تاریخی شهر کوچک نیاز به کمک بزرگ به باز بماند

هر چند در اندازه کوچک شهر کوچک است که یک بازمانده. این پارک تفریحی تاریخی با ریزه اندام دست ساخته شده است ساختمان های جمع به کوه فقط در خارج از دنور سرگرم خانواده برای بیش از 100 سال از طریق یک سواری پر از دست انداز از فجایع و بلایای طبیعی است. اما آن می تواند از کروناویروس که باعث می شود این کلمه در شهر کوچک برای تبدیل شدن به یک شهر ارواح برای خوب است.

“هر سال این پارک باعث می شود به اندازه کافی به طوری که من می تواند باز کردن در سال آینده می گوید:” مدیر پارک الویرا Nedoma که آغاز شده GoFundMe صفحه به آن را ذخیره کنید. “اما در این سال چیزی در حال آمدن است.”

شهر کوچک است که معمولا ممکن است از طریق سپتامبر. این اجازه می دهد تا خانواده ها مقرون به صرفه گریز به پرسه زدن در یک مسیر خانه عروسکی-شبیه سازه که حدود چهار فوت قد. تمام تابستان طولانی کودکان شنیده می شود خنده و جیغ با هیجان به عنوان آنها در ساختمان ها و فشار با نوک انگشت سر خود را از پنجره.

برخی از سوار شدن قطار در اطراف پارک. همچنین بچه های با اندازه کوچک شهر راه آهن است که عمدتا موتورهای بخار با هشت قطار و دو cabooses. خانواده ها می توانند پیک نیک در نیمکت که اجرا در امتداد صلح آمیز نهر و وجود یک زمین بازی که در آن بچه ها می تواند به سوزاندن انرژی و حتی بیشتر.

ورود قیمت پایین, با خانواده ها در ذهن: $5 برای بزرگسالان 3 دلار برای کودکان و $2 برای قطار سواری. “ما را نگه داشته ام جای غیر تجاری می گوید: Nedoma “شما می توانید در بازی سوار قطار را در مواد غذایی و یک پیک نیک. شما می توانید صرف در تمام طول روز در اینجا. شما نمی توانید به هر جایی که برای قیمت و باید به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان شما را در شهر کوچک.”

اما در حال حاضر با این بیماری همه گیر, شهر کوچک آرام است, پس از آن را قادر به باز کردن. “همه از من قطار مهندسین داوطلبان بیش از سن 65. آنها نمی خواهید برای آمدن به محل کار به دلیل آنها نمی خواهند به مریض. پس از آن آغاز شده وجود دارد می گوید:” Nedoma که خودش سن هفتاد. “من نمی خواهم هر چیزی برای انجام با این ویروس نیست برای کارکنان و یا افرادی که به اینجا می آیند.”

ظرفیت محدود نخواهد کرد

وزارت بهداشت و درمان گفت: او می تواند با باز کردن یک ظرفیت محدود 125 بازدید کنندگان اما با محل بودن تا دست Nedoma می گوید وجود ندارد, یک راه او می تواند آن را امن و یا پول او نیاز به کار گیرند.

“با ورود ما قیمت ها را در سوراخ. من می خواهم که به استخدام افراد به اصول بهداشتی عمل کردن همه چیز و خرید لوازم. من لازم نیست مقدار زیادی از پول برای شروع با. اقتصاد حس را ندارد.”

Nedoma می گوید که آنچه باعث تاسف بیشتر در مورد باقی مانده بسته از دست رفته است لبخند را به ارمغان می آورد به کودکان است. او شده است با پارک برای بیست سال.

“این بسیار سرگرم کننده است. من نمی تواند به توقف!” او می گوید. شروع به عنوان یک داوطلب او پارک اولین زن قطار مهندس و در نهایت به عنوان مدیر پارک. او نظارت همه چیز با آنچه که او خواستار “جزئیات گرا” رویکرد می رود که در تمام طول سال های طولانی. “پارک فصلی است اما کار ما تمام زمستان تعمیر ساختمان ها و حفظ قطار.”

شهر کوچک سابقه

Nedoma را دوست دارد شهر کوچک بسیار او نوشت: یک کتاب در مورد آن اگر این آهنگ می تواند صحبت کنید. این یک داستان است که دهانه یک قرن از کلرادو تاریخ و نسل از خانواده هایی که صرف زمان وجود دارد و اختصاص داده شده خود را به نگه داشتن آن رفتن. شهر کوچک تاسیس شد و در سال 1915 هنگامی که تاجر جورج Turner شروع به ساخت playhouses برای دختر خود.

جدول زمانی پس از آن می رود چیزی شبیه به این:

-در سال 1920 افتتاح آن به عنوان یک جاذبه های کنار جاده ای به نام Turnerville با 125 ساختمان است که شامل یک فروشگاه مواد غذایی سلمانی یک هتل و یک مدرسه و یک کلیسا است.

ترنر به فروش می رسد این ملک در سال 1927 و در آن شهر کوچک. اموال و سپس رو یک سری از بلایای طبیعی: سیل در سال 1929 و یک آتش سوزی در سال 1935 که نابود برخی از اصلی ساختمان ها اما امان مینیاتوری سازه.

-مقامات جایگزین بزرگراه 285 در سال 1948 در نظر گرفتن ترافیک و دور از شهر کوچک. این بسته در سال 1966 و دچار آسیب های گسترده ای را از یکی دیگر از سیل در سال 1969.

-در سال 1972 لایل Fulkerson یک مدل آموزش چرم گاومیش گرفت و شروع گسترده ترمیم با کمک از خانواده اش. سرنوشت برخورد پارک یکی دیگر از ضربه زمانی که در سال 1977 Fulkerson در یک تصادف درگذشت در راه خود را به شهر کوچک.

-پارک بسته در سال 1978 و سقوط به خرابی است.در سال 1980 یک گروه از خانواده ها بازگشایی این شهر آورده و در اسب سواری و عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد. آن را بسته و دوباره در سال 1983.

-در اواخر دهه 1980 یک گروه املاک و مستغلات در زمان بیش به تعمیر و نوسازی ساختمان و سپس بازگشایی شد شهر کوچک و تاسیس شهر کوچک پایه و اساس است. پایه و در نهایت از هم جدا افتاد اما شهر کوچک به عملیات خود ادامه داد. Nedoma به عنوان مدیر پارک در سال 2000.

امروز پارک شامل 150 مینیاتوری ساختمان که بسیاری از آنها تاریخی دوباره خلق مانند مولی قهوه ای خانه و مرکزی شهر خانه اپرا. اصل صد سال از سازه های ساخته شده توسط جورج ترنر نشستن بالا بر روی تپه ای به محافظت از آنها را از آسیب های بالقوه

Historic Tiny Town Needs Big Help to Stay Open

نایجل کیر

تلاش برای زنده ماندن

هر بار پارک شده و مجبور به بستن آن کاهش یافته و به حالت خرابی بوده و قابل توجهی از زمان و تلاش برای احیای. Nedoma مصمم است اجازه نمی دهید که اتفاق می افتد این بار با نگه داشتن چراغ و ساخت تعمیرات در حالی که انتظار برای این بیماری همه گیر به فروکش — که متاسفانه مصرف طولانی تر از انتظار می رود. او تصمیم گرفت برای شروع یک GoFundMe صفحه هنگامی که او متوجه این پارک می تواند باز نمی شود این سال است.

پس چقدر پول آن را برای اجرای یک پارک تفریحی?

“من شده اند پرداخت می شود از سال گذشته پس از آن رفتن به من!” Nedoma می گوید. “این رفتن به رفع چیزهایی که تا پرداخت صورتحساب و چیزهایی مانند بازرسی اموال مالیات و بیمه و همه اجرا می شود که در ده ها هزار دلار است.”

برای کمک به مردم اهدا می تواند در GoFundMe صفحه. آنها همچنین می تواند رها کردن مصالح ساختمانی از قبیل رنگ و یا چوب. کتاب او نیز در دسترس است برای $20 با تماس با پارک.

“من امیدوار هستم که من می توانم یک کمی از کمک های عمومی برای همه شادی آن آورده خود و خانواده خود می گوید:” Nedoma. “اگر هر کسی که به پارک می آیند فقط به پنج دلار ما خوب خواهد بود.”

شهر کوچک & راه آهن واقع شده است و در 6249 جنوب ترکیه Creek Road, Morrison. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 303-697-6829.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de