اجتماعی کارگران قادر به محافظت از نوح مک اینتاش قبل از مرگ او طرح دعوی در دادگاه مدعی

مدنی طرح دعوی در دادگاه علیه Riverside County ماه گذشته مدعی است که مددکاران اجتماعی آگاه بودند از اتهامات سوء استفاده بودن تحمیل 8 سال نوح مک اینتاش نزدیک به دو سال قبل از پسر شدند اما نتوانستند به درستی بررسی و مداخله برای محافظت از او.

پدر پسر, Bryce مک اینتاش است انتظار محاکمه و به اتهام قتل در ارتباط با فرزندشان به سال گذشته است. نوح, مادر, Jillian Godfrey التماس کرد گناه را به دو جنایت فقره از کودک خطر افتادن در ماه دسامبر.

نوح گزارش از دست رفته خود را در ماه مارس سال 2019 پس از سالها “وحشتناک سوء استفاده و غفلت” در دست پدرش است که در حداقل سه نوبت باعث ارجاع توسط Riverside County کودک حفاظتی, خدمات, با توجه به طرح دعوی در دادگاه. با وجود شدید جستجو است که تولید بسیاری از متهم سرنخ نوح بدن یافت نشده است.

این طرح دعوی در دادگاه واصل در Riverside County Superior Court به نمایندگی از نوح خواهر بزرگتر که جزئی است نام شهرستان و پنج مددکاران اجتماعی که وکلای مدافع ادعا نقض دولت در کودک آزاری و غفلت از گزارش قانون و نقض وظایف خود را زمانی که آنها قادر به محافظت از دختر و برادر خود را.

تبلیغات

“وجود دارد موارد که در آن اجتماعی کارگران را دشوار می نامد اما در این مورد خاص بود که در آن روشن بود که این پسر و خواهرش مورد آزار قرار گرفته و پدر واقعا آن را انکار نمی کند” گفت: وکیل راجر غرفه است که به نمایندگی از دختر. “آنها واقعا تا به حال فرصتی برای انجام کاری در اینجا و آنها فقط هیچ چیز نیست.”

شهرستان سخنگوی بروک فدریکو به ذکر است که شهرستان ساخته شده است پیشرفت های مختلفی از اواخر سال 2019 به شهرستان های کودکان بخش خدمات از جمله تغییرات رهبری و یک “تغییر در فرهنگ نسبت به پاسخگویی بیشتر و امن تر شیوه ها و نتایج.”

“در حالی که این شهرستان محدود است در ارائه اطلاعات خاص مربوط به هر یک در انتظار دادخواهی حفاظت از کودکان وابسته به بزرگسالان و خانواده ها از سوء استفاده و غفلت است که در هسته بخش خدمات عمومی اجتماعی’ ماموریت و اولویت برای شهرستان” فدریکو نوشت: در یک ایمیل. “این دلخراش زمانی که کودکان و بزرگسالان در معرض رنج می برند آسیب برساند.”

اخبار از طرح دعوی در دادگاه می آید یک روز پس از لس آنجلس برتر قاضی دادگاه رد اتهامات جنایی از سوء استفاده و جعل سوابق عمومی در برابر چهار مددکاران اجتماعی که متهم به ناکامی در حفاظت از گابریل فرناندز. 8-در سال گراش پسر بچه شکنجه شد و به قتل مادرش و دوست پسر او در سال 2013 است.

تبلیغات

گابریل مورد که به Netflix, سری, لمس کردن, طوفان از بحث بر شکست دولت های محلی در حفاظت از او و اینکه آیا مددکاران اجتماعی باید برگزار شد با عنوان جرم جنایی مسئول در چنین شرایطی است.

“وجود دارد برخی از موارد فرناندز مورد یک مثال و مک اینتاش مورد یک مثال — که آن را روشن است که CPS باید قانون” غرفه گفت. “آنها نه فقط وجود دارد برای انجام تحقیقات و نوشتن گزارش. آنها وجود دارد را به اقدام عمل مورد نیاز است. این چیزی است که این موارد هستند.”

نوح و خواهر خود زندگی می کردند برای چندین سال با مادر پدربزرگ و مادربزرگ در اورنج کانتی تا جولای 2017, زمانی که آنها رفت و به دیدار پدر خود را در تاج و او حاضر به بازگشت آنها. یک ماه بعد اجتماعی کارگران نامیده می شدند برای بررسی اتهام غفلت و سوء استفاده فیزیکی.

با توجه به شکایت بیش از این دوره از تحقیقات خود را به کارگران آموخته است که نوح دست و پا شده بود zip-با هم گره خورده برای مدت زمان طولانی او را دستبند به دست به یک وان حمام در آب سرد برای ساعت ها به حال سر خود را dunked زیر آب — گاهی اوقات در حالی که با پوشیدن یک چشم بسته و مجبور شد به مصرف مسهل و ساخته شده به نشستن در مدفوع خود را اگر او خاکی خود است. نوح خواهر مجبور شد به کمک پدر خود را در انجام شکنجه قرار گرفت خود را به او جسمی و روانی سوء استفاده از طرح دعوی در دادگاه مدعی.

تبلیغات

اجتماعی کارگران اذعان کرد در نوشتن است که پدر بود “جدی وارد آسیب فیزیکی بر نوح” و “یک تهدید برای ادامه به انجام این کار” طرح دعوی در دادگاه متحده است. زمانی که مک اینتاش و گادفری حاضر به همکاری با تحقیقات اجتماعی کارگران خود را بسته فایل بدون مصاحبه با کودکان است.

در ماه نوامبر سال 2017 اجتماعی کارگران دریافت یکی دیگر از ارجاع به صفحه اصلی بر اساس اتهامات کلی غفلت است. آنها متوجه شدند که مک اینتاش — به عنوان یک شکل از مجازات — گرفته بود نوح به مدرسه پوشیدن تنها آموزش توالت شلوار و یک پیراهن. او نیز مجبور به پوشیدن لباس دختر لباس به مدرسه با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

یک بار دیگر طرح دعوی در دادگاه مدعی پدر و مادر نمی خواهد صحبت می کنند به مددکاران اجتماعی و یا اجازه می دهد فرزندان خود را به انجام این کار. اجتماعی کارگران بسته بررسی به عنوان نتیجه گرفت و هیچ اقدام دیگری.

سه ماه بعد اجتماعی و کارگران با دریافت یک سوم اتهام غفلت و کشف کرد که مک اینتاش مجبور فرزندان خود را به خواب در یک ماشین با مادر خود. مقامات دوباره بسته ارجاع به عنوان نتیجه پس از پدر و مادر دوباره حاضر به همکاری با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

تبلیغات

طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال نامعلومی مقدار خسارت از شهرستان. آن را نیز به دنبال خسارت تنبیهی علیه فردی و اجتماعی کارگران و تلاش برای نگه داشتن آنها را از نظر قانونی مسئول اعمال خود.

“پدر و مادر’ عدم همکاری به جای اینکه یک دلیل برای جلوگیری از متهمان تحقیقات در آهنگ های خود را باید روشن ساخته است به متهمان که بیشتر گام فعال بودند به فوریت” طرح دعوی در دادگاه متحده است. “متهمان ورزش نمی اختیار در تصمیم گیری را از جمله مراحل. آنها عمدا چشم خود را برای سوء استفاده و غفلت و سادگی تصمیم به انجام کار خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net