مدیر سابق L. A. منشور مدارس اذعان به اختلاس 3.1 میلیون دلار در بودجه

سابق مدیر اجرایی لس آنجلس مدرسه منشور اپراتور در روز جمعه توافق کردند که به اعتراف به گناه به اختلاس 3.1 میلیون دلار در بودجه مدرسه که او صرف در استفاده شخصی از جمله دیزنی, کشتی و پارک پذیرش, با توجه به U. s. Department of Justice.

جنیس Bucknor, 52, که قبلا زد برای سود جامعه مقدماتی آکادمی مجرم به ارتکاب جرم سرقت و تقلب مالیاتی در توافق با دادستان فدرال ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه, مقامات گفت. CPA منشور مدارس در کرسن سیتی و لس آنجلس جنوبی بسته در سال 2019 پس از لس آنجلس Unified School District تصمیم به تمدید این شرکت منشور.

Bucknor ساکن بالدوین تپه چهره یک جمله حداکثر 15 سال در زندان فدرال هنگامی که او به طور رسمی وارد او درخواست در دادگاه, مقامات گفت. یک شنوایی نشده است برنامه ریزی شده در این مورد.

Bucknor اعتراف به سرقت رفته با استفاده از بودجه برای پرداخت هزینه شخصی سفر رستوران آمازون و Etsy خرید و خصوصی کمک درسی برای کودکان, باراک اوباما برای منطقه مرکزی کالیفرنیا در بیانیه ای گفت. بیش از $220,000 صرف شد در دیزنی-هزینه های مربوط از جمله خط کروز تعطیلات و پارک پذیرش.

تبلیغات

مجموع 3.1 میلیون دلار در بودجه به سرقت رفته ساخته شده تا نزدیک به یک سوم از تمام فدرال و بودجه دولت که رفت به CPA از اوایل سال 2014 نوامبر 2019 در ایالات متحده به دفتر دادستان گفت.

Bucknor موافقت کرده است که به اعتراف به گناه برای یک تعداد از سرقت و اختلاس و عمدی استفاده نادرست از منابع مالی از سازمان دریافت بودجه فدرال و یک تعداد از فرار از پرداخت مالیات اعتراف او عدم پرداخت IRS $299,639 مالیات از $1,322,254 در درآمد که او نه گزارش از سال 2015 تا 2018.

او همچنین ضبط به دولت علاقه خود را در سه املاک مسکونی در جنوب لس آنجلس است که برای پرداخت با استفاده از بودجه به سرقت رفته.

تلاش برای رسیدن به Bucknor و شوهرش در روز جمعه ناموفق بودند.

تبلیغات

با توجه به درخواست و توافق اختلاس طرح اول به نور در فوریه 2018 زمانی که t L. A. متحد منشور مدرسه بخش انجام یک روال حسابرسی CPA که نشان داد غیر مجاز پرداخت شده توسط Bucknor به دیزنی, Louis Vuitton, دختر پیشاهنگی Ticketmaster ملی آمریکا از دست جشنوارههای و دیگران.

منشور مدارس خصوصی موفق مدارس دولتی که معاف از برخی از قوانین حاکم بر دانشگاه های اجرا شده توسط یک مدرسه سنتی منطقه است. منشور مجاز محلی ولسوالی های شهرستان و یا دولت به طور معمول تحت موافقت نامه های که باید تمدید شود هر پنج سال.

اتهامات مالی و سوء مدیریت گرفتار CPA بیش از آن پنج سال اجرا شود. در یک گزارش به لس آنجلس, تخته, آموزش و پرورش, L. A. متحد نگهداری می شود که “در مدرسه است به طور مداوم پیوستن به آن سیاست های مالی و روش و قابل توجه است و در محدوده زمانی معین مالی مربوط به مسائل است.”

این منطقه بارها و بارها با ارسال اعلامیه های هشدار دهنده بیش از مسائل از جمله حداقل معلمان واجد شرایط نامناسب معلم آموزش misassignment از معلمان خارج از مناطق موضوع و یک نسبت بالا از جایگزین های این گزارش اعلام کرد.

تبلیغات

یک بررسی در منطقه منشور مدیر بخش جثه Cole-Gutiérrez پرسش در مورد اینکه آیا منشور حال متورم آن ثبت نام دانشجویی به واجد شرایط برای بیشتر بودجه دولت است. این گزارش همچنین نشان داد که منشور تقسیم به حال پله تا بیش از $180,000 در هزینه های آن را نمی تواند به درستی حساب یا سند.

L. A. متحد منشور بخش نیز اشاره کرد بیش از $76,000 در پرداخت به یکی دیگر از مرکز آموزش مجازی گنجانیده شده توسط Bucknor و به شوهرش Philip A. Bucknor. این منطقه به این نتیجه رسیدند کسانی که پرداخت نشانه های نامناسب تضاد منافع.

مدرسه دفاع پرداخت و گفت که آنها مجاز به درستی توسط CPA هیئت مدیره و فیلیپ Bucknor شده بود پرداخت برای خدمات حقوقی.

در سال 2019 فدرال اجرای قانون عوامل کشف و ضبط سوابق از جنیس Bucknor در یک حمله انجام شده توسط ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش دفتر بازرس کل ایالات متحده خدمات پستی و سرویس مخفی ایالات متحده با کمک اف بی آی است.

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان Howard Blume کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de