ملوانان تست مثبت برای coronavirus پس از دنده های مبارزه با سن دیگو کشتی آتش

حداقل دو ملوانان از ایالات متحده خاکی حمل و نقل بارانداز باید آزمایش مثبت برای coronavirus پس از کمک به مبارزه با این آتش روی amphibious assault ship Bonhomme ریچارد نیروی دریایی گفت.

حداقل 27 نفر بودند که در تماس با آنها در حال حاضر در قرنطینه.

نیروی دریایی بیانیه روز جمعه در پاسخ به سوالات مطرح شده توسط چند ملوانان از خاکی حمل و نقل بارانداز سن دیگو در مصاحبه با سان Diego Union-Tribune. با توجه به ملوانان حداقل پنج ملوانان از کشتی خود را آزمایش مثبت در چند روز گذشته.

ملوانان صحبت ناشناس چرا که آنها مجاز نیست به طور علنی در این باره اظهار نظر.

تبلیغات

نیروی دریایی تایید کرد که دو بیمار شد و در صحنه ای از آتش است.

“دو ملوانان حمایت از USS Bonhomme ریچارد آتش نشانی عملیات به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از برگزاری نمایشگاه علائم داد.” Cmdr. نیکول Schwegman یک سخنگوی نیروی دریایی.

“قرارداد ردیابی شناسایی 27 تماس نزدیک” او گفت:. “همه مخاطبین قرار داده شد در رام [محدودیت حرکت]. نیروی دریایی در ادامه به اجرای COVID-19 کاهش اقدامات برای حفاظت از سلامت نیروی ما.”

ملوانان از کشتی گفت: تعداد قابل توجهی از 27 “تماس نزدیک” کار در سن دیگو مهندسی و شامل ارشد گروه پرسنل. این گروه دارای افزایش نیروی انسانی چرخش به پر کردن شکاف سمت چپ توسط کسانی که تحت قرنطینه ملوانان گفت.

تبلیغات

با استناد به حریم خصوصی قوانین Schwegman کاهش یافته است به نظر که قرنطینه و یا که در آن اداره کار می کنند.

یک ملوان که کمک به مبارزه با این آتش سوزی گفت: Union-Tribune جمعه که صحنه خارج Bonhomme ریچارد طول ارتفاع از آتش بود “هرج و مرج” و در پاسخ ملوانان به طور معمول تعویض و تجهیزات آتش نشانی از قبیل ماسک و دستکش.

عکس های ارائه شده توسط نیروی دریایی نشان می دهد تجهیزات آتش نشانی شسته و مقادیر.

بیش از 400 ملوانان از 16 سن دیگو-بر اساس کشتی های کمک به مبارزه با این آتش سوزی گفت: Adm. مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی در یک کنفرانس خبری جمعه. Gilday بود در سن دیگو تور آتش زده کشتی و دیدار با رهبران آن ملوانان و آتش نشانان که در شیلی بیش از پنج روز است.

تبلیغات

با توجه به ملوان که مبارزه, آتش, بسیاری از Bonhomme ریچارد تجهیزات آتش نشانی بود آسیب دیده و یا تخریب شده توسط شعله های آتش پس از آن ملوانان متکی دنده آورده از همسایه عروق — از جمله سن دیگو.

نیروی دریایی اعلام کرد که آتش سوزی خاموش شد پنج شنبه. آسیب به کشتی “گسترده” Gilday گفت.

از آن شده است پر سر و صدا چند ماه برای نیروی دریایی آن را به عنوان تلاش می کند تا تعادل خود دفاع ملی ماموریت با نیاز به نگه داشتن ملوانان سالم در میان یک بیماری همه گیر.

سن دیگو-بر اساس ناو هواپیمابر تئودور روزولت بود کنار در گوام به مدت دو ماه در اوایل سال جاری به عنوان ویروس به تقریبا 25 درصد از آن از 5000 نفر خدمه یکی از آنها فوت کرد. پس از آن شلیک روزولت کاپیتان سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly مشتعل سیاسی طوفان به پایان رسید که با Modly استعفای روز بعد.

تبلیغات

سرنوشت Bonhomme ریچارد است تا در هوا. Gilday گفت: او معتقد است که 22 ساله کشتی را می توان تعمیر کرد اما او مطمئن نیست که باید باشد. یک ارزیابی آسیب ها هنوز کامل نشده است

نیروی دریایی آتش تیم انتظار می رود برای ادامه برای چرخش از طریق Bonhomme ریچارد در طول تعطیلات آخر هفته انجام آتش ساعت و انجام بازرسی بیشتر از ملوانان گفت.

دایر می نویسد: San Diego Union-Tribune.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de