نفس ویروس اعداد نشان می دهد زندگی عادی هنوز دور

ژوهانسبورگ (AP) — آفریقای جنوبی آماده شد و در روز شنبه برای پیوستن پنج کشور بیشتر متاثر از coronavirus در حالی که نفس اعداد در سراسر جهان به یک یادآوری بازگشت به زندگی عادی است که هنوز هم به دور از چشم.

تایید ویروس موارد در سراسر جهان باید در صدر 14 میلیون و مرگ و میر پیشی گرفته اند 600,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی گزارش داد یک روز سابقه ای از عفونت های جدید در بیش از 237,000. مرگ عوارض در ایالات متحده در حال رسیدن به اوج جدید و هند عفونت بیش از 1 میلیون نفر است.

رئیس جمهور ایران ساخته شده شگفت انگیز اعلام کرد که به عنوان بسیاری از 25 میلیون ایرانی می تواند آلوده شده اند دولت-اجرای خبرگزاری ایرنا گزارش روز شنبه. حسن روحانی اخبار جدید وزارت بهداشت مطالعه است که ساخته شده است در دسترس عموم است. ایران دیده می شود بدترین شیوع در خاورمیانه با بیش از 270,000 موارد تایید شده.

کارشناسان بر این باورند که اعداد واقعی در سراسر جهان بالاتر به دلیل تست نمایند. و به عنوان کشورها سعی کنید برای سهولت مستندات جدید موج از موارد را دنبال کنید.

آفریقای جنوبی در روز شنبه می تواند در پیوستن به ایالات متحده آمریکا و برزیل و هند و روسیه به عنوان مهمترین و به شدت ضربه کشورها به عنوان آن موارد در نزدیکی 350,000. زمان مورد روند نشان می دهد آن را به پیش افتادن از پرو.

که می آید به عنوان جهان نشانه ماندلا روز به یاد آفریقای جنوبی و اولین رئیس جمهور سیاه و میراث او از مبارزه با نابرابری. این کشور اما همچنان ترین در جهان نابرابر و مقامات بهداشت هشدار داده اند که این بیماری همه گیر را دراز که لخت است.

“این واقعیت ساده است که بسیاری از مردم آفریقای جنوبی در حال نشستن اردک چون آنها نمی توانند مطابق با سازمان بهداشت جهانی پروتکل در بهبود بهداشت و اجتماعی فاصله بنیاد سابق آفریقای جنوبی اسقف اعظم و همکار صلح نوبل, برنده جایزه دزموند توتو و همسرش لیه در بیانیه ای گفت.

آفریقای جنوبی جدید کانون, Gauteng استان به یک چهارم از جمعیت این کشور را با بسیاری از مردم فقیر زندگی در شرایط شلوغ.

این کشور موارد را تشکیل می دهند تقریبا نیمی از همه در قاره آفریقا. آن دست به گريبان هستند نشانه ای از مشکل به می آیند برای کمتر منابع سازمان ملل وجود دارد.

در هند افزایش 34,884 مورد جدید گزارش شده است به عنوان دولت های محلی همچنان به دوباره تحمیل متمرکز مستندات در نقاط مختلف کشور تنها اجازه می دهد مواد غذایی ضروری لوازم و خدمات بهداشتی و درمانی.

در ایالات متحده, تیم های نظامی پزشکان مستقر شده اند در تگزاس و کالیفرنیا برای کمک به بیمارستان deluged توسط coronavirus بیماران. دو پرجمعیت ترین ایالت هر گزارش تقریبا از 10 ، 000 مورد جدید و برخی از آنها بیشترین مرگ, شمارش از همه گیری آغاز شد.

در چین تعداد موارد تایید شده جدید در COVID-19 شیوع در دور دست در منطقه غربی سین کیانگ افزایش یافته است به 17.

در بنگلادش تایید موارد پیشی گرفته 200,000 اما کارشناسان می گویند این تعداد بسیار بالاتر است که این کشور فاقد کافی آزمایشگاه برای تست. بسیاری از افراد در مناطق روستایی را متوقف کرده اند و با پوشیدن ماسک و thronging مراکز خرید پیش از اسلامی جشنواره عید قربان در اواخر این ماه.

و در بریتانیا دانشمندان در حال ریختن آب سرد بر نخست وزیر بوریس جانسون امید است که این کشور ممکن است از ظهور مستند و بازگشت به حالت عادی توسط کریسمس.

اپیدمیولوژی جان ادموندز یک عضو از دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری گفت: بازگشت به قبل از همه گیر نرمال است “یک راه طولانی کردن متاسفانه” بدون یک واکسن برای ویروس.

بریتانیا ثبت نام بیش از 45,000 COVID-19 مرگ و میر بالاترین در اروپا است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de