ستون: نفس نفس زدن ترس و تنهایی. آنچه آن را مانند به مرگ یک COVID-19 مرگ

آنها التماس برای کمک به. آنها flail. چشمان خود را پر کنید با ترور.

“ما مردم که در حال نشستن در رختخواب و آنها تنفس مانند آنها در حال اجرا ماراتن در سرعت کامل” دکتر گفت: Adupa رائو های ریه و مراقبت های ویژه متخصص در کک بیمارستان از USC.

“آنها در حال تنفس سریع و عمیق آنها در حال تلاش برای گرفتن نفس خود را” رائو گفت. “این تقریبا مانند شما در حال تماشای یک ماهی قرمز از آب نفس نفس زدن به هوا و آن را هرگز نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید.”

مانی علي اورژانس پرستار در USC Verdugo تپه بیمارستان توصیف صحنه وجود دارد در تقریبا یکسان از نظر.

تبلیغات

برای بیماران “مثل این است که در زیر آب و در تلاش برای شنا کردن به سمت بالا و شما می توانید بینی خود را بالای آب” علي گفت.

او شده است یک ER پرستار برای 10 سال پس از کار به عنوان یک امدادگر و راننده آمبولانس اما علي توصیف ویروس به عنوان نامرئی دشمن با بیمارستان ها به عنوان جبهه. او به یاد می آورد یک موج از بیماران با عجله از خانه نقاهت. بسیاری از آنها در مه آلود تغییر متحده قادر به ارائه نام خود و یا سایر اصول. در برخی از روزها جریان بيماران سریع و ثابت برخی از آنها خفیف بیمار و برخی در وحشت.

“مبارزه آنها سعی کنید به خارج شدن از رختخواب سعی کنید به جلو و همه چیز و ترک. … برخی از آنها حتی ممکن است گفت: “به من کمک کند به من کمک کند به من کمک کند. من نمی توانم نفس بکشم به من کمک کند'” علي گفت. “آنها می گویند, ‘صرفه جویی در زندگی من در حال حاضر. در بسیاری از کلمات و بدون کلمات. فقط با راه آنها نگاه کنید. آنها می خواهند برای گرفتن شما به عنوان اگر من به برخی از سحر و جادو پزشکی من می تواند آنها را و من آرزو می کنم من.”

آن را ندارد به این راه. ایالات متحده تا به حال تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از COVID-19 مرگ و میر به عنوان آینده نزدیک ترین کشور پس از پنج ماه از شکست ملی, رهبری, اتفاقی سیاست های محلی در تست ردیابی و بازگشایی و گسترده عمومی مقاومت به پایه اقدامات احتیاطی ساده که می تواند زندگی را نجات داد.

تبلیغات

پیش بینی سکون تابستان تا به جای تبدیل شدن به تابستان افزایش, با سابقه و رکورد تعداد موارد جدید در کالیفرنیا و جاهای دیگر. (به یاد داشته باشید زمانی که رئیس جمهور تهمت با اطمینان پیش بینی کرد که در گرم آب و هوا خواهد کشتن ویروس؟) و در عین حال ما هنوز هم ذهن ترا درهم میشکنند مقاومت را تغییر دهید. فقط چند روز پیش در حیاط خلوت خود ما اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش توصیه می شود که مدارس بازگشایی بدون ماسک و یا فاصله.

خواهد ما عمل متفاوت اگر بیشتر از ما تا به حال از دست کسی یا اگر ما در مورد مراقبت خطر ما در معرض بهداشت و درمان کارگران ، اکثر افرادی که تست مثبت تا پایان دوره نقاهت که ممکن است یکی از دلایل blase نگرش است. اما آیا ما را همه گیر جدی تر اگر ما می دانستم که آنچه در آن مانند به مرگ یک COVID-19 مرگ ؟

سخت است برای گفتن اما من از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای توصیف آنچه آنها را هر روز در اتاق های اورژانس و مراقبت ويژه و اجازه دهید به شما بگویم, شما نمی خواهید به تجربه این ویروس.

“یکی از تاسف چیزهایی که ما در حال دیدن در ICU است که مردم در حال گرفتن بهتر بود پیش بینی ما آنها را برای دریافت بهتر” رائو گفت.

تبلیغات

که با وجود درمان است که شامل دوز بالا اکسیژن هواکش ریه-دور زدن ماشین آلات رقیق کننده های خون برای جلوگیری از لخته شدن که حمله اندام و باعث درد و استروئید برای کاهش التهاب در ریه ها است. در مراحل پیشرفته بیماران بدحال حداقل رحمت بودن sedated.

“من فکر می کنم این ناگفته تراژدی از کل این COVID تجربه شده است از دست دادن بشریت به سمت پایان زندگی کسی را” رائو گفت. “ما استفاده می شود به توانایی بود با عزیزان ما زمانی که آنها عبور دور. در حال حاضر مردم در حال عبور دور در انزوا.”

Dr. Adupa Rao, right, with registered nurse Jacob Spruill at Keck Hospital of USC.

دکتر Adupa رائو حق با پرستار ثبت شده یعقوب Spruill در کک بیمارستان از USC. “من فکر می کنم این ناگفته تراژدی از کل این COVID تجربه شده است از دست دادن بشریت به سمت پایان زندگی کسی را” رائو گفت.

(Ricardo Carrasco سوم / کک بیمارستان از USC)

در یک مورد یک دندانپزشک که پسر یک پزشک همکار رائو را درگذشت COVID-19 بدون پسرش گرفتن یک شانس را به نگه داشتن خود را از دست پدر یا خداحافظی چهره به چهره است.

تبلیغات

“این در هفته گذشته” رائو گفت: “من تا به حال به intubate 56 ساله با پیوند کلیه و قبل از لولهگذاری او قادر به دیدن همسر خود را از طریق این درگاه و شما می توانید ببینید که در چشمان او فکر می کرد” این ممکن است آخرین باری که من به صحبت می کنند به او.'”

با من ملاقات کرد رائو خارج کک بیمارستان در حالی که او در یک استراحت کوتاه از یک شیفت 12 ساعته. او گفت: COVID واحد تا به حال هفت بیماران بدحال در آن لحظه از جمله یک مادر که به هنگام تولد دو سال پیش و دیگری که رفت به نارسایی تنفسی در حالی که ارائه. هفت بیماران دو نفر در 20s خود و پنج نفر دیگر شد در 30s خود را به 60s.

رائو گفت که او نیز تا به حال شش یا هفت COVID بیماران تا حدودی کمتر در وضعیت بحرانی است.

“تجربه درد و رنج را در یک کاملا جدید تنور” با COVID گفت: دکتر سونیتا پوری یک کک متخصص مراقبت تسکینی و نویسنده “که شب خوب: زندگی و طب در 11th ساعت.” “در حال حاضر ما نیاز به تسهیل خداحافظی بیش از iPads ها است.”

تبلیغات

معمولا او توضیح می دهد که ویژگی های معمولی از بیماری و فواید و خطرات ناشی از روش های پزشکی پوری گفت: اما این بحث پیچیده است چگونه کمی از پزشکان در مورد کوروناویروس. همه به این دلیل بیشتر پوری گفت: برای خانواده ها به مکالمات — قبل از اینکه خیلی دیر — در مورد روش های بیماران مایل به تحمل و محدودیت های آنها در حال حاضر زندگی می کنند.

تسکین دهنده پزشکی در تلاش برای ارائه راحتی بیشتر و کرامت ممکن است برای بیماران بدحال اما خانواده هنوز هم در تلاش برای تعیین اینکه آیا زندگی است که تمدید و یا مرگ است که در طولانی مدت. پوری گفت: برخی از مهم COVID بیماران در حال pronated در تخت ویژه در تلاش برای reoxygenate آسیب دیده ریه, اما عوارض جانبی می تواند شدید.

“فشار از تجمع مایعات می تواند بخش هایی از صورت و سایر نقاط بدن به کرک کردن” پوری گفت. آن را “نوع عجیب و غریب,” او اضافه شده و این مشکل حتی برای کارکنان پزشکی شاهد.

علي به من گفت در مورد نقاهت خانه کارمند در 30s که وارد توسط آمبولانس کامل ایست قلبی.

تبلیغات

“ما CPR کار کردیم او ما همه چیز را گفت:” علي اما مرد جوان درگذشت.

“ما باید درک کنند که ما در جنگ هستند در اینجا. ما در برخورد با دشمن است که میکروسکوپی چیزی است که ما می توانید ببینید,” Khodadi گفت. “اگر ما در جنگ جهانی دوم ما می توانید ببینید هواپیما های آینده را ببینید مخازن دیدن مردم در حال اجرا را از طریق زمینه های تیراندازی در آمریکا. در این جنگ ما نمی توانیم دشمن را ببینید. این یک حمله غافلگیرانه و ابزار ما برای مبارزه با این حال ما ماسک به درستی فرسوده ماسک و نگه داشتن دست ما پاک است.”

علي گفت: او ترس گرفتن در معرض و در نظر گرفتن این ویروس در صفحه اصلی به یک دختر جوان با یک بیماری خود ایمنی است. او گفت بهترین stress release valve صحبت کردن و همه چیز را از طریق با خط مقدم و همکاران مانند پرستاری دوستان که به تازگی خصوص بد تغییر است.

“من او را پرسید که چگونه او انجام شد و او گفت: “من فقط نشستم و گریه کردم امروز. من فکر کردم آن را نمی خواهد پایان. آن را مانند ” گرگ و میش منطقه.'”

تبلیغات

پوری توصیف از دست دادن یک زن COVID بیمار که پدر یک دانش آموز کالج, پریشان که با وجود از دست دادن او می خواهم تجربه دوستان او بودند در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اساسی برای محدود کردن گسترش ویروس.

“بسیاری از مردمی جوان نمی خواهید به پوشیدن ماسک. من فکر می کنم آنها را فراموش کرده ام که شما می توانید COVID درست مثل شما می توانید به با یک ماشین تصادف” پوری گفت: تشبیه صورت پوشش به کمانش یک کمربند.

رائو که همچنین یک فیبروز کیستیک متخصص گفت: کوتاه امید به زندگی برای افراد مبتلا به بیماری که کمک می کند تا آماده سازی بیماران و خانواده ها تا حدودی برای مرگ. COVID-19, او گفت:, “بازدید مانند یک تن آجر.” مرگ می آمد به سرعت ترک عزیزان در شوک است.

“متاسفانه, آن را به همان صورت در هر زمان. این چهره از انکار” رائو گفت. “به صورت مطلق این نمی توانند-می شود-اتفاق می افتد این نگاه خالی از” من می دانم که شما چیزی به من گفتن اما نه ثبت نام.'”

تبلیغات

برای سه هفته اول از همه گیر رائو ماند در خوابگاه در کک برای جلوگیری از مصرف خود را از قرار گرفتن در معرض خانه به خانواده اش. اما اجتناب از کار یک گزینه نیست.

For the first three weeks of the pandemic, Dr. Adupa Rao stayed in dorms at Keck.

برای سه هفته از این بیماری همه گیر دکتر Adupa رائو ماند در خوابگاه در کک برای جلوگیری از مصرف خود را از قرار گرفتن در معرض خانه به خانواده اش. اما اجتناب از کار یک گزینه نیست.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

“بخشی از سوگند نامه بقراط به معنای واقعی کلمه می گوید: من به خانه از بیمار و مراقبت از کسانی که بیشترین بیمار” رائو گفت.

اما ما در یک اورژانس ملی که نبوده است مثل یک رفتار, او گفت:, و نه ما بدست رهبری بحران فریاد می زند ، رائو به من گفت که او از حقوق ما را از انتخاب آزاد اما “وجود دارد نیز مسئولیت اجتماعی خود را به آزادیهای فردی.”

تبلیغات

هنگامی که ما انجام داده صحبت رائو راه می رفت تا تپه و رفت و برگشت به کار و زندگی در تعادل همه اطراف در گرمای تابستان افزایش نمی باید اتفاق می افتد.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de