کنسرت مجازی با کری مورن حفاری برای سمپوزیوم پشتیبانی

شروع در 2 p. m. روز شنبه, جولای 19, پزشکان برای مسئولیت اجتماعی کلرادو آنلاین میزبانی جمع آوری کمک برای جمع آوری پول برای یک آنلاین پزشکی همایش برنامه ریزی شده برای دسامبر 5 سال 2020 است.

PSR کلرادو با هدف محافظت از اثرات هيدروليكي و قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی سمی با بالا بردن صدای بهداشت حرفه ای. در فوریه 2019 گروه سازمان یافته اولین سمپوزیوم پزشکی در دانشگاه ایالتی کلرادو با گرد هم آوردن بیش از 200 پزشکان و پرستاران و روانشناسان طرفداران شهروندان و تصمیم گیران به بحث در مورد اثرات صنعت نفت و گاز.

امسال سمپوزیوم برگزار خواهد شد تقریبا. “امید است که ما می توانیم با استفاده از این پلت فرم مجازی برای رسیدن به بسیاری از بسیاری دیگر. ما دوست دارم که بیشتر پزشکان بیشتر پرستاران بیشتر مددکاران اجتماعی بیشتر روانشناسان آگاه از آنچه اتفاق می افتد می گوید:” PSR کلرادو رئیس دکتر Cory Caroll است که مستقل پزشک خانواده برای تقریبا سی سال است.

مردم بیشتر به معنی بیشتر هزینه ها و جمع آوری کمک طراحی شده است برای کمک به با آن است. آن را شامل یک ساعته مجازی کنسرت توسط کری مورن یک بلوز هنرمند از فورت کالینز جان Sollo که emceed عتیقه Roadshowبرگزار خواهد شد. اگر چه موسیقی رایگان وجود خواهد داشت مجازی حراج: PSR کلرادو است فروش اقلام به ارزش حدود $10,000 می گوید Caroll, همه چیز از ناهار با برنده جایزه نویسندگان و سیاستمداران به آبرنگ نقاشی خانه-تعمیر ضمانت و درخت-کوهنوردی دوره های آموزشی.

“کری مورن فوق العاده با استعداد فردی” Caroll می گوید: “و جان Sollo خواهد بود بوق زدن. امیدوارم از آن خواهد شد یک رویداد سرگرم کننده که در آن مردم می توانند با شنیدن برخی از موسیقی بزرگ و شاید در برخی از موارد است که آنها ممکن است می خواهم به پیشنهاد است.”

و حمایت از یک علت ارزش است که اثرات تقریبا هر کس در دولت است. حتی اگر بسیاری از صنعت نفت و گاز متمرکز شده است در Weld County, سمی ترکیبات اغلب جریان با باد غالب موثر بر جمعیت در Longmont, Boulder, دنور ، “گازهای — هنگامی که آنها در سیستم ما — می توانید ایجاد خرابی در فرایندهای سلولی. هر کس می تواند تحت تاثیر قرار” او اشاره می کند.

Caroll گاهی اوقات می پرسد بیماران که مبتلا به آسم مشکلات جایی که آنها تجربه مشکلات تنفسی ترین و بسیاری از گزارش که آسم را بهبود می بخشد زمانی که آنها را ترک فورت کالینز. “شما نمی خواهید به مردم بگویید به حرکت به یکی دیگر از شهر که خود را به جای ما به ما بگویید که رهبران این است که مؤثر در جامعه ما به خصوص مردمی مبتلا به آسم یا بیماری های قلبی,” او می گوید.

دسامبر سمپوزیوم نه تنها بحث در مورد fracking روند اما همچنین ارائه اطلاعات در مورد مسائل مربوط به سلامت است که بر جمعیت در سراسر دولت است. از طریق اسناد و مدارک علمی, Caroll امیدوار است که جمع آوری خواهد شد برجسته کردن ارتباط بین این نفت و گاز عملیات و مسائل مربوط به سلامت.

“این چیزی است که ما باید به آن توجه کند نه تنها از فرد یا جامعه بهداشت و درمان, اما از بهداشت جهانی” Caroll نتیجه می گیرد. “بیشتر مردم آمده است که در روز یکشنبه بهتر است.”

چک کردن آنلاین کنسرت جمع آوری کمک در 2 p. m. روز شنبه, جولای 19 در PSR کلرادو صفحه اصلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de