویروس رسوب بر روی سطوح. “این ترجمه نه به انسان انتقال” چانه-هنگ گفت.

افسانه شماره 2: شما فقط نیاز به یک ماسک اگر شما علائم

نادرست است. مردم با علائم خفیف یا کسانی که آلوده می شوند اما هرگز نشان می دهد نشانه هایی از بیماری را تشکیل می دهند بیش از نیمی از تمام COVID-19 موارد چانه-هنگ گفت.

تبلیغات

بنابراین-به نام سکوت پخش مسئول اکثریت انتقال موارد یک مطالعه اخیر نشان داد. “علاوه بر این چنین سکوت انتقال به تنهایی می تواند به حفظ شیوع حتی اگر تمام علامتی موارد بلافاصله جدا” نویسندگان نوشت.

“صحبت کردن, فریاد, ورزش و آواز نیز می تواند گسترش [ویروس-حمل تنفسی] قطرات در علاوه بر این به آنچه که ما تمرکز بر روی است که سرفه و عطسه زمانی که به کسی است که از لحاظ جسمی بیمار” این مطالعه نشان داد.

افسانه شماره 3: ماسک کاهش سطح اکسیژن خون و افزایش سطح دی اکسید کربن

نادرست است. شده اند وجود دارد تعدادی از اشتباه در رسانه های اجتماعی پست ادعا کرده است که پوشیدن ماسک باعث کاهش اکسیژن و افزایش سطح دی اکسید کربن در خون چانه-هنگ گفت.

تبلیغات

در واقع همه ماسک کافی جریان هوا.

“درست مثل اکسیژن می توانید در دی اکسید کربن می تواند با خیال راحت دریافت کنید,” او گفت:.

آزمایش با استفاده از یک دستگاه به نام صترلزرس تایید کرده اند که با پوشیدن ماسک باعث کاهش خون-اکسیژن. ماسک ها حتی با خیال راحت استفاده توسط بیماران مبتلا به درد شدید ریه بیماری است.

تبلیغات

افسانه شماره 4: هر چیزی غیر از یک N95 ماسک بی فایده است برای محدود کردن انتقال ویروس

دقیق نیست. N95 ماسک قطعا مهم در برخی بیمارستان تنظیمات زمانی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال قرار دادن لوله تنفس پایین بيماران گلو.

اما برای عموم نکته این است که به نگه داشتن بسیاری از پوشنده لباس به طور بالقوه عفونی قطرات تنفسی از فرود در افراد دیگر چشم و بینی و دهان.

یک ماسک کمک می کند تا پوشنده جلوگیری از عفونت بیش از حد: اگر شما نزدیک به یک عفونی فرد یک ماسک را هنوز فیلتر یک مقدار عادلانه از ویروس ذرات. تنفس در یک مقدار کوچکتر از ویروس ممکن است منجر به بیماری یا عفونت خفیف و بدون هیچ ماسک در همه, شما ممکن است در غیر این صورت استنشاق حجم زیادی از ذرات ویروس و که می تواند منجر به علائم شدید و یا مرگ.

“هر ماسک می تواند یک مانع به قطرات تنفسی,” چانه-هنگ گفت. “مناسب و راحتی مهم تر از اضطراب در مورد نوع ماسک می پوشند در جامعه است.”

تبلیغات

با پوشیدن یک ماسک است که در مورد از بین بردن تمام خطر ، آن را در مورد کاهش خطر.

“زمانی که من به شما کلسترول پزشکی … من به شما گفتن شما هرگز برای به دست آوردن یک حمله قلبی. من گفت: آن را به کاهش خطر قابل ملاحظه ای” چانه-هنگ گفت: به عنوان یک مقایسه.

“بنابراین خط پایین این است: پوشیدن هر ماسک که راحت است. و نمی عقده روحی در مورد چه نوع از ماسک شما در حال پوشیدن,” او اضافه شده است.

یک چهره سپر را با یک پارچه مزین کردن در لبه پایین می تواند جایگزین. که چه L. A. مسئولان شهرستان نیاز از افرادی که شغل آنها را به طور منظم در تماس با دیگران اما معاف از پوشیدن چهره و پوشش با توجه به وضعیت پزشکی.

تبلیغات

کارشناسان همچنین هشدار در مورد استفاده از یک نوع خاص از N95 ماسک که دارای یک دریچه است که اجازه می دهد تا یک فرد به نفس متمرکز می شود زمانی که آن را با فرار از.

Nonmedical N95 masks have a valve can let germs escape.

غير N95 ماسک شیر می توانید اجازه دهید میکروب فرار.

(تصویر عکس حسن نیت ارائه میدهد برنتون سیمپسون)

کسانی که ماسک ها در نظر گرفته شده برای محافظت از فرد با پوشیدن آنها — مانند کارگران ساختمانی که مایل به جلوگیری از تنفس در گرد و غبار — اما وحشتناک در یک بیماری همه گیر از آنجا که آنها قیف یک فرد بالقوه عفونی نفس بیرون.

برای تبدیل N95 ماسک که دریچه سوراخ در جلو به سادگی قرار دادن یک قطعه از نوار بیش از خارجی دریچه به پوشش آن کارشناسان بهداشت گفت.

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de